Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
18. dec 2008

v robote chym 😝 nic moc 🙄 nechce sa mi tu sediet 🙄 a po novom roku uz duplom 🙄 ☹ neviem co spravim

cucuska
autor
18. dec 2008

ahojte, co nove

zuzkaprofant
18. dec 2008

lius nemate teaz vela ludi?

cucuska
autor
18. dec 2008

Petru ešte nič? Ja akurát jem pizzu a robím hsalušky, dáte si?

lia
18. dec 2008

to ti verim zuzi,musi to byt na porazenie,ja zas neviem co prve 😅
cau cucus 🙂
nie zuzi a po novom roku to bude najhorsie 🙄

zuzkaprofant
18. dec 2008

to bude len asi sediet ze? Ci myslis ze kazdy bude menit peniazky?

No lius na nervy to je niekedy vies vkuse som sama, nik sa neozve a ja len vkuse nasim vyvolavam ked sa chcem porozpravat ale dako uz zvladneme 😀 😀 chcela som ist na sk len ta cesta aj tak po mesiaci by som musela ist spat na kontolu tak ja radsej tu ostanem

cucuska
autor
18. dec 2008

zuzi a kde si? v akom štáte?

zuzkaprofant
18. dec 2008

ja som v nemecku pri mnichove 😉

lia
18. dec 2008

mnam cucus,neprovokuj 😠
neviem co bude zuzi 😖

petruci6
18. dec 2008

ahojte,zuzi tak pekny vecer si mala? to je super 😵

nam sa stale nechce na svet,dalsiu poradnu mam 23.12. tak sa s nim uz dohodnem na vyvolavacke,ja uz nevladzem,potom uz bude velmi velka a ja ju nevytlacim ☹

zuzkaprofant
18. dec 2008

petru to kolko uz prenasas

cucuska
autor
18. dec 2008

pertru, ak ti smemim poradiť, nechaj to na doktorov, nechci z vlatnej iniciatívy vyvol´´avačku, detičky z naj majú potom silnú žltačku aj my sme mali, ja som ju nechcela aj tak mi ju dali a rodili sme len v 38tt

lia
18. dec 2008

ahoj petru 🙂
neboj,on ta nenecha prenasat,uz tlac nanho nech nieco robi a hotovka

petruci6
18. dec 2008

praveze este neprenasam,termin mame bud sobotu 27.12. dr chcu asi dovtedy pockat,ale ked ja sa bojim,ze uz bude strasne velika na mna 😒

zuzkaprofant
18. dec 2008

neboj petru ty to zvladnes , mi ti tu budeme vsetci drzat palceky, ja na teba kazdy den myslim ci uz neboj zvladnes to 😉 😉

petruci6
18. dec 2008

ja viem vy ste zlate 🙂

cucus preco to dali vyvolavacku uz v38tt?

cucuska
autor
18. dec 2008

Lebo im šibalo. A to som rodila len jednu hodinu, lae vieš manžel pracuje v nemocke a asi chceli aby som to mala rýchlo za sebou a tak mi ju šupli, a povedali mi to až keď mi ju pichali. A potom som bola s malou 11 dní v špitály kvôli silnej žltačke.

petruci6
18. dec 2008

ty si uz rodila a vtedy ti to pichli? a kolko hod si potom rodila?

cucuska
autor
18. dec 2008

za dve hodky bolo po pôrode. lenže potom mi ešte museli šupnúť aj vyvolávaciu infúzku lebo malá chcela vďaka injekcii isť von a ja som ešte nbola dostatočne otvorená a bolo. Inak už by som to nechcela, pokial nemusíš, keď treba tak hej ale u mňa to neolo treba, neboli žiadne komlikácie. ale už to je za nami 😀

petruci6
18. dec 2008

tak to dobre pos..u teba,ale hlavne,ze to netrvalo dlho

ja som pocula,ze na vyvolavacke je najhorsie to,ze predlzuje porod o niekolko hodin a na konci si uz vysilena a nevies tlacit,tak ja neviem co uz robit
skusam vrelu vanu,sprchu,schody,prechadzky a nic

nechcela by som nakoniec skoncit s cisarskym 😒

cucuska
autor
18. dec 2008

hlavne si nič nanamýšlaj, bude to dobré a uvidíš malú v pohodičke porodíš. a akovnčiš tak ako bude treba pre vaše zdravie, neboj sa hlavne pôrodu, keď ti dajú malú na ruky na všetko zabudeneš, úplne na všetko, budete len ty , manžel a malá a to je najkrajšie. 😀 😀 😀 😀 😀

petruci6
18. dec 2008

to dufam 😉

zuzi ty si ale bola kocka vcera,Martinovi muselo vela chlapov zavidiet 😵

zuzkaprofant
18. dec 2008

petru 😀 😀 sef slintal mohol by mi zvysit plat vies 😀 😀 ale nie super bolo som spokojna bola a troska som az ozila ,matinovi hned ponukli 2mesacnu matersku dovolenku aby bol doma s nami 😀 😀

petruci6
18. dec 2008

bersh este dospava? aj ta mala vcera vian vecierok 😀

petruci6
18. dec 2008

to bol tvoj vianc vecierok? ja som myslela,ze Martinov..ty robis?

zuzkaprofant
18. dec 2008

nie martinova firma organizovala ja som nerobila nikdy tu v nemecku normalne 😉
bers asi dospava

petruci6
18. dec 2008

jaaaaaaj,lebo si napisala,ze by tebe mohol sef zdvihnut plat,tak som to tak pochopila 😀

vy ste sa kedy vratili domov?

uz rozumies vsetko po nemecky?

zuzkaprofant
18. dec 2008

no ja rozumiem vsetko no su slovicka co som nikdy nepocila ale domyslim si 😀 😀 ale ja velmi nerozpravam tazko mi ide ale da sa dohodnem sa vsade

mi sme neboli velmi dlho tak do 22,30hodke lebo uz ma bolelo brusko a chrbat ma bolel uz som nevedela ako mam sediet tak sme isli domov 😀 😀 inac by sme ostali lebo este nik neodchadzal na dalsi rok pojdeme asi aj s babatkom 😀 😀

petruci6
18. dec 2008

ja sa chystam na bud rok na vianocne trhy do BA aj s Linduskou,ked som uz tento rok nebola nikde

baby a viete si predstavit,ze niektore sa v 8.alebo 9. mesiaci vydavaju? tie ako musia vydrzat celu noc??

zuzkaprofant
18. dec 2008

no to si neviem predstavit to musi byt utrpenie 😀 😀 ja si neviem teraz ze by som sa mala vydavat a tancovat 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre