Menzes nepricháza, len krvavý výtok

adusik12457
4. jún 2019

Baby potrebujem poradiť ráno som mala krvavý výtok som si myslela że mám menzes ale neni.. je možne ze by to suviselo s tehotnestvom? Bolia ma aj prsia a podbruchom. Menzes zatial neprichadza Trošku mi bolo aj zle vie mi stym nekto poradiť.Ďaujem za info..

mondolina
4. jún 2019

Tehotensky test.

beky1813
4. jún 2019

Vcera si stresovala, ci dostanes dnes, dnes zase toto. Urob si test a uvidis

1natasa1
4. jún 2019

@adusik12457 my nie sme žiadne veštice, že ti vieme povedať, čo to môže byť. Musíš skúsiť tehotenský test a potom sa dozvieš, či v tom si alebo ti len prichádza mrcha.

ellemell
4. jún 2019

@adusik12457 veď počkaj aby meškala a ak bude meškať 5 dní otestuj sa a uvidíš, nevieme aký máš alebo si mala zdravotný stav, ani kedy si mala sex, či sa snažíte, ako mávaš cyklus odkiaľ to máme vedeť?

annamaria4
5. jún 2019

nechapem k comu je dobre si kazd den vytvaat takto temu, ked si nebola schopna si spravit jeden tehotensky test. to je to, co by si mala teraz v prvom rade spravit, otestovat sa. my tu nie sme vestice aby sme ti vedeli povedat, ci si tehu alebo nie

adusik12457
autor
5. jún 2019

@annamaria4 ja som sa lem slusne pytala ale mam smolu lebo mi prisla ms tak inofolic nezabral

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre