Nemám ovuláciu?

de21062011
22. júl 2019

Ahojte, snažíme sa o bábätko, zatiaľ iba krátko, momentálne ale taká situácia.. podľa menzesu a cyklu mám mať ovuláciu zajtra, minulý mesiac som si pred ovu robila ovulačné testy, vyšli mi pozitívne, všetko sedelo. Dnes každý test negatívny. S priateľom sme sa snažili o bábo, posledné 4 dni, nemyslím si že sa podarilo, ale nemôže to s tým súvisieť? Ak je anovulačný cyklus, ovulačné testy sú negatívne tiež? Ďakujem za každú radu. Som zvedavá.

barus26
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ladybug138
22. júl 2019

@de21062011 ahoj, ja som si tiez myslela, ze som nemala ovulaciu, testovala som, ale vychadzalo to uplne vselijako, aj ked som vsetko dodrziavala... Nakoniec predsalen bola a teraz uz cakam kedy sa vysledok vypyta na svet 🙂 drzim velmi palce, moja rada znie, neupinat sa tolko na tie testy, nemusia ukazovat uplne pravdu, skusat skusat skusat, vyjde to ❤️

adeladulova
22. júl 2019

@ladybug138 bozinko, presne tak ako ty... v januári som to vzdala, všetky ovu testy negatívne, manžel rozlietany a tak sme spolu spali iba dvakrát, ja som to nadobro vypustila z hlavy a bum 😃 teraz som 30tt ani neviem ako to ubehlo🙏 držím palce, nie kazdej žene ukaze ovu test zakazdym pozitívne, a ešte, pokiaľ sa snažíte krátko, skor si to uzivaj, nam to trvalo rok a spätne si myslim ze nie az tak katastrofálne dlho... dokonca nam to preverilo myšlienku, ze to bábätko fakticky chceme a neni to " nehoda"

de21062011
autor
22. júl 2019

No, dobre, mohlo sa reálne stať, že napr. vo štvrtok, v piatok, keď sme boli spolu, sa niečo podarilo a preto sú testy negatívne? Či skôr nie? A baby vám gratulujem, nech všetko dobre dopadne 🙂

adeladulova
22. júl 2019

@de21062011 nie, preto urcite neukazuju nasilu negatívne... možno mas naozaj anovulacny cyklus, ale skor nie ako ano.. len sa ti tento mesiac vytvorilo v tele menej toho ukazujuceho hormonu.. fakt to nie je pravidlo 😉 a necitaj si o tom ziadne info (pre mna to bol zbytočny stres, ktorý sa ma nakoniec aninetykal) az kym vam to nebude trvat aspon rok 😃 teda podla veku samozrejme ak si nad 35 tak uz po polroku

eliska13
22. júl 2019

@de21062011 nemusíš ju mať každý mesiac v rovnakom čase aj, keď máš cyklus pravidelný, alebo tento mesiac nebola ovulácia často sa to stava

elce
23. júl 2019

@de21062011 ja som tiěz skúšala ovulácie testy ale podľa mna zbytočne vyhodené peniaze .. mala som negatívne testy tak som sa na to vyprdla a chodila radšej na folikulometriu ku gyn 🙂 teraz čakáme babo 🙂

dorotik
23. júl 2019

Ak si chces urobit prehlad vo svojej ovulacii, odporucam skor meranie bazalnej teploty. Testy niekedy nemusia nic zachytit.

macko1007
23. júl 2019

@de21062011 ahoj,kasli na testy...ja som tiez tobila testy ani raz pozitivne,brala som lieky inofolic a neviem co nic nepomohlo..zistilo sa z hormonalneho profilu ze mam anovulacne cykly...nechala som vsetko tak..bola som rozhodnuta ze pojdem na vysku a cuduj sa svete...raz sme mali nechraneny styk a som vo 4 mesiaci🍀

prvosienka7
23. júl 2019

@de21062011 načo si robis tie tiesty? Len ťa to zbytočne stresuje, otehotnieť môžeš kedy koľvek, ak vám to nie je nepríjemné majte sex aj počas ms, mne to odporučil lekár a fungovalo to 🙂

stanzi
23. júl 2019

@prvosienka7 otehotniet sa da kedykolvek, teda aj mimo ovulacie? to pocujem prvykrat 🙂

prvosienka7
23. júl 2019

@stanzi pokiaľ sa nechrániš šanca je vždy nižšia, ale je 🙂

shilla23
23. júl 2019

@stanzi ano da sa ovulaciu mozes mat aj z orgazmu mi doktorka povedala my sme tak splodili nasho maleho den pred MS a v ten mesiac som ovulaciu mala kedze som ju mala bolestivu tak viem.. a MS som mala ako hodinky no ta uz vtedy neprisla 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre