Máte skúsenosti so snažilkovaním s pooperačnými zrastami?

lully1
7. júl 2019

Dobrý deň snažilky, mamičky.
Mala by som otázku či mala ste niektorá problém ako ja ?
Snažíme sa s priateľom o bábätko, nedarí sa nám.
Priateľ má dosť aktívne spermie. Uzivala som materinskú kasicku, femibion 1, pila som alchimelku a stále nič.
Pripisujem to pooperačným zrastom. Jeden vaječník mi neni ani vidieť. Máte s niečim podobným skúsenosť ? Chcela by som ísť na Hyfosy aby pozreli priechodnosť.

dominika_sk
7. júl 2019

@lully1 snažilkovanie🤣 ešte dobre že si nenapisala spermijky ! 🤣🤣🤣 a kolko maš rokov? Ako dlho sa snažite?

lully1
autor
7. júl 2019

@dominika_sk 23 priateľ 32, nechránili sme sa nikdy, nechávali sme to na náhodu že buď alebo ale posledných 7 mesiacov sa snažíme a stále nič

arcticcode
7. júl 2019

A kramy mas normalne? Kamarat ma vyoperovane jedno vajco a deti ma uz dva, ani sa nesnazil.

dominika_sk
7. júl 2019

@lully1 po siedmich mesiacoch snaženia sa s tebou nikto nebude ani baviť o tom že sa Vam nedari. Prve dieťa 13 mesiacov kym som otehotnela, druhykrat potrat, tretikrat rok a pol a to sme obaja zdravi a po vyšetreniach uplne bez jedineho problemu, navyše som si robila ovulačne testy aj merala bazalnu teplotu takže som vedela kedy presne sa mame snažiť. Vydrž ešte 5mesiacov a potom to možeš začať konzultovať so svojou OG.

lully1
autor
7. júl 2019

@dominika_sk BT si meram aj ja, uvidím popýtam sa ešte na to hyfosy aspoň 🙂

daarling
7. júl 2019

Pridaj sa do skupiny Snažilky, alebo Snažilky 2019

lully1
autor
7. júl 2019

@daarling ďakujem ☺️

limia7
7. júl 2019

@lully1 Skúšala si brať aj kyselinu listovú a vitamín E? Taktiež aj Inofolic je dobrý. Priechodnosť si určite daj pozrieť, ak si mala operáciu, ale asi až po roku snaženia sa

shilla23
7. júl 2019

Vela bab ma problem ten ze tak tuzi po dietatku ze sexuju s partnermi len pre ich spermie a neuziju si poriadne ani ten sex.. ked ti mam z vlastnej skusenosti poradit kasli na ovulacne testy a merania BT .. jednoducho uzivaj si sex kedykolvek ..ja som otehotnela den pred MS co je z lekarskeho hladiska pozoruhodne kedze som mala ovulaciu uz v ten mesiac v strede cyklu.. doktorka mi povedala ze mi mohol orgazmus uvolnit vajicko .. vela parov otehotnie aj pocas menstruacie alebo ked uz vzdaju snazenie a to len preto ze je zena v POHODE a neberie to tak vazne nieje vnutorne napata atd. Ako tu uz spomenuli doktor sa s tebou bavit ani nebude minimalna doba snazenia je rok

lully1
autor
7. júl 2019

@limia7 iba kyselinu listovú, potom som skúšala materinskú kasicku 🙂

lully1
autor
7. júl 2019

@shilla23 ja to tak neberiem 🙂 ja v hlave to mám tak že príde alebo nie len až keď príde mrcha tak som sklamaná inak nad tým nerozmyslam pri sexe ani po ani napríklad nelezim pól hodinu hneď vstanem z postele ako keby sa nič nedialo ani testy si už nerobím lebo viem že je to hlavne o psychyke... 🙂 zajtra budem volať ohľadne hyfosy aby som vedela či to mám priechodné alebo treba ísť na laparoskopiu. Ako nikdy sme sa nechránili spavali sme bez ochrany a nechali na náhodu ale pred 7 mesiacmi sme zatúžili už moc po babenku. Takze dokopy je to určite viac ako rok. Priateľ si dal urobiť spermiogram a má až moc aktívne spermie

shilla23
7. júl 2019

@lully1 tak sa porad najskor s gynekologom nech ti da duphaston ako podporu 😊 v kazdom pripade drzim palce 😊

lully1
autor
7. júl 2019

@shilla23 chcela som hormony lenže mám jednu obličku takze povedala nech zájdem prvé na laparoskopiu ktorú som vlastne navrhla ja lebo som chcela vedieť či mám priechodné vaječníky, lenže v tedy som nevedela že sa to dá aj ambulantne

lully1
autor
7. júl 2019

@lully1 a veľmi pekne ďakujem ☺️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre