Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

ritulka
30. dec 2008

uvidime, zatial sme v stadiu, ze este pockame

ritulka
30. dec 2008

zdravi sme, len psychika robi svoje 😖

keikei
30. dec 2008

janulka, tak to je super, že sa jej páči a ešte lepšie, že nebýva chorá. Tatianka tá bola každú chvíľu, ale už ako chodí druhý rok, je to oveľa lepšie. doma bola hádam 2x.
a ako staré sú tie deťúrence? s Kikom sa čo stalo?
veeeľmi ti držím palce, aby vám to s priateľom vydržalo, veď už rok, to je paráda 😉 😉 😉

keikei
30. dec 2008

ritulka, neboj ono to príde... koľko sa už snažíte?

ritulka
30. dec 2008

Keikei od MA je to uz rok a 8 mesiacov 😒

keikei
30. dec 2008

svetluška sa tu občas ukáže, naposledy písala, že sa má dobre.

janula_nz
30. dec 2008

kei mam dvoch surodencov, rocny a 3mes babo 🙂 zatial je to ok, krasny vztah mame, tak dufam, ze aj vydrzi. a dakujem.

ritulka drzim vam palce aby sa podarilo. mas pravdu, psychika robi svoje ale vy to zvladnete 😵

keikei
30. dec 2008

ritulka, to je pekná doba, verím, že psychika robí svoje. viem si to predstaviť, aj ja by som bola zúfalá po takom čase. dokedy budete čakať?

keikei
30. dec 2008

jani, tak bábenko malinké..... Laurika to ako berie, keď nejaké dieťatko odíde a iné príde?
ako to zvládaš, toľko malých detí, neviem si predstaviť, uf....

ritulka
30. dec 2008

Keikei uz som si to oddepkovala...teraz sa prave citim v pohode, nechavam to volne plynut...uvidime, len to nechceme silit...

janula_nz
30. dec 2008

kei keby som nemala tri deti, tak sa normalne nudim. mala som mesiac dovolenku a to idu do domova vtedy a po tyzdni som volala, ze ich chcem uz domov 😅 asi som si zvykla uz na taky pocet, som rada, ze ich tolko mam. laurika si zvykla, ze tie deti idu prec. uz dost deti odislo a ona ma uz aj svoj rozum, tak to berie tak normalne, okrem kika. ten nam velmi chyba 😢

keikei
30. dec 2008

ritul, tak je to najlepšie, nechať to voľne plynúť ... možno keď to úplne vyhodíš z hlavy, práve vtedy sa zadarí 😉 siliť netreba nič, máš pravdu.

ritulka
30. dec 2008

ono asi som si tym celym musela prejst a teraz som v pohode...okolo mna same tehulky a ja sa s nimi tesim...takze asi toto vsetko bolo dobre na nieco...som predsa silna a nebojim sa nicoho...a s cistym stitom do noveho roka 😀

keikei
30. dec 2008

jani, nenapísala si čo sa stalo s Kikom, niekto si ho adoptoval? ešteže je Laurika taká rozumná.
s tou dovolenkou ti verím, že ti chýbali po týždni. aj ja si hovorím koľko krát, že mať tak aspoň týždeň totál kľud, ale verím tomu, že za pár dní by mi chýbal aj ten rev, čo mi vadí 😀 😀 😀
spávať ti ako chodia, máš ich ako tak zosúladených ?
a tí súrodenci sú chlapec a dievčatko?

keikei
30. dec 2008

ritul, ja si to tiež myslím, že všetko zlé je na niečo dobré. je to pravda.
verím, že v novom roku pribudneš aj ty medzi tehulky 😉 budem držať palce 😵 😵 😵

janula_nz
30. dec 2008

ano mam parik. vsetko mam zosuladene, naraz jedia, naraz chodia spat, aj vstavaju 😅 inak to nejde pri tolkych detoch, potrebujem mat aj pokoj od nich a relaxovat. ano ide na adopciu

ritulka
30. dec 2008

Janulka obdivujem ta... 😉

ritulka
30. dec 2008

a ty ich pripravis do zivota a nebudes za ne hambit...klobuk dole...a kolko si uz mala takto deti???

janula_nz
30. dec 2008

najhorsie natom je, ze neviem o nich potom uz nic. chcela by som vediet a vidiet ich ako rastu a ako sa maju. ritulka nie je co obdivovat, casto krat si aj poplacem a potom je uz lepsie. to ide s tym, je to to riziko 😔

keikei
30. dec 2008

jani, píšem to zas a znovu, obdivujem ťa 😉 ja si niekedy nezosúladím ani len moje dve deťúrence. každá papá inokedy, poobede spí len Natálka, Tatianka nie. a večer máme dosť chaos so spaním. hlavne teraz, keď nechodíme do tej škôlky.

janula_nz
30. dec 2008

laurika chodi akoze len oddychovat poobede ale stale zaspi 😅 najmensia si pospi aj doobeda pri detoch, aj poobede aj navecer a ked dam velkacov spat, tak je ona na rade. ona je dobra, nakrmi sa a hned spi. ziadny problem. asi si zvykli na taky rezim tie deti lebo ho praktizujem stale rovnako. dokonca ten isty mala aj laura od narodenia, tak nebolo co menit natom

ritulka
30. dec 2008

ale Janulka, mas naozaj velke plus...si silna osobnost, ked dokazes rozdavat lasku dalej...ja viem, ze si aj poplaces, ale aspon vidiet, ze mas cit - materinsky cit...a deti su aj radost, ale asj starost.ono to tak v zivote chodi...

keikei
30. dec 2008

jani, to majú asi takú podmienku, pravda... že sa nesmieš zaujímať o ich ďalší život. je to smutné. ale spomienky ti zostanú nastálo 😉

janula_nz
30. dec 2008

niektore profi co s nimi pisem vedia kam deti idu a stretavaju sa aj nadalej. asi kazdeho osobna vec si myslim.

ritulka no tak neboj, aj nervy niekedy mam, lebo nezda sa to ale je to dost. nehram sa na nejaku super mamu a myslim si, ze kazda mamicka, co ma deti doma sa obcas aj najeduje 😅

keikei
30. dec 2008

babulky moje, budem končiť, lebo Natálka mi už nedá pokoj. už je hore, a stále sa mi tu motá okolo pc 😲

som rada, že sme sa videli, pekný zvyšok dňa prajem, papa 😉

janula_nz
30. dec 2008

pekny den aj vam. a niekedy este popiseme. moji este spia. ja pockam,kym sa navzajom vsetci nepobudia a az potom ich vyberam z posteli. to aby isli vecer potom aj naraz spat

ritulka
30. dec 2008

idem aj ja, chcem este pozehlit v starom roku, nech mi to nezostane do noveho...ak s vami nebudem, zelam Vam vsetko dobre v roku 2009....packo 😵 😵 😵 😵 😵

janula_nz
30. dec 2008

ritulka podobne aj vam. vsetko dobre v novom roku a nech sa konecne zadari to babatko 🙂

ritulka
30. dec 2008

Janulka dakujem velmi pekne...tak zase niekedy popiseme...

emily3
30. dec 2008

Ahojte zienky a maminky

Petka graaatuuuuluuuujem mal princeznej, juj tesime sa s tebou, krasny darcek 😀 😀 😀

LAnte ako ti to lepti, ako sa mas mamina? 😉

Smejko co bolo malemu? hlavne je ze uz je vporiadku a budte zdravucky... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre