Myslíte že sa nám podarilo otehotnieť?

lolitka27
3. júl 2019

Ahojte žienky.chcem sa spýtať,snazime sa cca 3 mesiace o bábo.zatial teda testy nevychádzajú nijak pozitívne.no minulý mesiac som mala slabší menzes,ale bol.prvy deň som začala slabo krvácať,druhý deň tiež slabo a tretí deň som končila.v ten mesiac mi však bolo dosť divné od žalúdku,ako na vode ale postupne to prešlo i keď na zvracanie mi je stále.nepripisala som tomu význam nakoľko test bol negatívny.no a minulý mesiac sme mali 2x nechránený styk z toho raz v ovulácie.menzes mám dostať až o 9 dní,no prsia mám tak citlivé a boľavé že sa to nedá vydržať bez podprsenky a chcem sa spýtať,dnes má veľmi bolí brucho ale až také kŕče ako keď mám menzes-mam ho veľmi bolestivý,je možné že by mi to test neukazoval?alebo mávate prosím vás pred menzesom 9dni také bolesti?neviem čo si mám myslieť o Tom:(ďakujem vam

blontimka
3. júl 2019

@lolitka27 nemáš pozitivny test a máš príznaky...
Podarilo sa to, ze ti z toho už hrabe... VYPNI

julianadrx
3. júl 2019

Moja je to 50:50, mňa boleli prsia niekoľko dní pred menzesom, no keď som zostala tehotná bolela ma ešte aj voda stekajúca po nich... podbruško to isté, bolievalo ma aj bežne pred menzesom, no aj keď som bola tehotná tak ma pichalo bolelo, bolo to zahniezďovanie bábätka. Vydrž tých pár dní, uvidíš ako sa to vyvinie, prajem Vám to, viem aké je to čakať mesiac čo mesiac 🙂, sestra bola tehotná a krvácala takmer do 4 mesiaca (rizikové teho), drž sa a skús test až keď bude mrcha meškať 2 či 3 dni.

lolitka27
autor
3. júl 2019

@blontimka si strašne milá🙂 naozaj veľká inteligencia aj úroveň,nevieš ani kôli čomu sa pýtam,mám ťažké ochorenie a preto je starosť či užiť liek napríklad,takže naozaj si zatlieskaj a ak sa takto chovas ku každému tak musíš byť veľmi obľúbená.asi hrabe skôr tebe😆

lolitka27
autor
3. júl 2019

@julianadrx vám ďakujem pekne za odpoveď a rady,vážim si to😀

blontimka
3. júl 2019

@lolitka27 neviem prečo na mňa utocis. Nerozumiem preco sem pleties moje okolie? Trosku nadhladu. Som proste k tebe úprimná a priama. Môžem ťa tu kľudne chlacholit, ale načo? Proste máš negatívny test... 9 dni pred ms máš príznaky? Príznaky sú z hormonu hcg, ktorý zrejme nemáš v krvi, takže ich máš len v hlave. Moja dobrá rada bola aby si vypla...aby si to neriešila zbytocne až moc...a nato či môžeš jest lieky keď predpokladás, že môžeš byť tehotna ti povie doktor...buď si z tohto niečo zober, alebo sa ďalej skumaj....mne je to v podstate jedno.
Peace

andreal1
3. júl 2019

@lolitka27 ahoj . Je to velmi nepravdepodobne ze by si mala 9 dni pred ocakavanou menstruaciou pozitivny test a uz vobec priznaky. Mne test tyzden pred ms ukazal cisty biely negativny test a v den meskajucej bola tak slaba ciarka ze som ju,,takmer'' nevidela. Kazda zena je vsak ina ja som napriklad priznaky nemala iba mi meskali a obcas sa mi zakrutila hlava. Testuj sa urcite az blizsie k menstruacii alebo az ked bude meskat vtedy by ti malo vysledok ukazat 😉 co sa tyka slecny ktora ti napisala ze ti z toho siblo... nemyslim ze to myslela zle je vsak pravda ze ked sa snazis a chxes vela priznakov si vies domyslat. Drzim palce

daniell_ka
3. júl 2019

Na príznaky sa nespoliehaj ja ich mám každý mesiac a to beriem HAK.Zle ti môže byť z čohokoľvek a pred HAK ma bolelo podbruško, kostrč, prsia ... Pred MS... nie vždy ale väčšinou áno.Nesleduj sa tak.Zbytočne sa len vystresuješ a budeš smutná.Uvoľni sa a nechaj to tak.Keď to má prísť príde a test ti ukáže // a MS dáš na nejaký čas zbohom.Ale hlavne sa nesleduj keď ti ešte nemešká ... neprospieva to tvojej psychike a psychika robí veľa.🙂

evaachesa
3. júl 2019

Radsej sa tolko nesleduj lebo po nejakom case ak sa nebude darit ti z toho bude na nic. Ja som si priznaky namyslala kazdy mesiac skoro 2 roky 🙄 ale tak skoro som nikdy netestovala..max 1-2 dni do ms.

miadi
4. júl 2019

Vacsinou ten slabsi menzes je naozaj menzes. A testy su dost dobre v dnesnej dobe. Ja som mala pozitivny den pred vymeskanou ms. Niekto moze mat ovulaciu neskor a test pozitivny az po tyzdni meškania,3m nie je dlho vacsinou to vyde do pol roka roka trapit sa mozes az ked to nepojde dlhsie ako rok Potom je vhodne vyhladat lekara ale ani ten nemusi objavit žiadny problem. Hlavne klud raz to pride.

lolitka27
autor
4. júl 2019

Ok, ďakujem vám dievčatá🙂 viem že psychika robí veľmi veľa hlavne je to tak že nechc ma to prísť nejak neskoro nakoľko som sa úplne nezbavila ešte všetkých liekov..tak nerada by som patrila k tým čo ešte mávajú nejaký čas menzes a nevedia že sú v Tom a kľudne by som užívala lieky naďalej😭tak počkám či príde menzes až potom si budem robiť test.este raz vám ďakujem

lolitka27
autor
4. júl 2019

@blontimka ok beriem to🙂

nika898
4. júl 2019

@lolitka27 ahoj na test je este skoro, skus minimalne den pred ocakavanou ms. Co sa tyka liekov zavolaj gynekologovi ze sa snazite o babatko a povedz mu ake lieky beries on ti urcite poradi ktore mozes s kludom uzivat a ktore by bolo dobre vysadit pripadne ti poradi nahradu. 3 mesiace vobec nie je vela. Ja ked som bola tehu priznaky som vobec nemala tiez som si ich vacsinou len namyslala. Ja som mala vnutorny pocit ze sa nieco deje a ked mi jeden den meskala ms hnet som si robila test a vysiel pozitivne. Ziadne bolesti ani citlive prsia ani pri jednom tehu to prislo az ked som bola dako cca v 6tt a to som uz vedela ze som tehu. Drzim palce aby sa cim skor podarilo ale naozaj ako ti radia zienky. Nemysli nato, nesleduj sa a s manzelom si uzivajte sex ako keby o nic neslo a majte ho vtedy kedy mate chut obaja a nie tak ze prides do spalne so slovami drahy den mam plodne dni ideme nato 😀. Vtedy je aj muz z toho v strese a jasne ze sa nedari 😉

lovely5
4. júl 2019

@lolitka27 ja mam pravidelnu menstruaciu ako hodinky, 28 dni/5 dni. V Januari mi meskala 3 dni (co sa stalo prvy krat za x rokov), uplne som si bola ista ze som - robila som si 3 testy ale vsetky negativne. Aj tak som si myslela ze musim byt, mozno neskor sa mi test potvrdi, aj vsetky mozne priznaky som mala. ALE nebola som. No a potom mesiac na to mi zasa meskala 3 dni - akurat to tak vyslo ze sme skoro ani sex nemali ten mesiac a davali sme si aj pozor, sex len mimo plodnych dni (nie ze by to bolo nechcene, ale skor neplanovane). No tak som si myslela zasa meska, dako sa mi narusil cyklus, uplne som sa citila ako pred kramami este som aj skoro flasu vina vypila nech sa mi to uz spusti. No a bolo to moje posledne vino - teraz som v 23 tt 😁 Takze sa asi prestan sledovat a nechaj sa prekvapit 😁

som_ponorka
4. júl 2019

Ja som to mala tiež takto. Cca 16. deň cyklu ma boleli bradavky, pozitívny test mi vyšiel na 27. Deň cyklu. Skôr som ho nerobila, v ten deň som šla ku Dr. Keďže 3 mesiace pred tým som mala zamlcany potrat, šla som radšej skôr. Samozrejme nemala veľmi čo vidieť, takže ma objednala potom za dva týždne a to bolo vidieť už na sone peknú bublinku aj s bodkou v strede

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre