Meškanie menzesu a potom slabé krvácanie

jaja147
15. feb 2020

Už som na nervy...meškanie 9 dní..Bola som u doktora objednal ma o 6 dní na krvné testy pretože mam úplne všetky možné tehotenské symptomy a test ukazuje negative takže mi povedal že len čakať a stále skušat testovať.lenže..dnes ráno slabé krvacanie žiadne bolesti..mam z toho stress doktor povedal že 9 dni je už veľa to už by malo ukazovať aspoň tu slabú druhú čiarku..mal niekto podobné skúsenosti?🤔😐

veronika1234512345
15. feb 2020

@jaja147 ja som mala raz 6 dňové meškanie. Ovulácia potvrdená doktorom, snaženie sa v tom čase, meškanie menzesu ale testy biele.
Menzes prišiel o cca 2 dní.

leuska15leuska15
15. feb 2020

@jaja147 9 dní je síce dosť, ale nie je ti nemožné. Mohla si mat ovulaciu o 7 dní neskôr ako zvyčajne (mne sa to deje často, ale aj pri pravidelnom cykle sa to mohlo tentokrát stat). Ak si mala ovulaciu neskôr, otehotnela si možno neskôr a tehotenský test nestihol ukázať druhu čiarku. Nehovorím, že je to strašne pravdepodobne ale je to možné 🙂

deti95060810
16. feb 2020

mala som tak isto ako ty....samozrejme testy som si nerobila... Po čase som sa dozvedela že som tehotná...

jaja147
autor
16. feb 2020

Babi..ja krvácam ale stále mam ten pocit ze som tehotna nejdu zomna kusy ani nemam bolesti zeby som potratila..takze neviem na com som🤔 je to take čudné všetko stále cítim nafuknutie a trosku aj chrbat a ranne nevolnosti..zevraj si mam spravit test ked prejde krvacanie..neviem len čakať a čakať..😑

tinka1234567
23. máj 2020

@jaja147 ahoj no ako to dopadlo, bola si tehotná ci nie? Ja som na tom podobne, meškali mi 3 dni a mala som tehotenské príznaky.. Dnes som začala krvácať ale je to úplne slabé, nie ako inokedy keď mám ms..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre