Negatívny test a možné tehotenstvo

12. júl 2022

Ahojte žienky. Idem si k vam po radu 🙂 snazime sa s priateľom o dieťa. Mala som dostat menzes pred 5 dňami ale mešká mi stále . Robila som si 2 testy a oba boli negatívne. Od začiatku co som mala dostat ms mam pobolievanie podbruška,bolest ako keby mam dostat ms a mam ho sem tam aj nafuknute.stale chodim na wc ze ci uz nahodou neprisli a stale nic. Chodim aj castejsie na malú. Máte niektorá skúsenosti s tym ze vam vysiel tiez stale negatívny a nakoniec ste boli tehotna? Doktor ma zoberie az ked mi budu meškať viac nez 2 tyzdne takze tam sa zatial este nechystám. Dakujem vam za rady a skúsenosti 🙂🙂

ninkaam
12. júl 2022

Mne ukázal pozitívny výsledok dva dni pred MS.. myslím, že ak si by bola tehotná, už by si mala aspoň náznak na teste. Ale držím palceky.

stanusenka
12. júl 2022

Mne ukázal až 6 dní po vynechaní ms a to iba mierne slabu druhú čiarku. Bola posunuta ovulacia 😏

gertys
13. júl 2022

Nemozes mat priznaky ak nemas v tele hormon hcg. Ak by tie priznaky boli sposobene twhotenstvom bol by test pozitivny. To co opisujes su len vsugerovane pocity a tehotna nie si. A kym nebude test pozitivny ani nebudes. Tieto stavy sa klidne mozu opakovat kazdy mesiac. Neverila by si ako psychika dokaze navodit falosne priznaky

zuzsat
18. júl 2022

Doplnim len ze tehotne zeny chodia castejsie na wc lebo sa maternica zvacsila a s babom im tlaci na mocovy mechur. V rannom stadiu tehotenstva nemas dovod chodit castejsie na wc. Ja som 13tt a nechodim vobec castejsie...

stanusenka
19. júl 2022

@zuzsat hmm je to aj tak zaujímavé, ja som pri každom jednom tehotenstve mala ako prvý príznak chodenie často cikať 🤔a vždy som na základe toho spravila test a bol pozitívny, ešte aj pred očakávanou ms, posledne tehotenstvo som mala výnimku a test ukázal až týždeň neskôr, lebo som mala posunutú ovuláciu 🤗

zuzsat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alison11
30. júl 2022

Ahoj tak ako si dopadla?

autor
31. júl 2022

@alison11 ahoj,ms meskala este tyzden ale nakoniec prišla

alison11
31. júl 2022

To mi je fakt ľúto držím palce aby sa Vám tento krát zadarilo.

autor
31. júl 2022

@alison11 ďakujem velmi pekne 🙂

zuzi_i
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre