Na čo všetko je dobrý Inofolic?

janula2511
29. máj 2023

Ahojte, prosím vás zaujíma ma na čo všetko je dobrý inofolic?okrem ľahšieho tehotenstva.je dobrý aj na menštruáciu ,na pokožku, vlasy ,ochlpenie,menopauza?

veselo_neveselo
29. máj 2023

Inofolic ma v sebe len kyselinu listovy a inozitol. To si dohladaj, na co su dobre, ked nevies. Na tie veci, co si popisala urceny nie je a nepomoze, musis hladaj ine doplnky.

stellarstar
29. máj 2023

@janula2511 na internete nájdeš zig linkov a článkov na čo je dobrý inofolic

stellarstar
29. máj 2023

@veselo_neveselo no neviem akú skúsenosť máš ty ale mne pomohol na ochlpenie, symptómy premenopauzy a aj ms

janula2511
autor
29. máj 2023

@stellarstar berieš inofolic a pomohol na ochlpenie ,menopauza?a ktorý si konkrétne brala?inofolic premium alebo inofolic premium Forte?

stellarstar
29. máj 2023

@janula2511 užívala som myo-inositol s d-chiro inositolom ale dlhodobo a zmiernil ochlpenie na tvári a menej sa potím aj návaly mám momentálne menej. Ja žijem v AT tak som si tu obj

janula2511
autor
29. máj 2023

@stellarstar combi premium.tmavo modrá krabička.ako dlho si brala? momentálne už neberies?

stellarstar
29. máj 2023

Ja užívala toto, pred pár týždňami som skončila užívala som pol roka a teraz mám pauzu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre