Môžem otehotnieť, aj keď beriem Duphaston na upravenie cyklu?

janlucka
16. mar 2015

Ahojte, chcela by som sa spýtať či mate niektorá skusenosti s duphastonom počas snaženia sa 🙂 Vybrala som duphaston zatial len jeden mesiac a teraz som začala druhý. Ide však o to,že sme mali nechránený 12.3 počas ovulacie ale v ten den som si aj musela dať prvu tabletku a začať druhý mesiac. Pýtam sa hlavne preto že som tu čítala vela príspevkov takých že jednej sa stopla ovulacia ked ich začala brať pred a dalšej že sa bez duphastonu otehotnieť ani nepodarilo,ale boli to vačšinou take 3 ročne prípady. Ako hovorím, beriem ho mesiac a a liek som si dala počas ovulacie. Beriem ho od 16teho dna po poslednej MS. Myslíte že aj napriek tomu by som mohla byť tehotna? Bola by som vam moc vdačna keby napíšete bud svoje skusenosti alebo nejaku radu...DAKUJEM! 🙂

evitka83
16. mar 2015

Ja som bola tehotna do 3 mesiacov od zacatia uzivania duphastonu na upravu cyklu

matrix87
16. mar 2015

ja som mala duphaston prave na udrzanie tehotenstva v prvom trimestri, takze otehotniet mozes urcite, podla mna

suesana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
packa111
16. mar 2015

Aj ja som ho brala na udržanie tehotenstva do 18tt.Myslím,že môžeš otehotnieť 😉

ivanya
16. mar 2015

Urcite mozes, Duphaston nie je antikoncepcia...

erikavasko
8. aug 2015

Ahojte baby ja by som sa chcela opitat ze pri uzivany Duphastonu tak silno bolia vajecniky?dakujem zac skoru odpoved

adamkohlusko
8. aug 2015

ja som ho mala ked sme nemohli otehotniet s malou dva roky...zmenila som doktora,nasadil mi duphaston a na dalsi mesiac som bola hned tehu,dnes mame dvojrocnu slecnu 😉 teraz som v siestom mesiaci a do piateho som ho uzivala na udrzanie 🙂

katarina247
8. aug 2015

Ahoj jasné že môžeš ja som ho brala jeden cyklus a hneď som otehotnela a pokračovala s duphaston ale V iných davkach

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre