Menštruácia s bolesťami a možné tehotenstvo

5. apr 2021

Ahojte, viem ze diskusia podobného typu tu už je. Ale chcela by som aktuálne vedieť, či ste niekto toto zažili. Momentálne som dostala MS o bábätko sa snažíme viac ako rok. No táto bola úplne úplne ina. Prišla s neskutocnymi bolesťami. No nebola vôbec silná. Žiadne zrazeniny nič. Na ďalší deň nebola vôbec, za dva dni len jasná červená krv a o5 všetko bez zrazenin, neskôr už len hnedá slabucko. Pred MS som mala špinenie. Test som nerobila, nechcem sa zas sklamať len som zvedavá, či to niekto takto mal a bolo z toho bábätko 🙂

babovka2321
5. apr 2021

Ja som mala extremne bolestivu menstruaciu - a slabsie krvacanie, prve dva dni iba spinenie, co nikdy mi takto nezacinala. Uz ma napadalo aj mimomaternicove tehotenstvo vtedy, bola to uplne divna ostra bolest. Neviem, co to bolo, ale otehotnela som akurat mesiac po tom 😅

autor
5. apr 2021

@babovka2321 no ja mam cely čas riadne problémy ale toto co bolo fakt neviem 😂tiež sa bojím mimomaternicoveho

babovka2321
5. apr 2021

No ja drzim palce, nech sa zadari babatko 🙂

autor
5. apr 2021

@babovka2321 ďakujem už je to nejakú tú dobu tak snáď čoskoro to vyjde 🙂 môj cyklus ma prekvapuje každý mesiac raz som mala aj biochemické co sme sa tešili potichučky už

autor
6. apr 2021

Neviem teda ci je pozitívny ale čiarka sa hneď ukázala 😂😂

babovka2321
6. apr 2021

Paraada, gratulujem 🙂 nech ciarka len silnie 🙂 moja prva ciarka bola taka slaba az neodfotitelna a uz mam aj porodene 🙂

angi07
6. apr 2021

Je to pozitivny test avsak mozno ze mas cystu alebo iny problem ked si krvacala i ked inak ako inokedy.chod cim.skor k lekarovi a dufam ze ti potvrdi zdrave tehotenstvo😊😊a nebudes mat ziadny iny problem😊

autor
6. apr 2021

@angi07 @babovka2321 ďakujem babulky hneď pôjdem určite volala som už a tiež dúfam po dlhej dobe tomu nemôžem uveriť 🤭❤️❤️❤️

monca098
9. apr 2021

Ahojte, môžete mi poradiť? Ovuláciu som mala pred 3 týždňami a menštruácia prišla na čas minulý týždeň, čiže som 7dc a 21dpo. Ale dnes som skúšala robiť test a neviem čo si mám o tom myslieť. Je tam len kanálik alebo je to duch?

autor
9. apr 2021

@monca098 ahoj, ja tam popravde nevidím nič. 21 dpo už by bola silná čiarka. Mne sa stalo, že deň po skončení ms som mala hentaku čiarku ale bolo to biochemické tehotenstvo čiže čiarka bola zostatkove hcg. Rob radšej ovulacne a snažte sa na novo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre