Mohla som mať ovuláciu v deň po ukončení MS?

nikol2122017
28. aug 2018

Ahojte žienky. Tak po dlhšej dobe sa na vás opäť obraciam. Chcela by som sa opýtať, či je možné, že som mala ovulku deň po menštruácii?
Neviem či som dobre sformulovala otázku, no skúsim to trošičku rozpísať-objasniť.
Deň po menštruácii resp. v deň ukončenia ms (vtedy som už len špinila) sme mali s priateľom pohlavný styk s ejakuláciou do mňa. Neviem zrejme som divná, no odvtedy mam pocit, že sa to podarilo. Je to čudné, už dlhšie sa snažíme o drobca, no nikdy som nemala takýto pocit. Ide o to, že včera som mala niečo ako špinenie- rúžovkastý /hnedkastý výtok ale to len na nohavičkách. Môže to byť spôsobené uhniezďovaním? Alebo to je iba prejav ovulácie? (podľa kalendára to vychádza, žeby som mala mať dnes ovuláciu)
Mám aj nejaké symptómy ale to neberiem do úvahy, pretože bolesti pod bruška môžu byť hocikedy.

pininka
28. aug 2018

@nikol2122017 mozne je vsetko, ale skor je to tak ze si mala az teraz ovulaciu. Neostava ti len pockat ci pride ms. Je urcite percento zien ktore vedia otehotniet len cez ms, uvidis ako to dopadlo za par dni.

nikol2122017
autor
28. aug 2018

@pininka Ďakujem za reakciu. Veď to si aj ja hovorím, že s tým aj tak nič neurobím ani to nijak skôr nezistím. Ostáva mi len počkať tie 2 týždne do ms. Ja len potrebujem vedieť názor aj iných ľudí - nezainteresovaných. Priateľovi to povedať nechcem zbytočne. Pretože momentálne je v Nemecku a tiež kým to nebude na 100% isté, tak mu to nechcem zbytočne vravieť, aby sa moc nenamotal na to a nebol sklamaný z toho, že to opäť nevyšlo.

whatever1
28. aug 2018

@nikol2122017 sprav si ovulacny test a ak mas teraz ovulaciu, teho nebudes. Ak by si ju mala den po ms tak tehu test mozes spravit aj skor, vacsinou testy ukazuju uz 11-12den po ovulacii.

nikol2122017
autor
28. aug 2018

@whatever1 aj by som si spravila len nemám kúpené ovulačné testy a do mesta to mam momentálne ďaleko. Veď už uvidím čo a ako, len som chcela vedieť či to je možné aj po menštruácii mat ovulku.

whatever1
28. aug 2018

@nikol2122017 jasne ze je to mozne, ja som mala 2 ci 3dni po ms. A onedlho budem rodit😉

nikol2122017
autor
28. aug 2018

@whatever1 tak to ti gratulujem nech je malinké zdravé.❤️❤️🙏

alobalka
28. aug 2018

@nikol2122017 životnosť spermií v plodnom hliene ženy môže byť aj 5 dní a teda môžu počkať na ovulaciu, ktorá nemusela byť nutne v deň styku, ale aj niekoľko málo dní potom a mohlo by z toho byť tehotenstvo. Kopec žien otehotnelo zo styku koncom ms, ale ovulku mohli mať aj napríklad 2 dni potom...

nikol2122017
autor
28. aug 2018

@alobalka Ďakujem za radu. Nič iné mi neostáva iba si počkať, zbytočne test nechcem robiť keď ešte 2 týždne do ms mám.

whatever1
28. aug 2018

@nikol2122017 aj tak nevydrzis a urobis si ho skor😂😂😂

nikol2122017
autor
28. aug 2018

@whatever1 😂😂stavime sa? Ale nie veď ja zas až tak nedočkavá nie som. Náhodou ten jeden test už mám asi polroka odložený, čo si stále hovorím ze načo zbytočne. 😂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre