Nechránený styk a následná menštruácia

bezmena18
24. apr 2019

Ahojte žienky chcem sa informovať lebo mam v tom celkom zmetok.. Už sa par mesiacov snažíme o dieťa.. Ide o to ze mam nepravidelný cyklus a ešte to nechcem riešiť cez doktorov nakoľko som mlada a chcem aby to išlo prirodzene a bez stresu a bez doktorov.. Ide o to ze posledná ms bola 26 februára a of vtedy mi to mešká test bol negatívny robený asi na konci marca.. Ide o to ze z partnerom sme par dni nespali včera sme mali dva krát nechránený styk a dnes ráno sa zobudím A krvácanie co som v šoku a to dosť nakoľko mi to toľko meškali.. Je to pre mňa divne nakoľko jeden deň nechránený styk po dlhšej dobe a zrazu krvácanie.. Gynekológovi som chcela ísť v máji nakoľko sa prehlasujem inej a povedala ze ma zoberie až od 1 mája a je to vraj odborníčka tam som mala v plane čakať do mája a ísť tam ale príroda to nejako inak zariadila.. Chcem sa spýtať ci niektorá mala s takýmto niečím skúsenosť.. Ďakujem moooc ❤️❤️❤️👍

monro
24. apr 2019

Je pomaly koniec apríla. Viac testov ste si nerobili? Iba ten cca pred mesiacom? Kľudne môžete byť tehotná, ale pokiaľ krvácate, mali by ste skočiť k lekárovi čo najskôr. Ale môže to byť aj taký dlhší posun, niekedy sa to stať môže.

bezmena18
autor
24. apr 2019

@monro viete zaskočilo ma to a je tam šanca otehotnenia myslím tím že ďalšia ms by už nemusela prísť

darinks01
24. apr 2019

@bezmena18 mala by si si urobit dalsi test, bola si na jednom teste a uz je pomaly maj? tak ak sa snazite je jasne ze mas nechraneny styk, nemala si ani vytok ani nic? ms si mohla mat, ale bez spinenia... nebola si poslednu dobu chora alebo si nebrala antb?

darinagod
24. apr 2019

vsak ako fajn, ze ta to zaskocilo, to by asi kazdeho, ale ako podla mna cakas az neprimerane dlho. malo kto by to tak dlho vydrzal. mala by si to co najskor zacat riesit

monro
24. apr 2019

@bezmena18 urobte si test teraz.

bezmena18
autor
24. apr 2019

@darinks01 ale mam aktuálne ms nikdy som si test cez ms nerobila ved to nevadí... Ja som skôr aj to chcela vedieť ze keď som to mala tak deň pred MS ci tam je šanca nejaká

miadi
24. apr 2019

@bezmena18 sanca je mala ale je ak si vtedy ovulovala. Ako pises ze mas nepravidelnu ms a test bol negativny tak pravdepodobne si nebola teho. Ak sa nebude darit rok potom vyhladaj lekara.

bezmena18
autor
24. apr 2019

@darinagod budem asi musieť.. Ale vyzerá to na klasickú ms

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre