Môže byť ovulácia už na 7. deň cyklu?

ruzovaopica
14. máj 2011

No ahojte kocky.Mozem sa vas spytat?Pravidelne siedmy den cyklu rano zo mna vytecie odrazu naraz velke mnozstvo priesvitneho vodoveho vytoku.Moze to byt ovulacia?Ale uz na siedmy den cyklu?Cykly mavam pravidelne 28-dnove s trojdnovym krvacanim.Nechapem co to moze byt.Moze to byt ovulacia?ale na siedmy den cyklu?Aj dnes toho bolo vela asi pol deci

odrik
14. máj 2011

@ruzovaopica
No ahoj! Ja tiez mavam po skonceni MS asi dva dni uplne ciry vytok a dost velke mnozstvo. Vysledovala som, ze je akoby "predpripravou" na ovulku. V tom case ma aj pobolieva podbrusko, niekedy az tak, ze mam problem si sadnut. Ale potom sa to na 1-2 dni upokoji a pride ovulka. Lekar ma aj poctivo skontroloval, ale nic nenasiel, tak sme sa spolocne zhodli na tom, ze moj organizmus, akoby sa takymto sposobom, pripravoval na ovulaciu. Mozno Ti tato moja skusenost trosku pomoze. Maj sa pekne!

ruzovaopica
autor
14. máj 2011

@odrik Takze ovulacia ti zacne az jeden dva dni po tomto vytoku?Neemoze to byt uz teraz ovulacia?Este je asi skoro;

odrik
14. máj 2011

@ruzovaopica
No ja to mam odsledovane, ze 1-2 dni po tomto vytoku pride ovulka, ale pokojne ju mozes mataj teraz, ro je strasne individualne. Ak planujete babatko, treba vyskusat! Drzim palce! Pekny den!

katarina104
15. máj 2011

@ruzovaopica ak sa to ťahá, je to plodný hlien, ak je číry, ten je nej jeden deň pred ovulkou 😉 ak ho máš príliš veľa, tak máš veľa etrogénu,,to že je hlien, neznamená,že bude aj ovulka, tú má na svedomí LH 🙂 😉

pancuska
17. máj 2011

ahojte,no ja mam podobnu skusenost tiez mavam taky husty vytok a je ho tak vela,ale zacalo mi to robit za posledne 4mesiace....no odsledovala som ze po 2-3 dnoch mam ovulku a to podla hlienu ktory je tekuty a nelepi sa,neviem to presne vysvetlit ale podla mojho nastudovania viem ze ako ma vyzerat ten hlien 😉

prahaxx
26. okt 2011

ahojte, prosim Vas o radu, niekoho, kto ma podobnu skusenost:
hlien bol na 7DC, toto je test 9DC, uz 2x som bola u lekara na 14DC a vajicko bolo este neuvolnene, blbne cyklus, alebo tam moze byt iny problem?

alyce
28. okt 2011

Ahojte, ja mam plodne dni hned po MS. MS mi trva 7 dni, no uz ten posledny den sa mi zacina natahovat hlien. Viem to aj preto, ze som takto 2x otehotnela. Sex sme mali len v ten tyzden po MS a vyslo to. Cyklus mam tak kazdych 23-26 dni. Ale napr. minuly mesiac mi doktorka na sone videla vajicko na 15. DC, co je haluz a veru sa mi musela posunut OVU, lebo ten hlien som min. mesiac nejako nevidela... Takze moze to sem tam zblbnut.

pietrula
2. nov 2022

@alyce Kolky den teda mavas ovulku? Stale si to tak mala a trva ti to dodnes?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre