Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lolka
7. sep 2009

magdi 😀 tak keď takeho najdeš, dáš mi potom kontakt ? 🙂 o detských lekároch zatial namám prehľad 😅

tehulky kikus, lius, lossik... kedy ste citili prve pohyby ?

petruci6
7. sep 2009

baby ja ked som v BA hladala pediatra hladala som podla bydliska co mam najblizsie
bola tam nejaka zenska na Strecnianskej
skusim pohladat meno,myslim,ze bola dobra

mm preco menis dr?

lia
7. sep 2009

lossik,ty to zvladnes,ved ty ides uz druhy krat rodit ale co ja s lolkou?? ☹ jezis,ja neviem ako to zvladnem.
loli,nemala by si to vygrcat,lebo este 2x ti beru krv,ja som to musela zadrzat na silu,len aby mi nedali druhe kolo.
mm,poslem ti ip ,ale teraz si musim ist lahnut,nie je mi dobre

petruci6
7. sep 2009

skuste sa opytat tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lila to zvladnete,lebo musite,to babo nejako musi von,sice to poboli,ale ked uvidis malicku,hned na vsetko zabudnes,neboj 😉

lia
7. sep 2009

loli,ja mam sklerozu ,ale tusim to zacalo okolo 18 tt,ale to tak,ze som si nebola ista ci to je ono a ozajstne kopanceky zacali v 20tt 😉
petruc,no neviem,ja viem ,ze musim,ale bojim 😒
aj som niekde citala za pediatricku,ale uz neviem presne ktoru ospevovali,je tu na to tema.ja by som najradsej niekde blizko domu chodila.asi do ruzinova.kikus,ty kam chodis??

loss
7. sep 2009

juj baby ja sa nebojim porodu idem cisarskym to je super ale co potom 2 male krpce ako to bude netusim

lia
7. sep 2009

sak to,keby som sa moc bala,mozem ist cisarakom,len co potom??sama so sebou budem mat problem

veva1
7. sep 2009

losik neboj kym porodis bude nelka ovela samostatnejsia 😉 dokonca ti aj pomoze a zarka jej bude ako ziva hracka. Troska sa budete musiet zladit,ale to zvladnete.
ja to vidim na tomaskovi,ako sa cimdalej tym krajsie zahra,da sa s nim dohodnut a vonku chce viac deti ako mna.Uz by som asi uhojdala nejake miminko popri nom.

lia
7. sep 2009

vobec neviem co mam spravit,cakala som na znameho kym sa vrati z dovolenky,on mi ma robit 3D,on rodi aj ´v tej istej porodke kde chcem rodit,chcem sa ho popytat kopu veci,predsa sme znami a pozname sa a moj mm nemoze ist so mnou vo stvrtok ,lebo maju promo akciu v za kde musi byt.a uz buduci tt moze byt krpka velka a nebudem vediet to najdolezitejsie,ze je naozaj ok.co by ste urobili na mojom mieste?? ☹
mam ist s mamou??ona by sa velmi tesila,ale nie je to divne??sama ist nechcem

veva1
7. sep 2009

lius ak tuzis mat s muzikom zazitok tak pockaj do buduceho tt,a ak to nevydrzis alebo nechces cakat tak chod s maminou a mm si pozrie vecer CD. Inac pre mamku to moze byt pekny zazitok vidiet to ked si pomyslis ze oni v tehu nevideli do bruska vobec.

lia
7. sep 2009

ved hej,ona by bola happy,ona sa strasne tesi z nasej malej uz teraz.
tak normalne by ma to ani nenapadlo,ale inak sa to neda.on hovori ,ze najlepsie je to robit v 24tt,uz som 26tt a bud.tt budem 27 a to uz je dost.mne ide hlavne o to,aby sme malu videli vacsiu a aby som mala cierne na bielom,ze je zdrava.
a vecer si to pozrieme s mm na dvd,ved to bude asi to iste ako tam,nie??

veva1
7. sep 2009

no asi skoro take iste,ale aj tak muzi na to kukaju inac ako mi a mozno aj bude rad ze si to moze pozriet v obyvacke 😉

lolka
7. sep 2009

lius, kludne chod aj s maminou, je to uplne v pohode - teda ked muzik nemoze. budes aspon kludnejsia, ze uvidis malu a hlavne budes mat istotu, ze je ok. muzik si to doma moze prehravat dookola 😀
skusala si aj inych doktorov prip.centra na 3D ? ale vsade sa objednava, ze ? 😒

uz par dni pozorujem resp. citim take mierne bublanie alebo hmyrenie v brusku, tak sa zacinam vytesovat, ze by to mohli byt pohyby 😉

lia
7. sep 2009

mozno vevi,dakujem 🙂
neskusala loli,chcela som ist k tomuto mojmu znamemu,ze keby sa nieco skomplikovalo aj pri porode,mozem zavolat tomuto,on mi uz v minulosti pri ma pomohol.
ano,to moze byt ono,len este to citis malinko krat a tak rychlo to prejde,ze ani nevies ci to bolo ono.ale za dva tt uz zacnes citit aj kopanceky intenzivnejsie 😉 😵

trpezliva
7. sep 2009

ahojte, zalozila som temu: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
😵
liusky a lolky sa to netyka. ja im zajtra zoberiem plno oblecka aj tie fusaky, ktore mam na krku 😝 .
tak ak mate nejake veci co vam zavadzaju,ozvite sa im. mne hned odpisali a dakovali.
inac my chodime na Koziu k Dr.Popracovej, je velmi dobra! Lolka, pre teba by bola super, ani nie tak daleko..a je fakt velmi,velm dobra! pise do casopisu Dieta kazdy mesiac a akurat minuly tyzden bola v Telerane na Markize. 😉

lia
7. sep 2009

len to parkovanie kikus musi byt hrozne 😒
kikus ako sa citis??

trpezliva
7. sep 2009

ja dobre, len som nejako tazka 😝 ...a v noci si neviem najst polohu na spanie. zajra mam poradnu,som zvedava,co mi bude robit. a ty ako? videla som, ze uz riesis plienky..podla mna staci 10ks....neviem na co by si vyuzila viac 😕 .
ona tam ma 2parkovacie miesta pre pacientov, ja chodim vacsinou MHD...a ked sme byvali na stefanikovej,tak peso..aj s druhym mimom budem urcite chodit k nej.

trpezliva
7. sep 2009

budete kukat Superstar?

trpezliva
7. sep 2009

inac tie ortopedicke s obrazkami maju krasne a lacne dole v Ruzinove ,ako je vchod do nemocky. tam si urcite vyberies 😉 . aj plienky a ine hovadiny som nakupovala pre Lili tam. a radsej zober velkost 2,ja som mala aj tie najmensie a nemohla som ich cez plienku zapnut. ale aj tak sme nosili asi len 3tyzdne,potom nam povedali na kontrole ze netreba na siroko balit. 😎

lia
7. sep 2009

ja dobre,len uz som jak sud a necitim sa uz tak ako predtym a trapia ma tie moje krize,kostrc,opuchanie noh a ruk atd 😀 jak hypochonder 😀
jaaajj,aj dnes je superstat,dobre,ze si povedala.
hej??dnes som tam bola a plienky ani nohavicky som nevidela 😒
tak to ste mali stastie 🙂 2 nebude velka??aby to mala poriadne zaviazane
a kolisku kedy odfotis??

lia
7. sep 2009

a ta plienka obrazkova pod hlavicku nebude velka 80x80cm??

petruci6
7. sep 2009

aka plienka pod hlavickou??

loss podla teba je cisar super?????? 😕 tak to ja mam uplne opacny nazor,uz nikdy viac!!

lia
7. sep 2009

do kocika,do postielky

petruci6
7. sep 2009

kika ja co som mala nepotrebne posielala som jednej mamine,z MK,kt nemala peniaze na nic a ostala sama bez muza a bez penazi a zvysok som predala,takze nemam co poslat,ale poslala by som 😔

petruci6
7. sep 2009

a co riesis velkost??ved to zlozis 😉

petruci6
7. sep 2009

idem objednat tento fusak,co hovorite?
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

sloniiicek
7. sep 2009

ahoj kika. davnejsie som ti pisala ip a si sa mi neozvala. ☹

emily3
7. sep 2009

ahojte tak zarezavame, monika mala dnes prvu hodinu na husle..zatial sa ucila ako ich drzat...pre mna je to spanielska dedina 😅 . v stredu jej daju dole sadru, tesime sa..
Miso dne vliezol do postielky a chcel si zobrat Lulu na ruky...stihla som ju zachranit..opiciak jeden, stale ju musi chytat... 🙄

mm1
8. sep 2009

AHojte babulky, dobré ránko...
prečo chcem zmeniť pediatra? no pretože kym bola Natali malinka, tak som si tiež vravela fajn, mam to kúsok od domu, ale teraz je už väčšia, a mám auto tak sa môžem s ňou prepraviť kdekoľvek...
ten moj doktor je totalny kreten. Pred mesiacom sme mali hnačky, ale total voda a dva dni okolo 39 teploty a az na moju vlastnu iniciativu som si odniesla malej stolicu na Antolsku... ani vidiet ju nechcel, ze naco, ze nemusim chodit. a pritom presne pred rokom sme s niecim podobnym skoncili na 1tt v nemocke...
a to je len jeden pripad. Preto hladam lekara, ale fakt takeho, ktory si nenapise len vykon v PC ale ma i zaujem o to dieta....
Takze Lius, cakam na IP. a na vase rady....
Kikus, kde na Kozej??? je to nejaka mlada Dr????

lia
8. sep 2009

petru,ten fusak vyzera ggguuutttttt 😉
emilyyyy,musis mat oci vsade 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre