Môžem mať ovuláciu tak neskoro?

13. jan 2023

Dobrý deň prosim Vás potrebujem poradiť dnes celý mesiac si robím ovu testy dnes mám 34dc to znamená že dnes čakám ms za celý mesiac som nemala pozitívny ovu test a už som si myslela že som bez ovu ale vcera začal silnieť a dnes je pozitívny ovu test a pred 4 dňami som začala mať výtok biely a tuhý vcera už som priesvitný taký ťahavý ako tie tekuté lepidla 😅a veľmi ma boli brucho ale to pripisujeme tomu ze mám dostať dnes ms. Môžem mať ovu takto neskoro a vlastne počas ms?? Vcera večer sme stihli aj sex ak náhodou pretože veľmi chceme bábätko ale teda neviem už a ak náhodou by som mala ovu teraz je možné čisto teoreticky aby som ostala tehotná aj keď budem až ms teraz?? Ďakujem vám veľmi pekne za rady

liloastitch
13. jan 2023

Možno bola v tomto cykle ovulácia posunutá a teda bude posunutá aj menštruácia . Pre otehotnenie je dosť dôležitá aj lutealna fáza ,aby malo vajíčko čas sa zahniezdiť. .

autor
13. jan 2023

@liloastitch aha čiže ak by bola aj ovulácia a dnes by ms prišla nemám čakať žeby sa zadarilo ??😔

veronikaszabova
13. jan 2023

Ak.mas len teraz ovulaciu, tak menzes cakaj za cca 14dni.
Ja na tvojom mieste by som skusila aj tehotensky test. Mozno si behom cyklu zle vyhodnotila testy a ovulacia uz prebehla.

autor
13. jan 2023

@veronikaszabova tehotenský som robila a nič ani náznak ale ms najskôr príde dnes už som mala troska také do hnedá keď som bola na wc 😕

veronikaszabova
13. jan 2023

Moze to byt aj ovulacne spinenie. Nevesaj hlavu. Drzim palce

autor
13. jan 2023

@veronikaszabova si zlata ďakujem veľmi pekne ❤️

choco6
13. jan 2023

Áno môžeš. Ja som teraz tak tehotná. 22dc som bola na hormonálny profil a Dr povedal ze nebola ovulácia a potom som už čakala ms a nakoniec po 2 týždňoch meškania pozitívny tehotenský test. Takže mám posunutý termín pôrodu až o 3 týždne 😉

autor
13. jan 2023

@choco6 gratulujem 🥰 ale tebe ms už neprišla vôbec od kedy si bola pri Dr??

saxano2222
13. jan 2023

ja som mala minuly mesiac ovulaciu na 30 DC, menzes o 12 dni neskor, takze moze byt. ak sa snazite tak by som to dnes vyuzila 😉😉

zuzana111984
13. jan 2023

Najlepšie by bolo, keby sa ti dnes dalo ísť ku gyn. na folikulimetriu, on by ti povedal, či to bude ovu. Od pozit. testu by mala prebehnúť do 48h, takže sex aj dnes aj zajtra, pre istotu. A ms by si od ovu nemala dostať min. 12-16 dni (priemerná LF) ak by prišla skôr, bráni to uhniezdeniu, treba to riešiť.
Ak máš teda teraz ovu, znamená to že ms ti ešte nemešká, ak sa zadarí meškať bude o cca tie 2 týždne, tak si aj test môžeš robiť. Držím palce

autor
13. jan 2023

@saxano2222 mne sa spúšťa už ms takže vlastne 1dc ovu test pozitívny čo nechápem a cele to je zvláštne a priateľ dnes na 24-ke 😅
Aj keď viem že pri dcére mi Dr hovorila že som musela otehotnieť pred ms no neviem asi začnem merať aj bazalnu aby som sa lepšie vyzvala v tom ale dakujem za skúsenosť ☺️

autor
13. jan 2023

@zuzana111984 ďakujem veľmi pekne ms sa mi už pomaly rozbieha
Pred 3 mesiacmi som vysadila antiku a je to hrozne celý organizmus mám rozhádzaný cykly mám 34-37 dňové ovu test som nemala ani jeden krát zatiaľ pozitívny až dnes ale chcem ísť ku tým až po ms nech mi urobí hormonálny a vlastne čo ďalej veľmi by sme už chceli druhé ale asi to bude na dlhšie

zuzana111984
13. jan 2023

Tak to je zvláštne, možno telo nezaregistrovalo ovu a spúšta ms. Tak po hak sa asi musí dať dokopy. Určite zbehnúť na ten hormonálny profil, príp. folikulometriu, začať merať BT, nasadiť niečo na úpravu cyklu.
Inak ak by bol sex teraz a máš naozaj ovu, ms nevyplaví, kým by doputovalo do maternice, krvácanie by už skončilo a mohlo by sa zadariť 🙃 len tá ms, no. 🫣

autor
13. jan 2023

@zuzana111984 si strašne zlata 🥰 ale to všetko mi už príde také polemizovanie keby som vedela ako mi to všetko hak rozhádže ani do úst to nedám 🤦🏼‍♀️ ale nevadí uvidím po ms čo bude nič iné mi neostáva
A inak nevieš či by mi inofolic na toto pomohol ?? Chcela by som zatiaľ bez hormonálnych liekov skúsiť a čítam dobre recenzie naň 🤔

boba82
13. jan 2023

ja som mala ovulku 31dc, ale ja mávam aj dlhé cykly...a z tohto mam 2,5r dieta🙃takže, áno je to mozne

autor
13. jan 2023

@boba82 a dostala si ms ešte ??

miskamicha
13. jan 2023

Nemozes byt tehotna?????

Ja som si tak robila ovu testy cely cyklus 2x denne
. Ani jeden pozit a otehotnela som 🙂 cize nespoliehaj sa na 100% na ovu testy. Urob si tehotensky. Ale jasne...je mozne ze sa ti ovu posunula z nejakeho dovodu 🙂

autor
13. jan 2023

@miskamicha tehu test negatívny ani len kanalik neukázalo 😂 jedine žeby ešte test neukázal ale to pochybujem

autor
13. jan 2023

@miskamicha a je aj možné že je tak neskoro lebo som brala od 27.12. Trojdňové antibiotiká summamed keďže som bola chorá aj teploty som mala tak možno preto 🤔

lusyc
13. jan 2023

Ovu môže byť kludne takto posunutá, aj ja som mala o 3 týždne a v tom istom cykle mi doktor robil obden folikulometriu, ale v zlý čas, tak nevidel ovulaciu a otehotnela som.
Musí však byť nejaka lutealna fáza, aspon 10 dní.
Ak by nebola ms ako zvyčajne, este by to mohlo byť ovulacne krvácanie.
Hormóny su veľký otáznik.

ivik4
13. jan 2023

Precoby nemohla
Ja som mavala ovulaciu cele roky tak velmi neskoro

zuzana111984
13. jan 2023

Inak na hormonálny sa chodí 1-3DC, tak si radšej zavolaj sestričke, aby si nemusela zas čakať ďalší mesiac. Inofolic ževraj niekomu rozhádzal cyklus, ale ty ho už máš rozhádzaný, tak skús. Kamoška berie Verru, teraz pár mesiacov a hovorila mi, že sa jej upravil, tiež mala všeliako a nedarí sa im 2r., nevedela ani ovu zachytiť, tak môžeš skúsiť tú.

zuzana111984
13. jan 2023

dievčatá, veď môže mať posunutú ovu aj na 50DC, ale jej sa zároveň rozbieha ms, takže nemá žiadnu LF, to je čudné. Jedine, že by to nebola naozaj ms ale len špinenie. To už uvidíš, autorka. A aj tie antibiotiká do toho určite robia šarapatu.

autor
13. jan 2023

Dievčatá tak ja neviem už som mala trocha keby keď som sa utrela a už nič len taká priesvitny ťahavý výtok ale strašne veľa ho je možno to vážne bolo len ovulačne spinenie aj keď som to nikdy nemala ale stále je niečo orby krát 😂 ďakujem vám všetkým za rady ste úžasne ❤️

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskamicha
13. jan 2023

Ano je to mozne. 🙂 sleduj a uvidis. Teraz aj tak nic s tym.

boba82
13. jan 2023

skôr také špinenie v čase keď mala prísť ms, ale to len jeden vecer

angelika141842
18. jan 2023

Tak isto tento mesiac... Ovulácia na 26 dc dnes mám 39 a stále čakám na menštruáciu... Mávam 30-31 cyklus.... Už mám mierne bolesti brucha ale nič čo by som pripisovala PMS... v nedeľu som si robila tehotenský bol negatívny. Ďalší si spravím asi v piatok a keď bude negatívny navštívim doktora...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre