MYOovunelle - vaginálne čapíky

7. máj 2021

Ahojte máte niekto skúsenosti s cipkami myoovunelle. Ja som to dostala v lekárni k nákupu a v návode je že 6 hodín pred stykom ideálne večer ale keď dám večer, tak styk bude o 3 ráno ..potom som čítala že niektoré baby si to tu dali na obed a večer mali sex... neviem že či to nie je aj zbytočne ale zase keď už to mám doma tak chcem vyskúšať ..

e1i
7. máj 2021

kde to davaju k nakupu,aka je to akcia? skusala som ale mam PCO a aj testy tmavli aj sono ovulaciu nepotvrdilo.

autor
7. máj 2021

@e1i ja som kúpila cez eshop dr Max lekáreň folandrol a toto som dostala k nákupu 😬...

autor
7. máj 2021

@e1i neskúšala si vyvolať ovulaciu liekmi a potom injekciou samozrejme cez gynekologa myslím

e1i
7. máj 2021

my mame za sebou uz aj uspesne IVF,poskusane aj clostilbegyt aj pregnyl aj 2 IVF =3 vklady-3 tehotenstva-1 uspesne
samozrejme vyslo az to IVF, ziadne z pokusov predtym

autor
8. máj 2021

@e1i tak ste už vyskúšali veľa asi nejaké ovulacne čipky 😬 len tak nepomôžu ...prajem veľa šťastia 🙏

rk123
8. máj 2021

tie cipky nie su na vyvolanie ovulacie. davaju sa kazdy druhy den v case ovulacie, najmenej 6hodin pred stykom, nie presne 6hodin. sluzia iba na to, aby spermie mali lepsie prostredie a tym padom mozu pomoct. ak niekto nema ovulaciu atd, na to veru nepomozu.

autor
8. máj 2021

@rk123 takto som to pochopila aj ja že len podporia jakeby prostredie pre spermie 👌

autor
8. máj 2021

@rk123 takže v kvázi aspoň 6 hodín predtým dať asi to aby ro začalo účinkovať a potom šup na vec a o dva dni znova ..ďakujem

e1i
8. máj 2021

@rk123 mne to moja dr prezentovala ako ze podporíme ovulaciu tym. Mam pco takže niekedy je a niekedy nie

rk123
8. máj 2021

@e1i tym nemas ako podporit ovulaciu. je to iba cipok ktory ked sa rozpusti tak urobi vaginalne prostredie “lepsie” pre spermie. nijako to neovplyvnuje dozretie folikulu a uvolnenie vajicka atd co treba ku ovulacii, takze asi by som zmenila doktorku, alebo ste sa len nepochopili. na pco a anovulaciu su hormonalne lieky, nie toto

vierkainka
15. máj 2021

Takže tie myoovunelle sú na plodnyy hlien?Ak ho mám hustý,tak to skvapalnuje ten hlien?

autor
15. máj 2021

@vierkainka popravde majú podporiť prostredie pre spermie asi aby bolo vhodné ...vyskúšala som a musím povedať že som mazala jak po lubrigacnom géle 😁..či pomohlo spemiam uvidíme o dva týzden či príde menzes

olasitka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diaszoky
15. feb 2022

Ahojako pomohli tie capiky??

martinhana
22. feb 2022

@olasitka ahoj este akt?

autor
23. feb 2022

Hej hej veru riadne to tam dole prevlhci 😅

diaszoky
23. feb 2022

Ale otehotnela si po nich?

nikolapavlisakova
11. jan 2024

Nevie niekto poradiť kde majú tie cipky? (MYOOVUNELLE )

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre