• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Môžeme sa snažiť o bábo, ak beriem lieky proti stresu?

15. júla 2009 
holky mozete mi niektora pomoct ci mozeme sa snazit o mimnko ked beriem tabletky niesom blazon :grinning:
29. jún 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skriaticka a ake lieky užívaš a načo?
29. jún 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
berien tablety na ukludnenie lebo som mala problemy so srdcom a nezistili mi z coho som mala vysoky tlak a potom som sa bala a stale kontrolovala ci mi nieco nieje tak som si dala predpisat teras tablety na ukludnenie ale bojim sa teras lebo sme chceli babo
29. jún 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co konkretne beries?nazov liekov...
29. jún 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skriaticka, pozri sa do návodu k lieku, tam to vždy býva uvedené, či to môžu brať aj tehotné.
30. jún 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa tiež pozorovala mala som strach že umriem ked sa mi rozbušilo srdce skončila som na PSCH užívala som citalec a neurol a neodporúčali mi dieťa terz som v poho neberiem nič je to take svinstvo že fuj ale trvalo mi to 4 roky kým som si to uvedomila terz všetko zvládam som na seba hrdá a držím palce všetkým neberte nikto nič na ukludnenie čo sa týka liekou ono su to antidepresíva a pre dieťa to rozhodne nie je dobré ja som na čajičkoch raz za čas medovka, levandula a rozne dobré je aj Magne B-6 2x1 tbl asi tri týždne to môžu aj tehotné
13. júl 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skriaticka... ak chces,volaco ti napisem do IP... moju skusensot...
v najhorsom sa to aj s liekmi da....
15. júl 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok