Negatívne testy napriek ovulácii

scandinavia
1. apr 2016

Ahojte babulky, som z tejto záležitosti už dosť smutná. Myslela som si že mám ukážkový cyklus 29-30 dňový, kvalitný naťahovací hlien vždy 4 dni v strede cyklu a v 16-17deň cyklu to vždy zavŕšili prudké bolesti v podbrušku počas ktorých som na pol hoďku musela poležať a počkať kým ustanú (to som vždy vedela že bola ovulacia)- takto to u mňa funguje už približne 10 rokov, ešte ďaleko predtým než sme začali chcieť babatko. Posledné mesiace som si ale začala robiť ovulačné testy, keďže sa mi už 2 roky nedarí otehotnieť pri aktívnom snažení a zistila som, že ich nemám vôbec pozitívne, počas celého cyklu.. aj keď u mňa prebehne to všetko, čo som za ovuláciu pokladala, testy su negatívne. Meriam od 5dňa cyklu až do menzesu. Keď som bola na preventívke, mudr gynekologička mi povedala že za deň- dva budem mať ovulaciu, že tam vidi zrelý folikul, no práve v ten mesiac som si nerobila ovulačné testy, takže neviem posúdiť či to bola len náhoda.. Ako je to možné? Príznaky ktoré mám sú príznaky ovulácie? Budem veľmi rada za každý názor a skúsenosť.

scandinavia
autor
1. apr 2016

Ešte doplním, že hormonálny profil mám ok (neviem či to s tým vôbec suvisi)

jaruska18
2. apr 2016

Ahoj. Ja som testovala ovu 2 roky. No u mna neprebiehala vobec..az teraz v januari mi prvy krat vysiel pozitivny ovulacny test no nezadarilo sa. A vo februari pozitivny test nevysiel a otehotnela som 🙂 mozno iba nevystihnes vrchol. Skus merat bt, mne ta vo februari ovu potvrdila. Pozri moje testy ani u mna nebol pozitivny 🙂

scandinavia
autor
2. apr 2016

@jaruska18 ten spodny pokladas za negativny? ;)Ja by som sa tesila z takeho testu..moje su ovela slabsie. Dakujem, chcem skusit bt no kedze robim na smeny a niekedy vstavam o 6tej, inokedy o 11tej a obcas v noci nespim tak neviem ci to bude mat vyznam.

summersunny94
22. nov 2021

@jaruska18 ahoj vidím že tu máš podobne testy ako ja. Doteraz mi vychádzali celkom silné testy, ktoré postupne silneli , ale dnes mi už vyšiel slabý test (dnes som 18dc) je možné že som proste len nezachytila ten vrchol ovulácie? Bolelo ma aj podbrušku, vaječníky a dnes som začala mať taký mliečny hustý výtok, vraj taký býva po ovulácii, je to možné? Ďakujem ti vopred za odpoveď. Moc mi pomôžes 🙂

ls85
22. nov 2021

@scandinavia ahoj, podla mna mas vsetky priznaky ovulacie a ked je vidiet folikul aj urcite ovulujes. Ak sa nedari uz 2 roky otehotniet treba hladat dalej… ci su prechodne vajcovody, spermiogram…

jaruska18
22. nov 2021

@summersunny94 ahoj 🙂 ano mozno di iba nevystihla, mne tiez neukazalo ovu a vtedy som otehotnela 🙂

summersunny94
22. nov 2021

@jaruska18 oki ďakujem snáď keby to je aj u mňa tak ☺️

kikulienkadd
22. nov 2021

Ahoj,držím palce s otetotnenim, pripájam foto pozitívneho ovu testu. Testovania čiarka musí byť taká silná alebo silnejšia ako kontrolná. Problém nemusí byť len u teba,treba poslať partnera na vyšetrenie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre