Môžem cvičiť počas snažilkovania?

z1984
2. okt 2017

Ahojte chcem sa spýtať pokušame sa o bábätko asi dva mesiace a začala som cvičit jumping a kruhač . V tehotenstve by som prestala ale može to uskocit pred ?dakujem baby

z1984
autor
2. okt 2017

Uškodiť🙂

3petka
2. okt 2017

@z1984 ahoj ja som pred začala behávať. A veru že pohyb mi k tomu len dopomohol.

z1984
autor
2. okt 2017

Citala som ze pohyb by mal pomoct

3petka
2. okt 2017

Určite pomáha rozprúdi sa ti lymfa.

carrot_apple
2. okt 2017

@z1984 pomôže práveže!

katus226
2. okt 2017

sport urcite len pomoze. navyse pomaha ukludnit sa a prist na ine myslienky, ked sa dlhsie nedari. existuje dokonca aj seria cvikov, ktore napomahaju otehotniet. len pozor na pady/urazy, aby si kvoli niecomu nemusela ist na rentgen. nemusi ist vobec o nic vazne, ale doktori radsej pre istotu spravia rentgen, ci je vsetko okej. no a prva otazka, ktoru polozia: "nie ste tehotna, vsak?" tak drzim palce v sporte aj v snazeni 🙂

yanni
2. okt 2017

Ja som behala maratony a plavala kilometre. A pohodicka. Behala som este do 25 tt a plavala (ale riadne, ziadne clapkanie) az do dna porodu. Sport je len prospesny: jasne, ze pocas tehu uz zase nie nejake extremne kusky vyvadzat. Hlavne, ako to tu uz bolo spomenute, davat si pozor na pady. Ale inak sa nejak extremne nemusis setrit, ak samozrejme nemas nejake ine zdravotne problemy, ktore by mohli tehotensvo pritazit, skomplikovat.

z1984
autor
2. okt 2017

Dakujem baby lebo tak citala som forum kde pisala pani ze skakanie na trampoline moze sposobit potrat ale to uz by som asi necvicila som keby som tehu

deti95060810
2. okt 2017

tak si tehu, alebo nie....ak nie tak cvič aj do odpadnutia - však nepotratíš keďže nie si tehu.🙂

simca_13
2. okt 2017

Práveže cvičenie keď sa pokúšate by ti malo iba pomôcť 🙂 A držím palce 🙂

z1984
autor
2. okt 2017

Nie som zatial tehu 😕

sipopa
2. okt 2017

nie, neprestavaj s tym, pohyb je dobra vec, ci uz len pre teba alebo ti to pomoze k otehotneniu 🙂

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre