Môže prebehnúť ovulácia aj počas menštruácie?

fiona531
12. feb 2014

Dnes sa mi zdalo ako keby som mala vsetky priznaky ovulacie ale mam este menstruaciu je to podla Vas mozne?

siska53
12. feb 2014

Vraj ano..ak mas nepravidelny cyklus..ja som ho mala poposuvany liekmi na,oddialenie menzesu a podla vsetkeho som otehotnela tesne pred ms.len,ja ovulku,necitim.

tomasko27
12. feb 2014

Ahoj mne vychadza ovulacia den po ms alebo na konci ms

adeala
12. feb 2014

je to možné na konci MS (napr. 7.-8. deň)

csenibaba
13. feb 2014

Aj ja som zostala tehotná vzdy na zaciatku menzesu!Pri dcèrke este som to nevedela len o pár rokov neskôr raz som povedala manzelovi ze vies co pozajtra dostanem menzes takze mózeme ist naplno aj tak nezostanem tehotná!A zostala som, pekne nacas som dostala menz.len trval len 4 dni(normálne mi trvá 8)-ale bohuzial to bábo som stratila v 12 tt.Ale ani so synom som nevedela ze som tehu lebo tak isto som nacas dostala menzes len zase slabsi a kratsi!🙂

paskolinka
13. feb 2014

zavisi, aky dlhy mas cyklus, ak je velmi kratky, kludne moze byt ovulacia aj pocas ms... ale ak ako priznak myslis len ten natahovaci hlien (ako vajecny bielok), tak to ja mavam pocas ms pravidelne a ovulacia to nie je 🙂

mariankamk
13. feb 2014

ovulacia pocas MS alebo tesne po konci MS moze byt hlavne pri cykloch kratsich ako 21 dni, velka pravdepdoobnost, ak su take cykly pravidelne...

bosoriak
13. feb 2014

V pripade ludskeho tela je mozne uplne vsetko. 🙂
Je to malo pravdepodobne, ale vylucit sa to neda.

adkasmolka
13. feb 2014

podla mojich vypoctov syn bol splodeny pocas MS.

bublinka711
13. feb 2014

áno môže, ovulácia môže prebehnúť kedykoľvek, od toho je závislá dĺžka cyklu. Podstatné je len to, aby luteálna fáza trvala cca 14 dní. Ak je napr. krátka môže to byť pre udržanie tehotenstva problém...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre