Nájdu sa tu snaźilky po 37?

gloria13
23. nov 2014

Ahojte..najdem tu nejake snazilky s ktorymi sa da popisat o snazilkovani aj v tomto veku? Nejake rady,ako sa to podarí? Uz som zúfalá..

zuzicek88
22. jan 2015

@ladyblcha no moja,nic v zlom,ale ked ides este len na prvu konzultaciu,aj tak nic neurychlis,najskor ti poberu stery,potom druhy den ms pojdes na krv,to je hormonalny profil,potom pojdes endokrinologovi,mozno prefuk vajcovodov,folikulometriu,to nie je take jednoduche,najskor budu hladat pricinu preco sa nedar a az potom riesit,keby si isla hned na umele,tak nam mas velmi velke riziko,ze by sa nepodarilo,kedze nevedia tvoj problem,ze preco..ani poistovna nepreplati skor,ako absolvujes tieto vysetrenia

ladyblcha
22. jan 2015

@zuzicek88 no uvidim, ved to tam vsetko snad preberieme a skonzultujeme. urcite zvolim postup ako sa navrhne a dohodne, ved bez nich neviem pokracovat 😉 co bude nutne, to podstupim,

zuzicek88
22. jan 2015

@ladyblcha tak toto su spravne slova do boja a no ktoreho centra chodite?

ladyblcha
22. jan 2015

idem na konzultaciu do gynfiv aj ferticent, potom sa rozhodneme, ze kde budem pokracovat. takze zatial neviem. spmg priatelovi robili v gynfiv, aj slusni boli, aj mili, aj cisto tam mali, ale vela neg.recenzii maju a mna to dost ovplyvnuje 😒 . takze ideme aj do ferticent na konzultaciu. vy kam?

zuzicek88
22. jan 2015

@ladyblcha ja chodim od zaciatku do Gyn -Fiv a som zatial velmi spokojna s personalom aj s pristupom,nemozem povedat kriveho slova na nich

ladyblcha
22. jan 2015

@zuzicek88 ja tiez nemozem povedat, preto som to ani nevzdala s nimi, ideme aj tam aj tam a nezavrhla som gynfiv, len chcem vediet aj od nich, aj od inych co navrhuju a podla toho, co sa mi bude pozdavat sa rozhodnem. mozno mi navrhnu rovnaky postup a potom zostanem v gynfiv, kedze u nich sme zacali, ale lacnejsi je ferticent co som zbezne kukala cennik, zial podla tych nazvov v cenniku mudra z toho nie som stale 😀

ladyblcha
22. jan 2015

@zuzicek88 este mi povedz, ku komu tam chodis? mna dali na konzultaciu k dr. harbulak

zuzicek88
22. jan 2015

@ladyblcha no ja som rada tomu,ze ked sa zacalo riesit centrum,nechodila som na mk,lebo by som s toho bola cela z magorena,ani som nevedela,ze je tolko centier na sk,no potom som sa docitala,ze gv otvaraju aj v nr,tak som uz vedela,ze chcem tam,lebo my to mame do BA 100km a do NR 11 tak to je dobry rozdiel a treba tam chodit casto,ked pojdeme na umele,kazdy druhy den

zuzicek88
22. jan 2015

@ladyblcha ja som chodila k Behunovej,teraz v NR chodime k Vondrakovej

ladyblcha
22. jan 2015

@zuzicek88 veru ti zavidim, ze si nemusela vyberat 😀 .

zuzicek88
22. jan 2015

@ladyblcha to ti verim,ale vies co ma najviac deprimuje,ze na tie vysledky sa musi tak dlho cakat,sa mi zda,ze na tu krv normalne,ze tri tyzdne,to ked som pocula,normalne som banovala,ze sme nezacali do toho centra chodit skor,lenze ked moja Gynekologicka na mna kaslala

ladyblcha
22. jan 2015

@zuzicek88 ja riesim len ba, aj ked citala som aj to brno, dokonca sam gyndak mi vravel ze aj madarsko ma svoje centra tiez, ale ze rozhodnutie je na nas. kamoska bola v brne a nepodarilo sa im na 1x, teraz zvazuje co dalej, ale pochvaluje si brno.

ladyblcha
22. jan 2015

@zuzicek88 neviem veru, ale tu na MK som citala, ze v martine sa caka 10dni na vysledok spmg? 😕 to akoze uz musia byt v prasku, my sme spmg v GF mali za 40min

zuzicek88
22. jan 2015

@ladyblcha coo to vazne ak my sme mali spg na pockanie,to by ma asi piclo,ze cakat nato desat dni,no to je sila a este ked ho vzdy treba spravit opakovane

ladyblcha
22. jan 2015

@zuzicek88 no ved to, aspon mame jeden vysledok spravny 🙂 aj priatel sa tesil, lebo aj ked nepovedal, ale iste maju chlapi pred tym nejake obavy, kvoli vysledku. jemu je inak jedno kam budeme chodit, ako on to berie dost sportovo, ze jemu je jedno, kde si vyhoni 😀 len nech som ja tam spokojna.
pre mna je toto okolo toho take scifi, az ma to bavi, ake je to napinave a co nas caka 🙂
a robia spmg opakovane? no potesi sa 😅

zuzicek88
22. jan 2015

@ladyblcha jaj moja,ty si ale dobre cislo,ale je dobre,ze to beries tak sportovo,inak aj mojmu to bolo jedno,do ktoreho centra,nechal to na mojom rozhodnuti,mozno su aj radi,ze sa zbavia zodpovednosti zato hihi. Ten moj nerad chodi po lekaroch,ja som sa tak bala,ze ako to bude zvladat aj ten spg,nakoniec som so vsetkeho bola mimo ja a nie on,ale bojujeme,mne uz je s toho niekedy az do placu a poviem ti,ani lacna zalezitost no tie je a ja som bez prace,tak dufajme,ze ten prvy pokus dopadne dobre a podari sa to

ladyblcha
22. jan 2015

@zuzicek88 no ani nemaluj certa na stenu, ja ti verim ze to date 😉 . to ze nemas pracu ma mrzi, urcite to citit viac na peniazoch ako ked dvaja zarabaju. ani brigadu nemas?
ja zatial pracu mam, aj prijem mame celkom stabilny, ale urcite to pocitime. akurat, ze mam tie z pozemku odlozene, ale ani to nie je vela, tak na jedno ivf.

zuzicek88
22. jan 2015

@ladyblcha vies u mna to je take zlozite,ked ma chcel manzel poziadat o ruku,zomrel mu ocino,potom mi nasli cistu na bedrovom klbe a mala som dost vaznu operaciu nohy,rok som marodovala,zasa odklad no a vydala som sa 35 km od domova,je to dost narocne a poviem ti,ne velky rozdiel vydavat sa v 20 a vydavat sa v 35 a este byvas so svokrou,nechcem to tu rozoberat,ani sa stazovat,ale da to zabrat,no oplati sa bojovat za vsetko a mam uzasneho manzela,velmi ho lubim a verim,ze pride aj ostatne

ladyblcha
22. jan 2015

@zuzicek88 neboj sa zuzicek, vsetko nam dopadne dobre. 🙂 nemaj obavy, stres nam nepomoze, a berme to ako prieskum a nejaku hru, ktoru musime dohrat do konca. ako clovece nezlob sa, vyhrat nemusime, len nech prideme do ciela 😉

zuzicek88
22. jan 2015

@ladyblcha krasne si to napisala a mas pravdu,som rada,ze som ta tu stretla,my to nevzdame

ladyblcha
22. jan 2015

@zuzicek88 veru nezvdame 🙂 splnime ulohy a dostaneme odmenu 😉
ak nechces tu a chces osobne, kludne napis SS, lebo ja tu tiez nechcem, takze ta chapem uplne. viem ze sem chodi kde kto a nechcem aby ma tu spoznali, lebo cela family bude v pohotovosti a ocakavani :D

zuzicek88
22. jan 2015

@ladyblcha spravne si to pochopila

ladyblcha
24. jan 2015

@zuzicek88 no vcera som volala sesternici, lebo ta bola na umelom tiez, ze kde boli a ti boli tiez v gynfiv a na prvy sup im to vyslo. 🙂 oni mali hned IVF, lebo partner mal problem so spm. a boli u nejakej lekarky meno som si nezapamatala .. stankova, stancova? nejak tak. velmi ju chvalili.

zuzicek88
24. jan 2015

@ladyblcha no vidis,hovorila som ti,ja ti potom napisem sikromne,len teraz nestiham a zajtra ideme na oslavu,cez tyzden ti napisem a pekny vikend

ladyblcha
24. jan 2015

dobre, jasne. dobre sa zabavte 🙂

zuzicek88
29. jan 2015

Ahoj babulky,tak nam uz volali s centra ,ze mame schvalenu tu ziadost na umele,tak v pondelok sa ide nato drzte silno palceky

gloria13
autor
30. jan 2015

@zuzicek88 Ahojte dievčence..dlhšie som tu nebola..čo nové? nejaká tehuľka? U nás nič nové...resp. bola som u gyndy lebo som mala hrozné bolesti pri mrche...takže mám opäť cysty..keby jednu..ale hneď tri..takže neviem čo ideme robiť..či laparka, či čo..navrhla mi IVF..,ale neviem či ísť do toho..neviete čo to všetko obnáša?

gloria13
autor
30. jan 2015

@stellamaris ahoj..ako Ti dopadlo IVF? popíš ako to prebieha..prípadne nejaké rady...a finančne ako ? hradí poisťovňa,alebo niečo platíš? Dakujem za odpovede..

gloria13
autor
30. jan 2015

@zuzicek88 ahoj...tak ako si dopadla? resp.dopadli? nás to zrejme čaká tiež...v utorok mám ísť do centra za mojou dokynou s verdiktom ako sme sa rozhodli..

stellamaris
30. jan 2015

@gloria13 ahoj,tak ziadost mame podanu,cakame na schvalenie.Zatial nic nove......zatial mame pribliznu sumu za IVF,co platime my,vyratanu na 1.700€,este 100-200€ za predlzenu kultivaciu k tomu pride....bud vezmeme uver alebo moji rodicia nam pozicaju.Na jar dostanem zo zivotnej poistky peniaze,tak potom vratim.....a ty ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre