Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
10. dec 2008

uz som dojedla zapijem to colou a hotovka 😀 😀 no to kolko pecies ja asi s litra mlieka lebo moj matinko ma ich velmi rad ja zjem tak 3 a on ostatok 😀 😀 peciem to na 2 platniach

petruci6
10. dec 2008

ja ich robievam tiez z litra mlieka,ale teraz uz nevladzem,ale mam strasnuuuuuu chut

uz viem,zavolam,nech mi prinesu teply waffel s cokinou a slahackou 😝

zuzkaprofant
10. dec 2008

a to kde kupia?? Nerob mi ty chute inac dnes som sa presla aj vcera a dako mi chuti ked ma tak vonku vymrazi 😀 😀 ja mam chute na zmrzku co tu stale chodi v reklame alebo potom by som si dala dake zeleninoe salatiky ale tie nejem teraz lebo uz je to dost chemicke ale na v maji ked porodim sa tak objem ze az 😀 😀

petruci6
10. dec 2008

tu ich robia v takom bufete alebo ako to nazvat kde je aj kebab,hot dog a tak...
mnam

zuzkaprofant
10. dec 2008

jaj no dala by som si to a slahacku navrch mnam 😀 😀 petru pozerala som foto mas peknu postielku a pekne namalovanu izbu sa mi velmi paci

petruci6
10. dec 2008

dakujem, je to taky neutral aj pre babu aj chalana, pre dalsie 😀

zuzkaprofant
10. dec 2008

no hej ja chcem tiez nieco podobne ale uvidime co bude

petruci6
10. dec 2008

na teba som strasne zvedava, teda na maleho profantika,ze co to bude

hned nas potom informuj 😉

zuzkaprofant
10. dec 2008

jasne ale aj ty mna ja kazde rano nabehnem tu ci ste uz dvaja 😉 budem ti drzat palceky a hned ako prides domov daj fotecky do albumu 😀 😀

ja som tiez zvedava lebo kazdy mi vravi ze mam velke brusko na 5 mesaic tak ja neviem ake ma byt popravde ja som tehulku len na ulici videla moja kamoska ani jedna nebola ked som bola na sk 😀

lia
10. dec 2008

ahojte,

co mate nove??petru este vcelku,takze pohoda 😀
ako to,ze vies ako sa robi zemiacka na kyslo?? 😅 ved ty nevaris 😀

cucuska
autor
10. dec 2008

Ahojte babule. tu sa to riadne rozpísalo. ako sa máte? čo nové? idem si ĆITAŤ historiu, tak sa hádam dozviem 😅

petruci6
11. dec 2008

bre ranko,stale nic 😀

nevadi zajtrajsi spln to isti, teda dufam 😅

lius zemiacka je jednoducha aj pre mna,takze pre vsetkych 😀 a to bola prva vec,co mi chutila,ked som otehu

lolka
11. dec 2008

dobre ranko 🙂
ahoj kinderko, este si stale 2v1 ? 😀
zemiacka na kyslo ? to som este nerobila....

petruci6
11. dec 2008

no mama mi povedala,ze dnes nema Linda narok prist na svet,lebo dnes ma ona narodeniny a nech jej necham aspon jeden den v roku 😀 tak uvidime,ci mala sa nebdue chciet dostat von na just 😀

lolka
11. dec 2008

petru, myslim, ze si Linduska pocka na ten zajtrajsi spln 😀

petruci6
11. dec 2008

tak ja robim zemiacku takto:

osupem zemiaky,pokrajam na mensie kocky,povarim v slanej vode,asi 1cm nad zemiakmi a pridam 1 bobkovy list,kto chce moze aj cely strucik cesnaku,ked su uz zemiaky makke prilejem mlieko,zalezi na vas kolko chcete mat tej polievky a zahustim to tak,ze do salky dam hladku muku,rozrobim v mlieku,prilejem do polievky,necham prevret a vypnem.
treba to nechat vychladnut a potom pridat 1,al 2 lyzicky octu a pomiesat
keby ste dali ocot skor do vrelej,tak sa vam zrazi

zuzkaprofant
11. dec 2008

petru na teba neposobi spln ma na hrozne ja som uz od 2 rana hore normalne som vstala vysapata a to som isla spat o pol noci a tak od 2 do 6 som kukala do plafona a chodila cikat a tak som kukala rozpravky a od 7 som zaspala na gauci a teraz so mvstala 😠 😠 uz to je taka druha alebo 3 noc 😖

inac este nic necitic ziadne ine pohyby?

petruci6
11. dec 2008

zuzi to nebude splnom u teba,ale uz ti zacina tehu nespavost, o kt sme hovorili 😀
ja nespavam uz velmi dlho

ake ine pohyby myslis?
ja uz mam pocit,ze budem tehotna navzdy,ked si myslim,ze uz to prichadza,tak to prestane...

zuzkaprofant
11. dec 2008

to aj ty si tak o 2 hore a nespis martin sa smial lebo taka svieza o 2 rano som nikdy nebola 😀 😀

no ci ta napr teraz nepehana alebo dako inac nebolia krize a pod

petruci6
11. dec 2008

zuzi ja uz mam vsetky priznaky co mozu byt a nic

kym neodtecie voda,nejdem nikam 😀

zuzkaprofant
11. dec 2008

jaj no podla mna to pride uz za chvilu neboj 😀 😀

petruci6
11. dec 2008

chvila je relativny pojem 😀 chvilu mi uz hovoria 3t odkedy mi kleslo brusko 😀

zuzkaprofant
11. dec 2008

petru a aky mas ty vlastne termin od dokyho

petruci6
11. dec 2008

ten mi uz neupresnil potom,ale nieco medzi 25.12.-27.12. aj ked Linda je uz o 2t vacsia

zuzkaprofant
11. dec 2008

jaj no ved uvidis petru tak pochod si po byte skus tie schody a uvidis ale neprehanaj mala vie kedy ma prist na svet 😉

mne dak termin na 8.maja to sa asi potom este upravy ako babo bude rast ze?

petruci6
11. dec 2008

upravi ti to podla 3D,aj ked ku koncu uz neradi upravuju termin,lebo je to nepresne

zuzkaprofant
11. dec 2008

mne len daj jeden termin podla menzesu posledneho ale to ja nemam presny cyklus takze to ja berem tak zrezervom ze koniec aprila v maji

petruci6
11. dec 2008

ved ani ja som nemala presny cyklus 😒
ale na to sa spoliehat neda, niekto prenasa aj 2t a niekto porodi o 3t skor a vsetko je v pohode...

od prveho dna ako si uz v 9.mes mozes porodit kedykolvek

zuzkaprofant
11. dec 2008

no hej neboj petru len si teraz porob doma co ti treba a o chvilu to pride, ina skym pojdes do nemocky

petruci6
11. dec 2008

otec je vodic sanitky,takze s nim,alebo s jeho kolegom,ked nebude mat otec sluzbu 😀

ale zajtra ma sluzbu,tak nas mozno odvezie on 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre