Môže ísť o uhniezdenie?

sataahhhh1112233
7. feb 2023

Ahojte baby s priateľom sa snažíme o babo.
15.1 som mala menštruáciu počas ovulácie sme sa snažili o babo teda aspoň si myslím že to bola ovulácia ( testy si nerobím pretože mi vždy ukážu slabú druhu čiarku ) menzes som mala dostať teraz sobotu 11.2 ale dnes som sa utierala a mala hnedé na papieri myslite že to je uhniezdenie alebo začínajúca MS ? Včera a predvcerom ma bolel jeden vaječník čo si o tom myslite ? Bolesti brucha nemám .. ďakujem za odpovede 🙏🏽

nelca0510
7. feb 2023

@sataahhhh1112233 pockaj do MS a urob si test. Ak bude meškať. My ti nevidíme do maternice.

stellarstar
7. feb 2023

@sataahhhh1112233 na tvoju otázku ti dá jedine TT test odpoveď. Počkaj päť dní a ked bude meškať testuj

christinka1
7. feb 2023

@sataahhhh1112233 čo takto skúsiť test, keďže nie sme veštice????

andrea_prestastna
7. feb 2023

@sataahhhh1112233 moze byt, drzim palce

sataahhhh1112233
autor
7. feb 2023

@andrea_prestastna ďakujem krásne jediná normálna žena ktorá neni arogantná ..

andrea_prestastna
7. feb 2023

@sataahhhh1112233 ja som to tak mala 3x vzdy jemne spinenie dokonca prvy den ms pil dna slabe krvacanie, mam 2deti nastastie zive a jedno zial v nebi , drz sa aj tak to neovplyvnis a tieto hormony co tu komentuju si nevsimaj asi majy vsetky menzes ze su taaaaak mile

sataahhhh1112233
autor
7. feb 2023

@andrea_prestastna to mi je veľmi ľúto 😔 hlavne že máte tie dve zdravé a robia vám radosť … asi no len má prekvapuje ako môže byt žena k žene taká ale každá sme ina niektoré sa navzájom podržia a podporia a niektoré ta dajú dole este viac než si ..

dominika1922
7. feb 2023

@sataahhhh1112233 môže byť. Mne už 9dpo ukázalo čiarku. Treba skúsiť🙂

sataahhhh1112233
autor
7. feb 2023

@dominika1922 hej skúsim asi v sobotu pokiaľ nepríde teda menzes ale zatiaľ nevidím žiadny náznak menzesu tak dúfam že sa to konecne podarilo 🙏🏽 aký si mala prosím cyklus ? My odkedy sme sa začali snažiť o babo tak mám taký všelijaký niekedy 28 niekedy 24 dovtedy mi vždy prišiel presne ..

emmik46
7. feb 2023

@sataahhhh1112233 kľudne to môže byť uhniezdenie....silno drzim palce ...a daj vedieť ako si na tom.

sataahhhh1112233
autor
7. feb 2023

@emmik46 Ďakujem veľmi ❤️jasne dám ak mi nepríde menzes skúsim otestovať a ozvem sa pekne verím že to konecne vyšlo

dominika1922
7. feb 2023

@sataahhhh1112233 ja mam taky že 28-35 ale keď som vedela deň ovulácie tak automaticky som aj vedele koľko dňový cyklus to v daný mesiac bude 🙂 ja som teda ale na menzes nečakala🙂

andrea_prestastna
13. feb 2023

@sataahhhh1112233 vyslo to?

sataahhhh1112233
autor
27. feb 2023

@andrea_prestastna ahoj prepac že až teraz ale nebola som tu dlho .. bola to zacinajuca MS bohužiaľ 😏

narlie
28. feb 2023

Ja mám teraz takú zvláštnu situáciu a neviem, či to je uhniezdenie, či prichádzajúca ovulácia alebo čo. Prvý krát v živote mi prišla MS bez špinenia. Predtým som mala 27DC (3 roky), potom sa mi skrátil na 26DC (6 cyklov), potom na 25 (3 cykly) a tak na 23 dní, následne mi odporúčali brať vitex (od 16DC do začiatku ďalšej MS), brala som to teraz minulý cyklus 1x a prišla mi 1x bez špinenia a opäť sa mi predĺžil cyklus na 27 dní. Každopádne sa snažíme o baby asi pol roka. Predtým som si merala aj BT, ale lekárka povedala, že je to blbosť a len ma to stresuje, že to nemám robiť, tak som prestala, že mám vyskúšať radšej ovu testy, tak som si teda povedala tento mesiac, že idem na to a začala som sa testovať od 6DC a stále negatívny (mám taký digitálny čo skúma zvýšenie LH hormónu), MS som mávala 3 dňovú, teraz som mala iba 2 dni a potom deň špinenie iba a to som vtedy mala zrazu veľkú chuť na sex a sme ho aj mali. Potom máme stále 2 dni pauzu a zase sex, takže každé 3 dni. Teraz som v 14DC, ovu test stále negatívny, už mi aj nejako odchádza energia čo som mala a začalo ma pichať v podbrušku a krížoch na pravej strane. Teraz neviem, môže byť, že som mala ovu na ten 3DC (preto už teraz ovu testy sú negatívne) a sa podarilo otehotnieť a teraz ide o uhniezdenie, alebo mi len ovu príde a nejako mi to test nezachytil, máte s tým niektorá skúsenosti? Myslite, že si mám zajtra spraviť aj tehotenský test, či mám čakať ešte, či mi bude meškať MS? Ďakujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre