Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bershka
31. okt 2008

a smejus uz coskoro porodi. boze tak to leti...

trpezliva
31. okt 2008

vidis,staci ked niekto napise ze je tehu a hned sem vsetky pribehneme 😀

cucuska
autor
31. okt 2008

ozaj smejko je na rade teda ak už malé smejulko nie je na tomto svete. momentáln strašne veternom

bershka
31. okt 2008

kedy ma vlastne termin? mne sa zda, ze to bolo az koncom novembra.

emily3
31. okt 2008

bershka oponujem ti: moj MArecek bol taky mojko, velmi rad sa mojkal, viac ako Monika aj teraz velmi rad pride a prituli sa ....
MOnike sa v skole dari, doma sa "trapime " s domacimi pisanie a citanie...Mon obcas zuri ze sa jej nedari, musime si dat pauzu a potom to ide...minule sme citali 10x jeden clanok, museli sme si dat pauzu a potom to slo...ona si pamatala vety a necitala..potom si vymyslala a pletie pismenka...uf no ale pojde to...
chodi na spev, uz mala koncert a bola super, ked sa mi to podari do pc poslem link... 😉

baby normalne aj ja chcem babo 😉 ( ten moj maly uz je taky velky, ale dalsie neskor..teraz mi to staci 😉 )

bershka
31. okt 2008

baby ja sa bojim porodu jak slak. nenavidim bolest a doktori ma nemaju radi, lebo som desny pacient. nic nevydrzim. som horsia ako chlap ☹

cucuska
autor
31. okt 2008

emily a verila by si , Zě aj mňa to napadlo s tým bábom????? zas byť tehu a očakávať jaaaaj, lante normálne si nás nakazila xixixi. a ozaj aké máš uŽ brušinko paráda 😀

emily3
31. okt 2008

smejko ma termin 24.11 ( viem lebo mam vtedy meniny 😀 😀 😀
bersh odrodim za teba 😀 😀 ( snivalo sa mi tento tyzden ze som bola teho a rodila som vonku na ihrisku..proste rychlovka, stihli sme akurat zavolat zachranku a ked prisli uz som rodila 😅 )

bershka
31. okt 2008

emily> nooo dalsia superstar na obzore? misulo je velky chlapisko uz. ale stvrte? 😕
ja som myslela v puberte a v dospelosti. tie baby su take ze radi sa vracaju k mame a su celkovo otvorenejsie a nehanbia sa za city
cest vynimkam / moja segra/

bershka
31. okt 2008

no mne sa zas snivalo, ze som potratila. fuuuj, to bol nechutny sen. mala som potom cely den taky hnusny pocit a obavy, ci je vsetko ok

emily3
31. okt 2008

no usim naozaj, lebo sa deti pozabijaju... 😅

bershka
31. okt 2008

emily> vyries to rucne strucne a prid. 😀

cucuska
autor
31. okt 2008

aj u vás tak veľmi fúka???

bershka
31. okt 2008

cucuska/ vies, ze nie... dnes bolo fest teplo. mozno to sem pride. rano vstavame o 6... ideme do ciech na chatu

cucuska
autor
31. okt 2008

jeej to vám závidím samozrejme v dobrom. ja som zajtra s malou sama mužik ide do práce 😉 takže zas samé dve 😅

bershka
31. okt 2008

nezavid ani v dobrom> ideme so svokrovcami 😀

micka, budem koncit, som nejaka utahana, lahnem a ani nehnem.

bershka
31. okt 2008

pozdraf emusku. papa

cucuska
autor
31. okt 2008

aj ja asi pojdem k EMke. manŽel tu už vedľa mňa pochrapkáva 😀 😀 😀 ani nevie že som vedľa, je totálne uspatý.
pa a oddychuj 😀

cucuska
autor
31. okt 2008

dobrú nôcku 😎

emily3
31. okt 2008

dobru cucuska
no detska su v ozbe, Misko je sam v postielke a jemne protestuje, ale dufam ze za chvilku zaspi a ti traja su zas v duhej izbe a robia si tam hniezdo....no uvidim dokedy im dam cas. ked budu velmi hulakat zhasinam svetlo...

emily3
31. okt 2008

tak vsetkym dobru a pekne snicky ( o babatkach milych, rozkosnych, vonavych, 😀 😀 😀 😀 😀 )

petruci6
31. okt 2008

emily nemohla by si porodit aj za mna? ja mam strasnyyyyyyyyyyyyyy strach 😒
fakt by si chcela stvrte? dole klobuk,to by som si netrufla 🙂

bersh tak uz je to iste? super gratulujem

baby ja som chcela chalana,len preto,ze do tohto sveta porodit babu,je dost nebezpecne,treba sa o ne viac bat ako o chlapcov,ale nejako to hadam zvladneme

smejko este neporodila,casu ma dost 🙂

emily3
31. okt 2008

petruci, nemusis sa bat porodu, nie si prva a ani posledna co budes rodit.dolezite je zby si bola ty v pohode, psychicky na to pripravena a bude to ok.ja som rpi druhom porode panikarila( asi preto ze som vedela do coho idem a zaskocil ma trosku skor ako som ho ocakavala. Mon sa narodila presne na termin a Amrek o 10 dni skor, nebola som psychicky na to pripravena...vsetko bolo ok, doktorkal sestricka a aj manzel. porod bol pohopda ale ja som panikarila. pri tretom som si povedala, ze nebudem tak jacat ako pri marekovi a bolo to super...hlavne pocuvaj svoje telo, to budes citit kedy to uz je ono a kedy mas tlacit...neboj, zvladnes to a ked uvidis a budes drzat malu v naruci, povies si, ze to stalo za to... 😀 😀 , len odvahu

petruci6
31. okt 2008

ty este nespis? myslela som,ze tu budem kecat sama zo sebou 🙂
dakujem za podporu,ja sa ani tak nebojim bolesti,ako komplikacii,stava sa vselico 😝

emily3
31. okt 2008

no nesúpim, len som deti nahanala do postele, Misko zaspal ako prvy a ti traja sa este bacvili, tak som ich skrabkala a spievala uspavanky..kamzdemu s jeho menom a poblubenymi hrackami...to maju radi...a hned zaspia.

a na komplikacie nemysli.viem ze sa moze stat hoc co , ale preco by sa to malo stat tebe? treba mysliet pozitivne a bude to v poho.. 😀 😉
to budete mat pekne Vianoce, kamaratke sa tak minuly rok narodilo dievcatko presne na stedry den 😀 😀

petruci6
31. okt 2008

ty si rodena mamina,tvoje deticky musia byt stastne,ze ta maju 😵

asi by som mala prestat citat "blbosti" a mysliet pozitivne ako pises,ale najviac sa bojim pupocnej snury okolo krku..uf musim prestat

aj moja babka sa narodila na stedry den,ale uz nie je medzi nami,mozno sa to stane aj mne,len dufam,ze v porodnici nebudu na mol opity doktori,aby som si to neodrodila sama 😀

emily3
31. okt 2008

pri prvom mi sestricka pichla nieco proti bolesti, aj ked som to velmi nechcela a samotny porod bol strasny, lebo som bola otapena a vobec som necitila kontrakcie a nevedela som kedy tlacit. a nevedela som ani co sa okolo mna deje. len doktor na mna krical aby som tlacila pocas kontrakcie, na com som povedala ze nic necitim a ani neviem kdy mam tlacit...tak potom vsetci zborovo kricali...teraaaaaz,. a malá mala malu pupocnikovu snuru a nechcela ist von, tak dr. ju tahal zvonom, co som vobec nevnimala. len som citila ze sa akosi velmi vo vmne smatra...a potom big sestricka mi tlacila brucho ze som sa nemohla ani nadychnut 😝
ale mon sa narodila bola som stastna ze ju mam, este teraz ju bidim ako ju ocino drzi na rukach a ona mu vyuplazila jazyk 😀 .
druhy porod bol rychlovka. to sme ledva dobehli a uz sme rodili a Marek vyletel ako zo skolky a Miso to ani nehovorim...ten samitny porod je celkom fajn, ked tlacis, vtedy to neboli, a citis ako dieta lezie von a ked ti babo take cerstve polozia na brucho...veelmi prijemny pocit. 😀 prajem ti to aby si ju dostala na brucho hned ked sa narodi...

petruci6
31. okt 2008

to s Monikou mi velmi nepomohlo,ked som to citala 😀

druhe a tretie ide vzdy lahsie ako to prve..dufam,ze mi ju hned daju na brucho,inak to tam rozbijem

ideme buvat,Linda mala dnes narocny den,cely den sa hmyrila a skoro vobec nespala,tak som zvedava co bude v noci

bru nocku 😉

emily3
31. okt 2008

dobru 😉

cucuska
autor
1. nov 2008

dobré ránko 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre