Meškanie menštruácie

kika419
18. jan 2019

Ahojte žienky chcela by som sa vás opýtať či sa niektorej z vás stalo ze som mala dostať 15.1 menštruáciu a doteraz nič. V prvý deň som mala len taky slabý krvavý výtok. Prsia ma bolia len na dotyk nemám sa ako k lekárovi dostať. Pochybujem že som tehotná už som. Prestala dúfať test som. Si nerobila. Môže to byť aj kvôli tomu že by som mala nejaký zápal tak preto mešká? Ďakujem

pininka
18. jan 2019

@kika419 no vieš, kazde tehu je iné. Mne mešká bežné ale je to aj po nejakom zápale. Určite by som si zrobila test. Ja som si pri tretej tiež hovorila že neexistuje že som tehotná,veď viem že vždy sme si dali pozor a predsa som tehotná bola.

kika419
autor
18. jan 2019

@pininka vieš u nás je to tak že už rok a pol sa snažíme a vždy som mala každý mesiac pocit že už som tehotná robila som si testy a vždy som. Bola ešte viac sklamaná a trápila sa. Nechcem to zase prežívať. A nepociťujem žiadne zmeny žiadne príznaky len bolesť bradaviek na dotyk preto som sa pýtala že či môže zápal oddialiť menštruáciu.

pininka
18. jan 2019

@kika419 no môže oddialiť. Ja som žiadne príznaky okrem bolavych prsníkov nemala. Zle mi bolo až v treťom tehu ale až tak okolo.8tt to začalo. Držím ti prsty aby to skončilo tak ako chcea

lucka12399
18. jan 2019

@kika419 ja som mala tiez nieco podobne, druhy mesiac meskali zase 7 dni no a tehu niesom 🙂

kika419
autor
18. jan 2019

@pininka ďakujem krásne za radu 🙂

kika419
autor
18. jan 2019

@lucka12399 no veď toto... Tak práve preto si nechcem robiť test.

hanickaondrik
19. jan 2019

Mne tiež meskavala menštruácia dokonca som jeden deň krvácala asi tak dve hodiny a potom to prestalo. Nevedela som čo to má znamenať. Po pár dňoch som si urobila test a vyšiel pozitívne. Doktor to potvrdil. A to sme sa snažili vyše dvoch rokov.

kika419
autor
19. jan 2019

@hanickaondrik dnes je 5 deň a test neukázal dve takže tehotenstvo to nebude :/

iwuskapoh
14. júl 2019

Ahojte baby mám takú otázku mám 35 dňový cyklus. 1.6.2019 som mala ms a 29.6.2019 30.6.2019 dva dny som mala slabe spinenie a od vtedy mám bolesti ako pred ms bolia ma aj križe a mešká mi ms už 8dni dneska ráno som si spravila teh test a vysiel negatívny
A stále ma bolia vaječníky aj križe čo to môže byť

iwuskapoh
14. júl 2019

Ahojte baby mám takú otázku mám 35 dňový cyklus. 1.6.2019 som mala ms a 29.6.2019 30.6.2019 dva dny som mala slabe spinenie a od vtedy mám bolesti ako pred ms bolia ma aj križe a mešká mi ms už 8dni dneska ráno som si spravila teh test a vysiel negatívny
A stále ma bolia vaječníky aj križe čo to môže byť

petralaco
27. sep 2019

Ahojte zienky mam dotaz menzes mi meska 13dni do ted vzdy presna plus minus 2dny test negatyvni dnes som bola u lekarky neurobila odber krve ani na neprehliadla dala mi iba kys.listovu a duphaston na 10dni vraj bych mala dostat menzes ked ne bude to resit podotykam mam 41 let 2zdrave deti a pred 2roky potrat mohu byt tehotna i ked test je negatyvni dak.za odpovede a rady

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre