Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

mm1
12. nov 2009

Svetlus znacím do kalendara...... 🙂

mm1
12. nov 2009

baby obedovala som, tak som citala len tak na konovi a skoro mi bolo na grcku v teme, ako vyzijete s prispevku???
kocka rozdelila dvojicky, dcera zije u jej rodicov a syn s nimi, aby si mohla kupovat znackove handry......
horor

loss
12. nov 2009

loli neviem nic dlho som cakala a potom mi robili odbery pretoze ma strasne svrbi telo zajtra mam volat o vysledky a potom uvidime
a co ty?

lia
12. nov 2009

aj teba vsetko svrbi lossik??aj mna,hrozne.neviem ci mam jemnejsiu kozu alebo co.
a co ti robili ake vysetrenia??

lolka
12. nov 2009

u mna sa celkom da. akurat som kvoli opuchu noh zbierala dnes 24hodinovy moc a zajtra rano idem odniest vzorku. ked to nebude v norme, budu mi volat.
a zajtra idem na krv kvoli stitnej zlaze - ale to sa liecim uz dlho....tak zo mna vseci len cicaju krv 😅 (brali mi pred tyzdnom a buduci tiez)

emily3
12. nov 2009

ahojte..svagrina to ma za sebou, dnes ju cistili ☹

lia
12. nov 2009

emily,to mi je luto 😔
loli a moc ti opuchaju nohy??
ja mam ruky jak rukavice,bielkovina v moci a doktor nic,tak neviem 😒

trpezliva
12. nov 2009

emily, je mi to luto..a uz ma deti, ci malo to byt prve??
mne na stastie neopucha nic...citim sa teraz najlepsie z celeho tehu...uff, ked si spomeniem na nevolnosti prvy trimester, tak tym sa nc nevyrovna.

emily3
12. nov 2009

kika maju dvoch synov, spali teraz u babky a dnes som bola s nimi..su tak velky ako moji chlapci. Deti nevedia co sa deje...beru to ze su na vylete u babky a dedka....dnes ju aj pustili domov, ale detska nechali este u babky aby si oddychla ...este som s nou nerozpravala, aj ked som to prezila, neviem co jej mam povedat...jedine ze mi je to luto...lebo chceli dalsie babatko 😔

zuzkaprofant
12. nov 2009

emily a v ktorom tt bola svagrina

lius dako uz vydrz ja som puchla komplet ekd som si pred vcerom pozerala foto tak saom kukala aka som boal tlusta naliata poporode 3 mesaice som len na zachodik chodila vkuse vsetka voda vytiekla ako prisla 😀

skusene mamicky to stale boli babatka ked idu zubky a do kedy bolia maly uz ma zubky ale este nie su komplet vonku nevidno ich este ked sa usmeje ale na dotyk uz su vonku ale nervaci stale hlaven v noci tak neivem preco ci preto ze mu rastu alebo ze ci nejdu zase nove
emily ako zvladat deti to kedy spis obduvujem ta ja som hotova ja spim tak 4 hodky max aj sprestafkami pri malom a cez den sa neda nic porobit bo si vyzdaduje moju pozornost akurat ma rad vysavanie to je tisko a sleduje ako vysavam tak to mozem robit kazdy den ale varenie nehrozi 😀

smejko1
12. nov 2009

zuzi - to akoby som o svojom citala pred par mesiacmi......... ale teraz sa mi niekedy nalaka vysavacu.. co nechapem,lebo ten ho vzdy uspaval...... no ale deti sa menia.....

emily - len jej povedz, ze asi to tak malo byt a ze coskoro isto otehotnie a bude mat zdraveho drobca.......

idem Vas docitat

sloniiicek
12. nov 2009

caute kocky. trosku na veselsiu temicku. nam sa v okoli narodil dnes dalsi kamos. vola sa patrik a mal idealne miery. 52 cm a 3.500 g. a maminka rodila asi 4-5 hodin. ani epiduralku jej nestihli dat. 🙂

sloniiicek
12. nov 2009

vedvies - mala je uz aka velkaaa. ved ked sme mali tusim prve stretko, tak tam bola este malilinke babatko a ze vyse 2 rokov uz ma. ja umrem. 😀

zuzkaprofant
13. nov 2009

hlasim super noc sme boli hore len raz od 11mi spinkal do 4 vypil mliecko a tak sme spinkali do 7, 30vam poviem ze citim sa super 😀 keby to tak stale bolo

vedvies
13. nov 2009

sloniicek, veru ten cas leti ked nema a vlecie sa ked chcem aby uz bol stvrtok 19ho /pojdem na kontrolu ci fazulka rastie - dufam, ze z nej bude uz fazula 😵 /

veva1
13. nov 2009

ahojky.
vieska verim ze bude fazulisko 😉

vedvies
13. nov 2009

slonicek, inak Martinka je krasna bambulka a tusim sa rada foti, no a ta detska izba - no parada, drahy sa pochlapil 😵

vedvies
13. nov 2009

zuzkaprofant ja ti to zelam z celeho srdca ... keby spanie bolo bezproblemove a dieta by sa dalo naprogramovat, ze o 20:00 spanok, o 1-nej hod papanie, 8:00 vstavanie - tak mam uz davno 3 deti

vevi, dakujem, aj ja dufam, len nechcem byt velmi sklamana ked to nevyjde ☹

trpezliva
13. nov 2009

ahojte, kika, drzim ti velmi palce, mozno to bol len hematom a uz sa vyplavil. a ma ti kto pomahat s malou, aby si sa nenamahala? 😕 aj ja si pamatam to nase prve stretko..som ti kocikovala Ninku chvilu 🙂 .
adi a smejko, dik za fotky z oslavy.
ten utorok inac nemozem do Avionu, lebo je stat.sviatok a podjeme asi s muzikom niekam mimo na vylet, ma byt pekne pocko. Ale potom hocikedy inokedy mozme.

stankatt
13. nov 2009

ahojte 🙂 som pozerala fatky z Damiankovej oslavy- krasne 😉
kika ty budes mat 100pro chlapceka 😉

vedvies
13. nov 2009

kika hej kocikovala a rozmyslala si nad X-acom, ze si ho kupis 😀
zelam ti pohodovy porod a teda gratulujem a obdivujem ta, ze ste vydrzali cakanie ohladom pohlavia

trpezliva
13. nov 2009

staniii...ty si tusim jedina, kto si to tu mysli 🙂 . som opeknela, ci preco?? 😀
kika, ano, presne ten xlander sme chceli, len nemame vytah a bol tazky, tak preto sme ho nekupili.
teraz budeme mat dvojickovsky....jupiiii...aj ked neviem ako donutim Lili, aby sa v nom vozila...aj teraz sa stvera von z kocika, hned ako ju donho posadim. takze bude veselo. 🙂

vedvies
13. nov 2009

ninka sa nechcela vozit v kociku hned ako zacala chodit - ked sme ho dlho nepouzivali, tak potom jej bol vzacny ... ale tatino nam kupil auticko - tak kocik mame odparkovany v chodbe 🙂

stankatt
13. nov 2009

kikus podla bruska 🙂 🙂

trpezliva
13. nov 2009

na kratsie vzdialenosti ideme v pohode peso..ale do mesta, do obchodu a so psom to je ina drina..tak vacsinou ju do toho kocika priputam, dam jej slane tycinky a kym ich je, tak utekam s kocikom co najrychlejsie k cielovej destinacii.
jeej, inak kukam ze mas termin 7/7...no pekne 🙂 . j aby som chcela rodit 12/12. 😵

vedvies
13. nov 2009

kika, mozno sa babo trafi, len mu to kazdy den pripominaj 😀
ked to vyjde, tak by som chcela aby sa druhe narodilo 12.7. ako ninka 😀

veva1
13. nov 2009

kikus ja som tiez uz od zciatku presvedcena o chlapcekovi 😉
tomik nema kocik uz od leta,predali sme bol nam na prd. aj v nom sediet chcel ale ak sa co len pol hodku vozil uz bol problem so spanim,tak sme ho skoro vobec nepouzivali a chodime 200m do obchodu dve hodky 😀

trpezliva
13. nov 2009

no to hej, ale ona sa len tak rozhodne, ze "hopi"..a potom ani za svet nechce ist po svojich. tak ju musim vlacit na rukach. preto radsej idem s kocikom, tam aj ked trucuje, aspon ma nekope.
ako sa ma tomino? ziadne nove frajerky na obzore? 😅

veva1
13. nov 2009

12.7 ? je aj moj svokor 🙂

veva1
13. nov 2009

ma ,mojho brata partnerku aspon tvrdi ze to je jeho frajerka.Ale nebojte sak on pochopi ze uz je pre neho stara.
tomino je uzasne chlapca. Dnes mmi napr. povedal nepapuluj 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre