Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
15. dec 2008

moja mama je silna alergicka a astmaticka ale kvapky jej sposobilli to ze vobec neciti vone nic jej ked sa palia kolace tak nic mi vetame dom taky smrad a ona neciti 😀 😀 to jej tie kvapky tak sliznicu ozleptali takze treba davat pozor

berska si v robotke?

bershka
15. dec 2008

zuzi: ja mám moju mamu na tom tak isto. ona nemá ani chuť, ani čuch. tiež je silný alergik a keď bola so mnou tehu, tak si stále musela dávať sanorin a spávala po sediačky, lebo stále mala zavalený nos.

ja som už PN od min. stredy. už sa do práce nevrátim. idem len na vianočný večierok v stredu 😉

zuzkaprofant
15. dec 2008

aj mi ideme v stredu co si obliekas 😀 😀 😀 mna dnes dako boli v pinde vnutry asi miesto si robi babatko si myslim tak len tu budem lezkat pri netiku dnes pre istotu 😅

bershka
15. dec 2008

zuzi: oblečiem si niečo do čoho sa zmestím 😀
no len pekne ležkaj, neboj asi ťa len tlačí. mne sa to stáva každý deň, trochu potrasiem s bruchom a niekedy to prestane. inak si furt sadá na pravý vaječník a potom mam také hnusné krámové bolesti

zuzkaprofant
15. dec 2008

aj ja presne len kukam stale na gatky ci je vsetko oki bo akoby som menzes mala dostat a potom zase par dni nic vcera sme pozerali mama mia tak som skusala tancovat ale po 3 min som s tak zadychala ze som si hned sadla 😀 😀

ja si obliekam take fialkove saty ako tunika co som si kupila teraz v sobotu v zare vo vypredaji ktomu sive leginky sivi rolacik ked sa vopcham a cizmicky alebo ked nie tak ciernu tuniku leginky a cervene cizmy a kabelka ktomu musim vyskusat ci mi to bude dobre ci nebudem ako dazdovecka 😀 😀

ale sa tesim konecne budem medzi ludmi 😀 😀

bershka
15. dec 2008

dažďovečka? skorej pavúk. nie? chudé nohy, ruky a brucho vonku...

zuzkaprofant
15. dec 2008

no hej alebo dazdovka nazrata 😀 😀 ja ani tehu nevyzeram martin sa smeje ze vypadam ako kazdy druha nemka ked sa naje 😉 len brusko mi trci rozmyslam ci priberem este vela lebo mi dosli rifle na traky a su mi take vacsie ci cih vratit alebo nechat na posledne mesiace co povies

bershka
15. dec 2008

nooo, len si ich nechaj. ja som si tak kúpila bedrové gate o 2 čísla väčšie. strašne mi padali, a teraz ich nezapnem

bershka
15. dec 2008

idem papčiť

zuzkaprofant
15. dec 2008

ja mam tehu nohavice velkost 44 co ti poviem musela som si ich zobrat lebo moj martin ze priberem a este mi padaju a to mam 6 kg viacej nosim opasok bo keby nie tak mi padnu na kolena mensie mi nedovolil kupit ze naco , tak rozmyslam ja som chcela tie rifle na traky po dome lebo uz aj teplacky ma tlacia a stale chodim s holymi krizami a v tom mi bude teplo ale vypadam ako krtek pred porodom 😀 😀 berska si pribrala aj tak na zadok stehna ci ani nie

lia
15. dec 2008

bershik ako sa mas??

bershka
15. dec 2008

zuzi: jasné, že som pribrala všade. som ako hrošica. som sa merala. cez boky som mala pred tehu 91 a teraz mám 98 cm. aj cez kozy mám 98 cm a to som mala 84 😖

čauuu lius, no my furt soplavo. a čo ty? čo máš nové?

lia
15. dec 2008

a nerobis dufam uz,ci?? 😕
ja po starom,posuvam rucicky na hodinkach ocami,uz sa mi tu nechce byt 😠 🙄

petruci6
15. dec 2008

lius makas?
ako bolo na trhoch? neopila si sa? 😀

emily3
15. dec 2008

AHojte zienky
my sme tiez stale soplavi, dookola...MArek, Miso Monika a potom aj manzel aby sme sa nenudili...uz ma to nebavi. 🙄
bershka to uz mas 30tt? vsak teraz ti svietila 20tka...pomaly sa blizis do cielovej rovinky

petruci, tebe prajem tie najkrajsie Vianoce, advent je cas ocakavania prichodu babatka, tak teraz to zazivas ...drzim palce aby ste boli obaja zdravi a krasnucky 😉

zuzka tebe to tiez leti, len sa drzkajte..a tie nohavice este vyuzijesm neboj sa...teraz pride ten cas ze sa nestihnes divit, ze aky kotol to tlacis pred sebou a kam ti zmizli spicky noh a pod... 😉

emily3
15. dec 2008

no idem zahnat moj zverinec do postele, samo ze tam nemoze chybat ani Miso...uz nevedia co od dobroty. pridala som jednu fotku

lia
16. dec 2008

dobre ranko 🙂
prva som?? 😀
emily,si ma rozosmiala,ze zverinec 😀 😀 😀 musite mat doma veselo 😀 😀
peti ,kde si?? 😕 este spinkas?? 😅 nebola som v meste,bola kosa a prsalo,tak sme isli rovno do teplucka a ja som neskoro vecer skoncila,to by sa nam tam ani neoplatilo chodit 😉 .ani mi neslo praveze,bolo mi strasne zle,isli sme s takym taxikarom,sedela som vzadu a nevedel jazdit,vystupila som a hlava sa mi tocila naraz so zaludkom,no zle.vacsinou idem von hned z roboty a to sa neda,unavena som,necuti mi,nechce sa mi rozpravat,ale nakoniec bolo super 😵

lucim
16. dec 2008

dobre rankoooo. kinderko peta , este si 2v 1?
lius ahoooj 🙂

trpezliva
16. dec 2008

ahojte. vcera tu neprsalo. my sme bolo s liluskou na hradzi od piatej. Neviem co bude s tym stretkom, nejak sme sa nevedli s Lolkou skoordinovat. Lia, ty vpiatok nemozes?
Petru asi spi, kym este moze 🙂 . My vstavame pred siestou, viete si to predstavit... 😕 ale uz som si zvykla.
emily, mate doma veselo..ja si to neviem predstavit s tolkymi detmi. a tvoja sestra caka babu ci chlapceka?

lolka
16. dec 2008

caf lius aj ostatne 😉
som tu len na skok, petruuuuuu, este si kinderko ? 😀

trpezliva
16. dec 2008

jeej, emily, jaka super fotka...stastna rodinka z r. 1980 🙂 😀 . to nemyslim v zlom...

trpezliva
16. dec 2008

lolka, co ty len na skok? 😨

lolka
16. dec 2008

kika, idem za kamaskou a este musim vencit 😒
a co tak v piatok ist na trhy ? 😕

lia
16. dec 2008

no caute 🙂
nie,nemozem kikus,pridu nam prehodit alarm a robit roldor a poobede klasika-trening 😉
mne to asi nevyjde uz pred sviatkami,mam co robit,aby som vsetko stihla co chcem.ale po novom roku sa mozme niekde na kavicke stretnut,hhhmmmm??alebo u teba kikus?? 😀

trpezliva
16. dec 2008

lia, jasneee..u mna mozme! aspon sa tu bude moct lili hrajkat na zemi...s nou je vzdy problem niekde ist, lebo v kociku nevydrzi a v kaviarni na rukach tiez dlho nie. tak super, potom dohodneme detaily ze kedy. 😵

zuzkaprofant
16. dec 2008

cafte petru uz rodi ze nie je na netiku

lia
16. dec 2008

cau zuzi 🙂
petka nas natahuje 😀 😀 vyjdi petiiiiiii 😀 😀 😀
ok kikus,ani mne sa nechce nikde vysedavat alebo mrznut 😉

zuzkaprofant
16. dec 2008

no asi nemate na nu nikto kontakt ze by sme jej poslali sms?

lia
16. dec 2008

pisala som jej a nerodi 😀 😀 😀
bola len na kontrole,za chvilu sa ozve 😉 😀

petruci6
16. dec 2008

no caute,vyvolavate ma ako ducha 😀 vidim,ze ked tu jeden den nebudem,tak ma uz odrodite 😀

teraz sme sa vratili z kontroly, no este sa nic nedeje,ze mi len pomaly odteka voda,ze ked jej bude viac naraz mam hned prist,inak bud tyzden den pred vianocami mam dalsiu kontrolu

nejako sa nam nechce von a to ma uz od nedele kazdu noc boli mrchovsky brusko,ja to nechapem ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre