Môžem otehotnieť v deň skončenej menštruácie?

vierab_6
11. jún 2021

Ahojte dievčatá chcela by som sa opýtať môžem otehotnieť v deň poslednej MS.
Menštruáciu som mala3 dní jeden slabá potom silná a na tretí deň nič na tretí deň sme spali s priateľom spolu a mali nechránený pohlavný styk. Stalo sa niektorej z vás že takto otehotnela? Za každú odpoveď vopred ďakujem.

kkovacovak
11. jún 2021

@vierab_6 vylúčiť sa to úplne nedá. Keď nevieš presne kedy máš ovulaciu tak otehotnieť môžeš kedykoľvek počas cyklu. Myslím že pravdepodobnosť je malá ale treba rátať s tým že každý nechránený sex môže spôsobiť oplodnenie.

lorin29
11. jún 2021

@vierab_6 áno dá sa to 🙂napr ja som tak otehotnela

ukulela
11. jún 2021

@vierab_6 nezalezi na dni menstrucia, ale na tom, kedy mas ovulaciu. ak ju nemas v strede cyklu, ale blizsie kuzaciatku, tak sa otehotniet da aj na konci ms. kedze nevieme, kedy mas ovulaciu, nepomozeme ...

kikaaa444
11. jún 2021

Ano možné to je . Ale šanca je asi skôr minimálna

heln
11. jún 2021

Ahoj, nie je to bezne, ale je to mozne. K ovulacii moze dojst kedykolvek. Dokonca som citala take rady, ked zeny nemohli otehotniet, nech to skusia cez menstruaciu. Ale realne nepoznam.

petrao2
11. jún 2021

@vierab_6 ano je to mozne
My sme sa snazili 2 roky a sledovanie cyklu bolo na prd kedze som otehotnela den po menzese

vierab_6
autor
11. jún 2021

@ukulela 34.dnovy cyklus mam

desore
11. jún 2021

@vierab_6 Pokial mas cyklus pravidelny, ovulacia cca 17.den, tak by som bola v klude do 12. dna cyklu.

ukulela
12. jún 2021

@vierab_6 nezáleží na dĺžke cyklu, ale na tom, kedy máš ovulaciu. Niektoré baby ukážkovo v strede cyklu, ine hneď po ms, atď.... Ak nechceš otehotnieť, chrániť sa. Ak chceš, skús sledovať ovulaciu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre