Muž je fajčiar a snaženie sa o bábätko

katikaa222
11. júl 2017

Ahojte kocky. Podarilo sa Vam otehotniet aj napriek tomu,ze partner fajci cigarety? Viem,ze aj niekedy to je dovod,ze sa nedari. Dakujem za odpovede...

bluka2
11. júl 2017

Vidis na ulici tych chlapov, co maju male deti a fajcia? Vacsina asi fajcila aj predtym, ako ich spravili. Takze ano, takych otehotneni bude kopec

jeennyv
11. júl 2017

@katikaa222 jasne muz mojej kamosky fajci a maju uz skoro trojrocne dieta...podla mna riesit uz toto na zaciatku je kus uf...niekomu sa zadari hned inemu nie, ale taketo uvahy su len stresujuce a nedari sa potom vobec...

petra9517
11. júl 2017

Pane bože....ten môj fajčí 15rokov a ani v najhoršom sne si nepripustam že by sa nám kvôli tomuto nedarilo...ale určite je na tom čosi pravda

dominika6
12. júl 2017

@katikaa222 somarina ako voda v koši

zuzana1291
12. júl 2017

Poznám kopec parov kde fajcia obaja, dokonca cele roky a s otehotnenim problem nebol. Urcite to neprospieva, ale ani nebráni v otehotnení (ak sa nebavíme o 60 ročnom panovi ktory fajci 40 denne 😉☺)

aliii3
12. júl 2017

Moze to s tym mat nieco spolocne ale zase nikdy nemozes vediet, ci ten muz nebol neplodny aj pred tym ako zacal fajcit. Ale aj tak si myslim, ze to je malokedy dovod lebo fakt na slovensku fajci pomaly kazdy druhy chlap a stale sa deti rodia takze by som to hned neoznacovala za dovod preco je muz neplodny.

libawet
12. júl 2017

@katikaa222 áno, bez problémov, na " šupáka " 🙂...no po narodení syna fajčiť prestal a nefajčí dodnes.

katikaa222
autor
14. júl 2017

Dakujem kocky za Vase nazory 🙂 Podľa mna to vsak dost vplyva na plodnost muza..poznam pary,kde muž fajcil a nedarilo sa im a prestal a za chvilu mali dieta..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre