Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

teuska
22. sep 2009

Caute babulky 🙂
No citam, ze sa na nas valia choroby. Tfuj, tfuj, nech idu prec. Prajem vsetkym skore uzdravenie.

Emily, ale mala rastie jedna radost. 😉 🙂

Lolka ja som este nepovedala svoj tip. Ja sa sice nikdy netrafim a ani netusim, co mas v brusku, ale chcela by som, aby si mala tiez chlapceka. Budu si spolu ,ked budu vacsi internetovat 😀 😀

mm1
22. sep 2009

ahojte babule, tak pridala som nove čerstve fotečky Natali.... 🙂

teus: čakáš malého skoro ako som mala malú....🙂

teuska
22. sep 2009

mm tebe sa mala narodila presne na termin? Ja by som chcela aby maly bol vodnar....

lolka
22. sep 2009

ahoj teus, doplnila som ta 😉

veva - 100% chalan
bambi - chalan
stankatt - chalan
loss - chalan
trpezliva - chalan
svetluska - chalan
teuska - chalan

smejko - dievčatko
mm - dievčastko
bershka - dievčatko
zuzkaprofant - dievčatko
lia - dievčatko -
cucuska - dievčatko

mm, idem kuk 😵

loss
22. sep 2009

ahojte
magdi vramci moznosti v sobotu uz zacina skola TAK sa akoze pripravujem
Lius mena stale uvazujem ci Zara alebo Mia neviem sa nejak rozhodnut pacia sa mi oba no vidim ze aj ty este uvazujes 🙂
mne sa nepacia tradicne mena takze tak

lolka
22. sep 2009

mm, a kde je Natalka so spagetami ?? 😀

mm1
22. sep 2009

teuska: nie mala sa mala narodiť 19. a narodila sa 21. takže na 2 deň rybky.... 🙂
ale pri druhom mimku to zvykne byť vraj i skôr.... no veď sa necháte prekvapiť.... a prečo vlastne chceš stihnúť ešte vodníka??????

loss: Táni, malá, druhe tehulko a škola? si šikulka.... a čo Nelly??? a z tvojho výberu sa prikladám k Zarke... 😀
Mia mi pripadá ako pre mačku....

cucuska
autor
22. sep 2009

lossik _ zara !!!!!

baby ja mam problém Emka sa mi prestala pýtať, stáva sa to???? nechápem, pritom dobre vie kedy ciká aj kaká

teuska
22. sep 2009

Loli, no ale teraz chalani vyhravaju 😅
Kedy to budes vediet?

mm1
22. sep 2009

lolka: tie ešte nemam v PC čku, tieto mi poslala segra mailošom...

cucuska: stalo sa to kamoške, treba ju nechať tak, trošku nech sa upokojí a zasa sa začne pýtať neboj... hlavne treba pokoj a do ničoho ju nenútiť..... oni sa vratili na 2 mesiace k plienkam, ale potom jej povedala, že ona chce späť gaťušky a nie plienky a už je to OK.

zmenili mi fotku, tak tam idem cvaknúť nejakú....

cucuska
autor
22. sep 2009

mm1 no som zvedavá
😀

mm1
22. sep 2009

no uvidíte... pridala som novú Natali po lete.... 🙂

mm1
22. sep 2009

ozaj babule, chcem sa zbaviť kolotoča nad postieľku, už nebudeme potrebovať, nechcete niekto????
mali sme tu Fisher price žirafku s troma zvieratkami....

lolka
22. sep 2009

teus, vdaka tvojmu tipu vedu chalani 😀 vo stvrtok idem na 3D, 4D 😉
mm, hod fotku koloca do albumu a uvidime 😉
loss, tiez sa priklanam k Zare

mm1
22. sep 2009

máte kolotoč v albume.... 🙂

teuska
22. sep 2009

cucus aj nam sa to stalo. Ale samo sa to vyriesilo, tak ako pise mm 😉 🙂

MM, mala je blizenec a aj ja. A vacsina mojich kamosiek je vodnar a velmi dobre si s nimi rozumiem. A vraj rybky byvaju velky nervaci 😝

mm1
22. sep 2009

no tak neviem, ale Natali nie je vobec nerváčka... je smejko. ale mozno sa to prejavi neskor... nepoznam ziadnu rybku okrem tej mojej...

teuska
22. sep 2009

no moja kamoska ma dve a jedna rybka je u susedov a je to celkom pravda. No ale ved vies, ze vynimka potvrdzuje pravidlo, Natalka ostane smejkom 😅
Musim koncit, prichadza moje potesenie zo skoly 😉 🙂

lia
22. sep 2009

nepoznam ryby ako nervakov,hhmmm,prvy krat pocujem,aj moja mama je ryba,nehovorim,ze je kludas,ale da sa tp s nou vydrzat 😀 aj kamosky mam ryby a uplne kludne,zalezi od povahy 😉
natalka je rozkosna 😵
lossik,tazke to mame 😖 .my rozmyslame medzi Saskia a Zara,no uvidime

mm1
22. sep 2009

lia: no je to moj smejkaty bubacik.... 🙂
a prikláňam sa k Saskii je to pekné meno a nie je otrepkané.... 🙂

lia
22. sep 2009

ved to

lolka
22. sep 2009

Saskiu ma Zigo Palfy, ze ? 😀
aka ja zdrobnelina od Saskie? Saska ?

lia
22. sep 2009

Saski
ano,oni ju maju,ale na to som prisla az minuly tt

trpezliva
22. sep 2009

Lius, Saskia sa mi najviac paci z tvojho vyberu. Aj sa hodi k vasmu priezvisku 😉 .
Inac Pallfyovci su susedia mojej svokry, a malu Saskiu maju postihnutu.. 😔
Saskiu by ste mohli kludne volat Saska. Nam sa paci ALexandra, ale tu by sme volali Alex. Len je to trosku dlhe k priezvisku...takze momentalne u nas fici Zina a Zita, Julia uz vypadla z hry aj Viktoria.
Kamosi co cakaju babo ako my a prvu maju dcerku nam dnes volali, ze budu mat chlapceka. to uz je treti parik v nasom okoli. buduci pondelok ideme na utlrazvuk, tak sa to dozvieme aj my.
lolka, takze vo stvrtok idete do Auparku? a o kolkej? mozno budeme s Lili na ihrisku a dozvieme sa to prveeee ked pojdete okolo. 🙂 🙂

petruci6
22. sep 2009

ahojte tehulky vo vacsine 😀 nam uz je o nieco malinko lepsie,ale este ziadna vyhra
to odsavanie bojjjjjjj,kvapky,sirup uz ani nehovorim,jest mi nechce nic,ani moje mlieko a cela sa mi vyhodila od ekzemu,neviem preco zasa,nic take som jej nedavala jest,ani ja som nic nejedla,co by jej uskodilo,zeby znizena imunita?musim nieco vygooglit,chuda moje,nestaci,ze ju trapi choroba,este aj ekzem ju svrbi ☹
ach jo 😔

lius a nechce Petku?? 😀

ja ked som bola v UK sa mi najviac pacilo meno Molly,alebo Abbeygail - Abbey,ale rozhodne to aj tak za teba malicka,to mi ver,ja som mala tolkoooooooo mien a nakoniec vyhrala Linda a uplne sa jej to meno hodi
mala byt Sarah,Barbora,Hannah,Rebecca,Nelly,... 😅

mm1
23. sep 2009

Ahojte babule pekné ráno... dnes som si dala budík reku na 5.45 a ešte do 6,.00 si poležím len tak s Natali a budem vnímať ako spokojne spinušká. (tatík spal vo vedľajšej izbe) a tak aj bolo... a keďže máme stiahnuté žalúzky, tak si vravím, no bude 6.00 a musím vstávať. Tak som vstala, idem do kuchyne, pozriem na hodinky a tam len 5.00! no hrúza. potom ma napadlo, že Natali sa včera hrala s budíkom, tak asi sa jej podarilo presunúť ručičky....a ja som si to večer o polnoci nastavila automaticky... 🙂 😀

inak včera som robila super nový recept, a to by som nebola ja, aby som vám ho nenapísala.... 😀 🙂 😀
takže pokrajate zemiaky na kocky, osolíte, orascujete a dáte do vymazaného pekáčika na zapekanie....
na to dáte Pangasiusa, ktorého osolíte a posypete korením na rybky....
medzitým si nastrúhate mrkvu a pórik pokrájate a na lyžičke olivového oleja trošku osmahnete a túto zmesku dáte na tú rybku a na 20 min. dáte do trúby zapiecť. potom vyberiete a zalejete to rozmiešanou smotanou s bielym jogurtom a jedným vajíčkom a ešte dáte na 30 min dopiecť dochrumkava. a je to mňamky, a je to rýchle....

Inak fakt, petru má pravdu, mimko si vyberie meno samé....
Kikus, už nechcete Johanku???? hmmmm?????

lia
23. sep 2009

kikus,my ju tak aj volame zatial.sa mi to meno najviac pozdava ,aj mm sa paci .je to ale na nom 🙂
to vazne ju maju postihnutu?? ☹ nieee ☹
rebeka inak nie je spatne peti,vcera bola aj v zahrade 🙂
magdus,tak dnes budes mat dlhsi den 🙂 a ten recept vyzera suprovo,mnam,len ja uz nemusim pangasiusa,zhnusila mi ho kamoska 😒

ako ze si vyberie samo meno??

mm1
23. sep 2009

no tak ako vravim, jednoducho ta odrazu vnukne myslienka na meno, ktoreho sa potom uz nevzdas a tak sa malicka bude volat.... v podstate si meno vyberie sama... citala som o tom, a nieco pravdy na tom bude....

preco ti kamka zhnusila rybku...?

lia
23. sep 2009

zevraj pangasius zozere vsetko co nezozere jeho a smrdi od blata 😀

mm1
23. sep 2009

no od blata smrdí každá rybka, 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre