Neklesajúca bazálna teplota

rooni
3. júl 2014

Ahoj baby, mam takú dilemu 😀 ..tento mesiac som si začala merať BT s tym, ze OVU som mala 15 dc podla mojich vypoctov 🙂..od 16dc sa teplota drzi stale na urovni
37,2 a neklesa tak teraz neviem ako to ma byt, citala som ze pred MS by mala klesnut..dnes som 28 dc a teplota neklesa a ms mavam nepravidelnu od 27-30 dc 🙂..ma niektora podobnu skusenost? ďakujem 🙂

uhnakova
3. júl 2014

Niekomu klesne teplota az uplne posledny den cyklu. Pripadne neklesne vobec, vtedy je zena tehotna. Ak ti teda behom dvoch dni teplota neklesne, testuj 🙂. Mozes skusit aj zajtra z ranneho mocu, mozno by ti uz ukazal.

rooni
autor
3. júl 2014

no tak ešte počkám, pretože si myslim že tehotná nie som 🙂 ale človek nikdy nevie :-P

uhnakova
3. júl 2014

@rooni ak vydrzis, tak s testom pockaj, vyhnes sa sklamaniu a usetris peniaze 🙂

matarka
3. júl 2014

Ano, aj ja radim pockat - 2-3 dni po termime kramov, vtedy by to uz mohlo byt jednoznacne🙂

rooni
autor
3. júl 2014

@uhnakova
@matarka
ďakujem baby za rady a určite počkam a uvidim 🙂

sono2
3. júl 2014

@rooni mne klesá dva dni pred memz. Zajtra uvidíš u mňa klesne na dvakrát a potom krámy. Mám 28 dňový cyklus. Nemáš tam nejaké zmeny. Úplne bez zmeny? Stale rovnaká teplota?

jerryjanka
3. júl 2014

ja by som nevydržala

rooni
autor
3. júl 2014

@sono2 ved tak som si aj ja myslela, ze ale 2 dni pred MS ma klesnut ale asi je to individualne 🙂..uplne rovnaka 37,2 uz 12 den 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre