Môžem už testovať?

1. dec 2023

Baby snažili sme sa o bábo prvý cyklus. Predtým som si ovulaciu nesledovala. Po spontannom potrate som mala menštruáciu iba 2x. Prvá prišla po 27 dňoch od spontanneho potratu a druhá presne ako hodinky tiež po 27 dňoch. Predtým som mávala cyklus 30 dňový. Tento cyklus som si robila ovulačne testy, pozitívny mi vyšiel na 15DC. Po zistení tehotenstva si mam pichať heparin. Takže taka otázka, je skoro testovať na 28DC? Co je teda zrejme 12DPO a 1 deň meskania menštruácie podľa teda posledných 2 cyklov. Nechcem testovať zbytocne skoro, ale jedna sa mi o to aby som nasadila heparin.
Ďakujem za názory.

sense
1. dec 2023

Ak bol test pozitívny 15 dc, tak ovulácia prebehla asi 15-17dc (keďže ovulácia nastane 12-36hod po pozitív. Ovulacnom teste) . Ak si mas pichať injekcie kľudne otestuj 18DC, to je cca 12Dpo. Vyhla by som sa ale pepino testu a mama testu, keďže tie robili čiarky aj po namočenú do koly

selena_luna
1. dec 2023

radsej siahni po clearblue digitalny ( s tyzdnami, nie vcasny) Sice je len 25tkovy, ale tam kde 10ny len ukazuju ledva tusitelne ciarky, on uz dava jasnu odpoved. Drzim palce.

autor
1. dec 2023

@sense
@selena_luna mam doma 2 testy značky Rapiclear a Woman secreat, s tými mate skúsenosti?
Určite urobím aj Clearblue🙂

michala_1990
1. dec 2023

Na 12-13 dpo by ti test mal už čosi ukázať 😊

selena_luna
1. dec 2023

Tam som odpoved takto skoro len hadala. Takmer neviditelne ciarky.

nevenka
1. dec 2023

Rapiclear kazetove su shit, tie mi ukazali jasne ciarky 4 mesiace po porode a skoro ma slahlo...😅🤣. Oba takto. Boli 2 v baleni. Woman Secret su dobre.

autor
1. dec 2023

@nevenka ja mam palickovy rapiclear, ale teda radaej nie?
Tomu šoku veru verím 😆😅

selena_luna
1. dec 2023

@nevenka a nemala si este zbytkove hcg? Lebo to klesa celkom.pomaly a indivindi.

sofia1979
1. dec 2023

Pod na to už by malo byť vidieť držím palce a hod test

nevenka
1. dec 2023

@autorkaten palickovy v pohode....

nevenka
1. dec 2023

@selena_luna urcite nie, ja som sa testla uz aj predtym a mala som negativne testy. A potom som kupila este raz Toptest kazetovy a v baleni bol presne ten kazetovy Rapiclear, naposane aj na vnutornom obale a to iste. Podla mna to dako zamenili s LH testami alebo kieho, ale to boli normalne ciarky, ukazala som muzovi a ten skoro skolaboval tiez 😆. A ked som cakala tretie dieta, tak aom na zaciatku mala slabsie ciarky, on mi tvrdil, ze nic tam nie je, a teraz videl 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre