Negatívne ovulačné testy s príznakmi ovulácie

catherinah
5. jan 2016

Ahojte.
Robím si denne ovulačné testy, všetky negatívne.
Podľa mojich príznakov - hlien, bolesť podbruška, jemné krvácanie atď. viem presne určiť, ktorý deň ovulácia prebehla (resp. mala prebehnúť).
Menzes je pravidelný ako hodinky.
Ako je to možné?
K lekárke som objednaná, ale chcem vedieť Vaše skúsenosti.

Ďakujem.

magic08
5. jan 2016

LH hormon, ci ako sa to vola, mozno v tovojm prípade vyskoci rýchlo a rovnako rýchlo aj klesne. cize v case ked testujes, to uz test nezachyti. Osobne, by som sa neriadila len ovulačnými testami, je lepsie to kombinovat napr, s meranim bazalnej teloty a sledovanim hienu a ostatnych prisznakov. Ak sa pznas, pozorujes hlien, blesti, krvacanie, tak ovulujes, a je to v poriadku. Nevidim dovod s tymto navsetevovat lekarku.

catherinah
autor
5. jan 2016

@magic08 Mna to dosť zarazilo, lebo som bola doteraz podľa príznakov v tom, že všetko OK.
Ale testy mi vychádzajú stále len so slabučkým - takmer neviditeľným prúžkom.
Ešte ma napadla cysta, ale podľa posledných kontrol sa mi už ani tie netvoria.
Bábo by som veľmi chcela.....

magic08
5. jan 2016

@catherinah podla mna sa tymi testami zbytočne mätieš. Pretan robiť testy a budes kludnejsia. Zbytočne sa znervoznujes, stresujes- Príznaky ovulacie mas, mas bolesti, hien aj krvacanie... osobne by som odporučala este merat bazalnu teplotu na potvrdenie ovu. Bazalne testy vynechaj, kašli na to. Pre mna su to vyhodené peniaze.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre