Máte skúsenosti s Centrom Helios MT?

rp123
28. jan 2020

Ahojte, prosím vás máte skúsenosti so sanatórium Helios v Martine? Snažíme sa už roky o dieťatko. Môj gynekológ má stále čas a mám pocit, že ho otázkami len znervózňujem. (otázky len ako, či mám všetko v poriadku alebo či nebude lepšie odstrániť polyp) Prednedávnom mi našiel na maternici polyp a povedal mi, že ho neodstráni aj keď to môže brániť k tehotenstvu. Že mám prísť o pol roka:( a tak som mňa aj manžela objednala do centra Helios v Martine. Máte prosím skúsenosť? Ďakujem

martinals
28. jan 2020

V Heliose sme boli pred dvoma rokmi, nám pomohli. Majú profesionálny prístup, takže za mňa spokojnosť 😊

kunespv
28. jan 2020

Helios v Martine je skvelá voľba!Tiež som sa objednala bez súhlasu môjho gynekologa.Ale bolo to najlepšie rozhodnutie!A hlavne sa všetko urýchlilo!A máme syna👶!V Heliose sú úžasný všetci.Majú super systém.Dobrá voľba! Ale tiež to nieje najlacnejšie!Bez PEŇAZÍ to nepôjde.

rp123
autor
28. jan 2020

@martinals ďakujem🙂

rp123
autor
28. jan 2020

@kunespv ďakujem,vieme,že to nie je najlacnejšie,ale verim,že za to nám to stoji🙂

z1984
28. jan 2020

My sme isli v.aprili 2019 a v juni som uz bola tehotna. Mna poslal sam moj gynekolog do centra. Pol roka sa nam nedarilo pol roka ma liecil a ked nic tak som sa objednala do heliosu. Mne sa len v helios nepacilo ze kazdy doktor mi povedal nieco ine. Nemali rovnaky nazor. Jeden nam radil inseminaciu a potom az ivf a druhy zas ze hned ist na ivf. Nam stacila inseminacia

didi2102
28. jan 2020

@rp123 aj ny sme sa snazili o babo,cykkys o nicom,zvyseny testosteron nno typicke PCO hoci podla mojhi gyn nie a treba cakat,nakniec sa dal v hekiose vysetrit manzel bohuzial mu vysla teratozoospermia a potom ja kde sa potvrdili PCO,skratim ... mame 1.5r syna po prvom IUI,hoci hormonalnu liecbu som brala dlhsie ale bez ovulacie az potom jedno male vajko a vyslo to ... ked mal maly rok ze sa ideme snazit ale nedufali sme ... otehotnela som hned na 1x a prirodzene o chvilu rodim ... tie vstupne veci su zadarmo aspon my sme boli v 2018,platilo sa par eur za odber krvi,potom podla toho co zistia a co chces aj ty ... samozrejme lieky bieco stoja ale to stoja hocijake ... potom som chodila na folikumetriu a ta bola tiez zadarmo,platit za ultrazvuk som zacala az ked sa ootvrdilo tehu a to som potom uz zacala chodit ku svojmu gyn,IUI stalo 100eur ... drzim palce

laura43
28. jan 2020

@rp123 Ahoj.My sa tiez roky pokusali o dietatko.Neslo to.Uz som sa skoro s tym zmierila ze nikddy nepritulim svoje dietatko ale kamoska v tom case bola v Martine v Heliose.Rozhodli sme sa teda s manzelom ze to este posledny krat skusime.Vsetci tam boli velmi zlati.Ochotne vsetko vysvetlili a urobili nam vsetky vysetrenia.Hlavne pan dr.Krajkovic ktory bol v tom case primarom.Vsetko dopodrobna vysvetlil.Vsetci tam su zlati.Sestricky aj doktori.Super personal.Samozrejme nie je to lacne.treba mat nachystane peniazky a obrnit sa velkou trpezlivostou.Aj vdaka im po rokoch snazenia som si pritulila svoje babatko.Teraz uz 4-rocnu slecnu .Helios v Martine po vlastnej skusenosti doporucujem.Prajem vsetko dobre a drzim prsteky aby Ti vsetko dobre dopadlo.

rp123
autor
28. jan 2020

@z1984 ďakujem za odpoveď

rp123
autor
28. jan 2020

@didi2102 ďakujem🙂

rp123
autor
28. jan 2020

@laura43 ďakujem, hneď sa mi všetky vaše skúsenosti lepšie čítajú🙂 manžel má spermiogram dobrý,aspoň minulý rok a ja som dobrala hormóny, ktoré j tak nepomohli k otehotneniu. Myslím si stále, že bude zabraňovať polyp. Uvidíme v Heliose. Ešte raz ďakujem za odpoveď

rp123
autor
28. jan 2020

@didi2102 a gratulujem🙂

laura43
29. jan 2020

@rp123 Dakujem.

eliaaa
9. mar 2020

Ahoj 🙂
snažili sme sa o baby 5 rokov. Diagnoza: Azoospermia (2-3 ks). Pobehali sme všetky možné kliniky, dokonca aj v Prahe. Nikde nám nepomohli. Prvé IVF sme absolvovali v Iscare v BA - neúspešne a bolo to drahé. Potom sme prešli do Heliosu. Výsledok 11 zamrazených drobcov a jeden teraz spokojne odfukuje v postielke ❤ Helios odporúčam.
Kamarátka bola na druhé IVF - na naše odporúčanie si vybrali Helios v Martine a IVF bolo úspešné.
Dr. sú všetci fajn, sestričky milé, diskrétne. To sa o GYN-FIVe nedá povedať, sestrička hučala manželove výsledky na celú čakáreň.
Ferticent chcel riešenie iba s darovanými spermiami. IScare nás zdral z peňazí a výsledok bol hyperstimul. syndrom.

rp123
autor
9. mar 2020

@eliaaa ďakujem 🙏🏼🙂

linda279
3. sep 2020

@eliaaa ahoj elia... ak smiem, zareagujem... Ako keby som seba čítala... my sa s manželom snažíme o dieťatko tiež 5 rokov, pred 2 rokmi sme šli do Gyn-Fiv v Žiline a potvrdili nám azoospermiu... takže žiadne spermie a bohužiaľ podstúpil aj tesa mesa a ani jednu nenašli 😢 tak som 3 krát podstúpila na tej klinike IVF s darcovskými spermiami po zúfalom rozhodnutí s manželom, lebo neskutočne chceme drobca 😔 1. IVF vybrali 4 vajíčka ale len 1 oplodnili, to aj vložili, ale po 14 dňoch mi vyšiel negatívny test... 2. IVF mi vybrali 5 vajíčok a ani jedno nedokázali oplodniť, takže zbytočný pokus a toto posledné tretie IVF čo som teraz v auguste absolvovala mi vybrali krásnych 11 vajíčok, ale znova len 1 dokázali oplodniť a to sme si priplácali všetko čo z embriologického hľadiska malo pomôcť... embryjko mi vložili, neskutočný pozor som si dávala, veľa pila, pozitívne myslela a znova sa história zopakovala, po 14 dňoch mi koordinátorka zavolala, že bohužiaľ, žiadne vysvetlenie nič, akurát konzultáciu a tú mi s prepačením hodili až o 14 dní, lebo majú plno, čo ma vytočilo fest...
Rozhodli sme sa preto ísť ešte do Martina do Heliosu, lebo ho chvália a skúsiť šťastie 😔
Čítam, že si mala podobné problémy a už si šťastná mamička ❤❤❤ gratulujem 👏

fiatbravo1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fiatbravo1
20. máj 2021

ahojte dievčatoá je tu este niektora ktora chodí do Heliosu Martin?? Ked ano z kolkych embryi sa vam tam podarilo otehotniet?? lebo ja tam mam len jedno a mam stoho strach ze sa to nepodarí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre