Negatívny tehotenský test po 7 týždňoch

aniee_aniee
21. feb 2021

Nafúknuté brucho , hlien ako vaječný bielok a menštruácia mešká dva týždne tehotenský test po dvoch týždňoch negatívny ,, (test po 55 dňoch od styku ,, viac ako 7 týždňov ) ,, neviem čo robiť , čítala som články ,že aj tak ženy boli tehotné ale nemyslite že keby som bola tehotná už to mám potvrdené a jasne viditeľné dve čiarky na teste :(? (K doktori nemôžem

e1i
21. feb 2021

@aniee_aniee už týždeň po meškani vie test ukázať ci si alebo nie si tehotná. Môže tam byt aj iný problém, anovulacny cyklus, cysta. Tehotenstvo sa dá vylúčiť ešte odberom hcg

diaalex
21. feb 2021

@aniee_aniee stres, nachladnutie, cysta ... toto všetko sú dôvody meškania

pribinak
21. feb 2021

Prečo nemôžeš ísť k doktorovi?

aniee_aniee
autor
21. feb 2021

@pribinak karantena ,, @e1i myslíte ,že mám byť v kľude lebo stále premýšľam nad tým a všetky tie privolavacie rady ako víno čaje kúpeľ už som praktizovala a nič :(

petamich
21. feb 2021

@aniee_aniee tehotna podla mna urcite nie si, takto daleko by uz aj ten najmenej citlivy test ukazal dve ciarky, ak babske rady nefunguju, tak jedine k lekarovi nech skontroluje a pichne ti vyvolavacku ked budes moct

pribinak
21. feb 2021

@aniee_aniee tiež si myslím že nie si tehotná, ak prežívaš stres v súvislosti s covidom, tak to môže byt príčina rozhádzaneho cyklu

aniee_aniee
autor
21. feb 2021

@petamich a ten hlien úplne ako plodný ,, vaječný bielok a roztiahol sa pár CM ,, moze to byť že ovulácia a za dva týždne príde ms alebo :((

petamich
21. feb 2021

@aniee_aniee vsetko je mozne, hlien som nikdy nejako nesledovala, takze toto uplne neviem posudit

janka_01
20. aug 2022

@aniee_aniee tak čo ako si vtedy dopadla?

aniee_aniee
autor
20. aug 2022

@janka_01 nebola som tehotná

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre