Nedarí sa nám otehotnieť. Čo nám pomôže?

nasa123
14. sep 2023

Z priateľom sme pripravený na dieťa ale zatiaľ sa nedarí boli sme aj u doktora a sme obaja zdraví. že čo nejaké typy alebo nwm strašne túžim po dieťati, pred 7 mesiacmi som potratila a chceme dieťa len sa nedarí že by to bolo že chceme hneď,neber te ma zle len som zúfalá 😕

minesasubu
14. sep 2023

Ja som začala piť čaj alchemika podarilo sa hned na prvy sup ako som začala piť avšak neplati to na každého 🙂 možno to bola náhoda
snažili sme sa cca 6-7 mesiacov a ptm som nasla tuto bylinku
dolezite je sledovat si cyklus a hlavne netlacit na pilu vsetko je o pozitivnom myslení aj 🙂

majlo1234
14. sep 2023

Sexovat, aspon 20 do mesiaca. Minimalne kazdy druhy den, aby si trafila urcite ovulaciu. Aj pocas menstruacie.

zorkahorka
14. sep 2023

U akeho doktora? V centre reprodukcie? Ake vysetrenia vam robil?

lejllamt
14. sep 2023

@nasa123 nemydli na to, že chceš otehotnieť....iba si to užívaj s partnerom.... 70% ľudí ktorých poznám splodili dieťa po tom, čo sa trochu pripili a neriešili ovuláciu ani nič okolo toho...

nevenka
14. sep 2023

@nasa123 a robili aj kyretaz? Ak ano, moze to trvat, kym budes mat v poriadku sliznicu, aj hormony. A sestra mala po potrate aj problem so stitnou zlazou, skus si aj to dat vysetrit.

nasa123
autor
14. sep 2023

@nevenka áno vyčistili má a zdravá som skúsim si dať vyšetriť stitnu,som hrozne nedočká mať dieťa 😕

mareka49
14. sep 2023

Úplný základ je oddeľovať si ovulácie a plodné dni.
Ovulácie testy sú super pomôcka.
Začala by som tým.
Keď vieš po niekoľkých mesiacoch spoľahlivo určiť čas ovulácie, otehotnies o mnoho ľahšie.

marcellka32
15. sep 2023

Alchemilka, kotvicnik

pet888
15. sep 2023

@nasa123 myslim si,ze u teba robi najhorsi problem psychika,vela zenam tak brani k otehotneniu.Taketo silne tlacenie “na pilu” moc nepomaha,musis to brat tak,ze dieta je dar a prichadza vzdy v tom najlepsom momente ako ma a ty to nijak nevies ovplyvnit.Doveruj tomu “vyssiemu”,ty si zatial naplno zi svoj bezdetny zivot,staraj sa o seba,s partnerom si vychutnavajte tento cas a ked to najmenej budes cakat,babo pride.

bety19
15. sep 2023

Do ovulacie pit alchemilkovy caj.... chvalia si zeny aj uzivanie kvapiek gynex...vela sa im podarilo do tretieho cyklu otehotniet..ak je sliznica nizka vitamin e a zabaly z ricinoveho oleja...

lelelienka
15. sep 2023

Verit a nikdy sa nevzdat, moze to trvat aj x rokov. Cim skor ist na vsetky vysetrenia, pokojne aj do centra asistovanej reprodukcie, vysetria, poradia. Nestracat zbytocne cas cakanim. Relaxovat, najst si nieco pekne a na druhej strane pokojne si poplakat ked uz nevladzes. Raz mi jedna doktorka povedala, ze deti nema len ten, kto to prilis skoro vzda. Bolo to na povzbudenie, ale ja som sa rozhodla tomu verit. Bojovali sme roky a tazko, ale teraz akurat kojim svoje 3tyzdnove babatko a nie je krajsi pocit na svete 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre