Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
30. máj 2009

ahoj lia este nespis?

lia
30. máj 2009

nespim,spala som poobede,ale pojdem s auz pomaly natiahnut,len mi povedz odkial ty beries energiu 😅
3 spekulantii doma a 4 v brusku 😅 😀
cela rodinka ste boli na stretkU??

emily3
30. máj 2009

lia nie nehrabe ti, si normalna tehulka 😉 ani jest ani na lacno..je to kriza..ale prejde to, za chvilku uz budes v stvrtom mesiaci a nevolnosti by mali ustupit a budes sa citit skvele...az kym nezacne brucho rast...to potom bude zase o niecom inom 😉 ale nechcem strasit..tesim sa ze je vsetko ok, a babatko rastie, ani sa nenazdas a za chvilu budes rodit...
na stretku som nebola 😒 , cakali sme MOn, a ked prisla, tak misko zaspal neskoro poobede a kym sa zobudil bolo aj pol piatej a baby nesli do auparku..ledva som prehovorila muza aby sme tam isli, a ony isli k Adi..to by moj muz nerozdychal...on to nema rad stretka zec net ...tak zme prepadli nasu kamosku, dovalili sme sa k nej vecer o pol siedmej, doniesli mrazenu pizzu a mrazene maliny..a urobil si u nej hostinu, detvaky prevaratili cely dom naruby a isli sme domov 😅 ...uz spia ale ja nemozem , lebo som si dala na vecer kavo ( co ja kavu vobec nepijem a manzel mi doprial.... 🙄 😅 ..

lia
30. máj 2009

nebola si??ahaaa
no parada,tak si zober knizku,mozno ze ta uspi 😉
ja som dnes kukala aj po tehu knizkach,sak neviem aku si mam vybrat 🙄 tolko ich tam bolo 🙄 🙄 a cesku nechcem a boli tam aj za 400sk,aj za 900sk,no skoro som odpadla 😅
no brusko uz rastie,my sme vecer necakane isli k znamym a uz som tam nevedela obsediet,boli ma brucho,stale som nafuknuta,to ma tlaci atd...

lia
30. máj 2009

ale zase ma to aj vyhody,aspon sa neprezieram 🙂 jem menej teraz ako pred tehu

lia
30. máj 2009

no idem si uz lahnut,neviem tu uz obsediet,papa a dobruuuuu 😵

emily3
30. máj 2009

dobru nocku

smejko1
31. máj 2009

ahojte, tak moztete lutovat. U Adky bolo super. Maju to tam utulne a ako stvorene pre vela deticiek....... myslim, ze aj jej muzikovi sa pacilo mat tak vel deticiek...... tak mozno 😀 😀 😀 Este raz dakujeme, ze Ste nas pozvali.

vevka - ze to vzdy dobre padne si pokecat v klude?? hihi.... inak mala si pravdu Damienko v aute zaspal a to som robila vsetko mozne aby nie...... doma sa zobudil a hura party ... uzite si ZOO....... myslim, ze je to dost zaberacka pre dieta tak verim, ze sa Ti tam Tomasko tak unavi, ze budes mat zvysok dnapokoj

foto dam, ked bude trosku casu a stiahnem ich......

kika - ma velmi sikovnu fesandu....... tak spokojne si vsade lozila, ze jej maminka ani nechybala 😀

Adkyna Martinka - si v klude pekne sedkala a hrajkala sa...... alebo papkala 😉

Vevkyn Tomasko - stale veselo labzoval kade tade....... maminka ho chytala alebo chodili cikat 😉

este tam bola martinkyna sesternica Eliska.... no veselo bolo a teta Lolka sa pekne s kazdym dietatkom zahrala 😎

inak ked pridam foto som zvedava, ci spoznate kto je najmladsie babo ?? 😀

lolka
31. máj 2009

ahojte, adi super, ze to bolo nakoniec u teba 😉 deti boli pohromade a aj my sme sa mohli porozpravat, ze vevka ? 🙂 tomino, ako najstarsi najskor skotroloval cely bytik a potom to tam mal "pod palcom" 😀
emily, lia, petruci, bershka, svetluska....skoda, ze ste neboli.
smejko, je uplne jasneeeee, kto bol najmladsi, no predsa ten co sa rad obzeral v zrkadle
😀 😀
idem pridat fotku do albumu

lante
31. máj 2009

Babule, pozerala som fotky.................bože tie detváky tak rastú 😀

Ja v stredu 3.6. nastupujem do pôrodnice a v pondelok 8.6. ma reznú. Tak skoro nastupujem preto, lebo mi musia ešte urobiť predoperačné vyšetrenia a potom je víkend. Takže držte palce

lia
31. máj 2009

loli a ty kde si ???????????????????????????????????zlati ste na fotkach 😵 😵 😵

lante,tak uz ti to vrcholi,tak nech to mas cim skor za sebou a nech ste uz aj domenka 😀 vsetko dobre prajem 😵

petruci6
31. máj 2009

caute baby,pozerala som fotky,aky ste uz vsetci velikyyyyyyyyyyyyyyyyy a kikus co si neukazala brusko na fotkach?? 🙂

lius mne byvalo zle az do 15tt,tak este vydrz chvilu,to prejde 😉

lolka
31. máj 2009

lante, tak uz to mas za par 😉 drzte sa a daj vediet, ake ma Vilikov bracek miery 😵

lius, ved ja som fotilaaaaaaaa 😉 ale fotil aj smejko aj adka, tak ma mozno niekde bude vidiet 😉

petruci, naschval som nechala v albume aj fotky zo stretka v Auparku, aby sa mohli porovnat "zmeny" 😀 teda z deticiek mozme porovnat len ako narastol len Tomasko a Lili, uz su to "samostatne jednotky" 😀 😀

petruci6
31. máj 2009

tak u mna to je zmena,uz jedno svoje drzim na rukach aj ja 😀

lante a preco ides o 5 dni skor do nemocky? mne robili tie predoperacne vysetrenia v ten den,vlastne ani neviem co to bolo okrem EKG 😖

lia
31. máj 2009

aj ja ta chcem vidiet s bruskom kikus 🙂
vydrzim petru 😉

emily3
31. máj 2009

ahojte, no mate super fotky, to keby tam boli nase male tornada..to by nezostalo nic na mieste... 😅 MIso uz zase ide do dalsieho levelu...uz zacina prejavovat svoju volu 🙄 sa tesim.

lante
31. máj 2009

Petru, to netuším............ale si aspoň oddýchnem.
Emily......poraď kedy ten level skončí, lebo Vili je v ňom už nekako dlho 🙄

emily3
31. máj 2009

lante, uz to bude len horsie 🙄 az kym mu nedojde ze rodicia to myslia vazne co hovoria, do vtedy bude skusat to svoje..a to potrva az do dospelosti 😅

lante
31. máj 2009

Skvelé 😝

emily3
31. máj 2009

lante pripravena na prichod babatka?
ja akurat 3.6. v hupnem do tretieho trimestra..tak strasn eto leti, a ani sa nenazdam a uz to tu bude...tesim sa, ale este nemam nic pripravene, len chceme popresuvat deti v izbach..Moniku chceme dat do jednej, treba to tam urobit. vsetko, podlaha, elektrika, stena....a Misa presunut k MArekovi..dufam ze si zvykne a nebude robit problmeny expert.

lante
31. máj 2009

Ja by som Vilka tiež presunula............keby bolo kam 😀
No pripravená ako pripravená. Veci sú nachystané, postieľku oblečiem až keď prídem, ja mám taľku zbalenú už dlho.........keby náhodou.............V podstate mám všetko pripravené čo som chcela..............a čo sa pripraviť dalo 🙂

Teda aj ty to už máš za pár 😝
Ešte stále neviete, čo sa ti v brušku skrýva, alebo ste ani nechceli vedieť.............či viete ale nepoviete?

emily3
31. máj 2009

super..
no dr. povedal ze dievcatko, ale mala tak potom krizila nozky a tak sa tocila ze to nemohol overit..tak radsej to beriem este z rezervou, ale boli by sme veelmi statny keby to bolo dievcatko..uvidime na dalsom ultrazvuku. 😉

stretkomissediek
31. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

babule tu su foto z posledneho stretka 😉

lante
31. máj 2009

To by vám to pekne vyšlo 🙂

SOm pozerala fotky zo stretka missediek............no netuším koho bolo to dievčatko v červenom 😲 a Tomáško je celá Veva 😀

cucuska
autor
31. máj 2009

ahojte, ešte nespite???

stretkomissediek
31. máj 2009

eliska je martinkyna sesternicka

lia
31. máj 2009

svetovi su ti vasi krpci 😀 😀

smejko1
31. máj 2009

a ze je damienko cela mama???????????????????????? ze??????

emily3
31. máj 2009

ahoj cucus, to som sa chcela spytat teba 😀 ..no vzhladom na to ze vcera som nemohla zaspat..teraz uz spim ( teda aspon trikat som povedala ze idem spat..a zase som tu stvrdla, zavislacka 😅 )
ale detvaky uz spia a zajtra zacina bezny tyzden, skola, skolka, kruzky a vo stvrtok mam skusku este som to nevidela a spoluziaci sa tvaria ze jke to tazke..tak neviem.
a vo stvrtok idem do poradne , zase, zda sa i, ze tam chodim kazdu chvilu a pritom je to raz za mesiac 😅

lante no to by bolo skvele keby dievca ( ale aj chlapcovi by sme sa tesili) ale manzel chcel dievcatko a deti sa modlili za diavcatko...tak snad nam Boh doprial dievcatko. 😉
fotky pozriem som zvedava...

lante
31. máj 2009

Smejuš, že váhaš 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre