Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
3. aug 2009

emily,ved sa pytam kolko treba platenych plienok??

lolka
3. aug 2009

cafte 😉 tak uz mame po kontrole, babo sa pekne vyvija, ma 6,22 cm a zodpoveda 12tt+4 co je aj podla mrchy, takze sme stastni ako blcha 🙂 doki robila ult. cez brucho - bolo to pekne vidiet, ale na meranie NT musela este pouzit ten vnutorny ult., aj to NT dopadlo dobre 😉 babo sa pekne mrvilo, najskor malo rucicky pred hlavickou, potom vedla telicka......bolo to uzasne a konecne krpca videl aj muzik 🙂 obaja sme si dost
vyrazne vydychli od ulavy
😵 co sa tyka vahy, tak to je stale o nicom, schudla som dalsie 2 kg, cize od zaciatku tehu isli dole 4 kg 😒 ale ved aj to sa raz zmeni a bude zo mna gulka 😀

emily3
3. aug 2009

lia 😀 no urcite nie 9000 - to je len ze prispevok je 9000 😀 😀 😀
ok, no uvadzaju ze 4 😉 ,

lolka super miery babatka, a ze nepriberas len ubers z toho nic nerob..ono to este pride a potom sa budes stazovat, ze kolko kil mas navyse 😉

ja mam 14kg a staci mi...pri chalanoch som mala od 18-20kg navyse..tak teraz to je super, ale aj tak to uz citim na vsetkych klboch...

lia
3. aug 2009

jeeejjj loli,super ,tesim sa a gratulujem k vybornym vysledkom 😵 😵 😵 mam obrovsku radost 😵
co 4??kusy??

lia
3. aug 2009

sak to je malo 😅

emily3
3. aug 2009

lia aj ja si mylsim, lebo babo grcka o 106..ale oni tam maju aj svoje...no neviem, poviem ti ked tam budem 😉 ( pri jednom som mala svoje plienky a potom sa to pomiesalo a domov som priniesla z nem. tak teraz si zoberiem s podtlacou macikov..take nemaju 😉

lia
3. aug 2009

no ale kolko ich budes mat dokopy??myslim aj doma 😀
jak tatari 😀

trpezliva
3. aug 2009

lia, ja mam asi 10 bavlenenych plienok..pouzivala som to na ogrckavanie, do kocika..do poradne.
a vlozky a podlozky v Ruzinove dostanes kolko len chceeeees...to nemusis kupovat.

petruci6
3. aug 2009

caute tehulky,
citam ze emily stale v kope,loli super spravicky,lia chces zoznam co bolo treba v GA v porodnici? 😀
kika neprezradis aspon mena ake mate vybrate?

cucuska
autor
3. aug 2009

ahojte babule, akura´t som dopilá pohár červeného vínka to aby MS dorazila

petruci6
3. aug 2009

necakas???????, 😅 dalsia tehula?

cucuska
autor
3. aug 2009

meškám, ale tehula asi nie, len to mam nejaké posunite, 😖 ako tehula sa veru vlbec necítim- nohy tŕpnu a trhajú, som samý puk, a nemam chuť jesť, nie je mi zle len mi nechutí, a toto mam vždy pred MS, možno sa mílim a možno nie, uvidíme , zatial čakam na MS

petruci6
3. aug 2009

a snaha je o druhe? ci len nahodicka?

trpezliva
4. aug 2009

ahojteee...cucuska, budes aprilovka???? 😵 😵 😵 to by bolo super..uz sme nemali tri mesiace novu tehulu 😉
petru, si tu? ty si taka odbornicka na kociky..uz mame kupeny tento: http://www.albeebaby.com/graco-quattro-tour-duo...
ktory fusak z tych akciovych by sa k nemu hodil??? vyber nic moc, ale nechcem zanho dat vela penazi, tak aspon aby sa donho trochu hodil/ uz maju len 5druhov na vyber.. 😒 /..dik http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
aj ostatne sa mozete vyjadrit

emily3
4. aug 2009

ahojte
kika tak budete mat dvojity kocik? ja to este nemam vyriesene, ale asi kupim ten kiddeboard a Misko bude stat , uz je aj tak dost velky, a nemusel by sa vozit v kociku, ale ak si ho nekupim, od muza sa ho nedockam . uz mi povedal ze take urobi, ale kedy....a neviem ci ma vyznam kupovat dvojickovy kocik, ako dlho v nom Miso vydrzi...keby bola pozicovna mozno na par mesiacov by som si ho pozicala 😉

tak prva varka babatkovckych veci je vyprana, este ju musim zavesit a dat dalsiu do pracky..tak snad to stihame...

lia , plienky 😀 😀 😀 no mam 8 s podlacou macka, to som kupovala pri Miskovi a este asi 14 bielych starsich plienok...malo by to stacit, ked uz sa nebalia na siroko....
a ja som rodila na Kramaroch a budem tam aj teraz....tak ten zoznam veci dostanes v tej porodnici, kde chces rodit... 😉

emily3
4. aug 2009

kika a kolko ta vyjde ten kocik? na bazare som nasla
http://www.babybazar.sk/detail.php?id=1129029&a...

cucuska
autor
4. aug 2009

ahojte , ako sa mateMMMM emily ja umrem že 36 tt 😀

emily3
4. aug 2009

cucus a zajtra 37tt 😉

petruci6
4. aug 2009

cucus kolko meskas? sprav si test 😉

kika s fusakom pockaj do septembra,je tu jedna mamina expertka na kociky,vie doniest z nemecka za par korun,mala aj vlastny obchod,dost som s nou komunikovala,ked som chcela kocik
povedala mi,ze v septembri bude mat cely katalog fusakov na vsetky kociky vsetkych farieb a urcite lacnejsie ako tu v obchodoch,tak jej napis IP - nick miskinadamko
ja sa chystam tiez kupit fusak od nej
mame cerveny a ten sa do mojho noveho zeleno oranzoveho kocika nehodi 😀
ved teraz nepotrebujes este fusak,tak mesiac pockaj a ona ti dobre poradi 😉

trpezliva
4. aug 2009

petru, myslis ze to bude stat este menej ako 40 eur? ja som citala na teito emitex combi fusaky same pozitivne skusenosti, tak preto ho chcem..je dlhy, do troch rokov, prakticky a teplucky. na farbe mi az tak nezalezi, ved k tomu kociku sa aj tak nic nehodi 😕 .
cucuska, uz si testovala????? 😎

trpezliva
4. aug 2009

emily, dik za link, ja mam ten kocik za 180 dolarov, co je okolo 4000 SK a je novy. duufam, ze sa nepokazi, lebo ho bude tazke reklamovat 😖

bershka
4. aug 2009

ahojte. co by ste urobili? vas pes je vas cecek a zrazu sa vam narodi dieta a on ziarli. potom sa tvari, ze strazi a zrazu ked lezime na trave jej megne na hlavu tak, ze jej skoro vydrapne oko....... ☹ ☹ ☹ ☹

ano woody

petruci6
4. aug 2009

kika ved jej napis a uvidis,mozno vie zohnat presne tieto iste za lacnejsie 😉

ako megne na hlavu? akoze si na nu lahol?
ja tiez neverim tomu svojmu,aj ked on sa jej boji,ale nenechala by som ich samych

emily3
4. aug 2009

kika tak to mas lacnejsi..no neviem ako to zariadime, ci kocik, alebo ten kibboard a este som nasla taku sedacku ku kociku...no neviem
kika tak kolko dni este este ? 😉

bershka tak to je blbe...neviem co by som robila, ale dieta mi je prednejsie, asi by si ich nemala nechavat samych..nikdy nevies co pes spravi

cucuska
autor
4. aug 2009

dnes večer došla ufff, ale nemam židen bolesti a nič, vôbec sa necitim na MS ale je tu 😀

petruci6
4. aug 2009

tak nic,dalsia tehula nebude ☹ 😀

cucuska
autor
4. aug 2009

nie nebude, ale popravde - normálne som sa bala, som asi nenirmálna

petruci6
4. aug 2009

nie si nenormalna,len na to este nemas chut asi 😉

cucuska
autor
4. aug 2009

asi nie, mala som ale asi ma to už prešlo 😒 hej prešlo ma to, možno by sa to vrátilo keby tam boli // ale asi no neviem nejaká som divna

petruci6
4. aug 2009

uplne chapem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre