Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

petap1
13. sep 2010

Tak já běžím 🙂

vecernice
13. sep 2010

@petap1 juj, v 17:30 budu drzet vse co mam!!!!

vecernice
13. sep 2010

@petap1 kde vezis? Palce uz mám modry 😀

mayerka
13. sep 2010

holky, dobrý! srdíčko klepe, dostala jsem těh. průkazku, výsledky krve na jedničku! Teď ještě 3 týdny nervíky na screening ve 13.tt, na vývojový vady... Hurá, vypadá to nadějně! Ted ještě Pepap1, taky doufám, že bude vše OK

vecernice
13. sep 2010

@mayerka velika gratulace super zprava!

nanuskal
13. sep 2010

@mayerka Super, gratulujem a teším sa s tebou 😀 😀 😀 To sú dobré správičky 😀

@vecernice Tiež tu čakám na správičky....to sa nedá vydržať 😀

petap1
13. sep 2010

už jsem zpět ...tak srdíčko tluče jak zvon..máme 6mm 😀 😀 Dostala jsem nějaké podpůrné léky a za 14 dní další kontrolní UZ...ale jsme velký jak máme být, tak to vypadá moc dobře 😀 😀
Moc vám všem děkuju za palečky...jsem hrozně šťastná 😉

mayerka: veliká gratulece 🙂

nanuskal
13. sep 2010

@petap1 Ja som to vedelaaaaaaaaa 😀 z celého srdiečka gratulujem 😵 😵 😵 😵 a teším sa 😉
Tak a odteraz žiadne chmúry a len pozitívna nálada 😉

petap1
13. sep 2010

nanuskal: Já mám takovou radost...vůbec jsem to srdíčko neviděla a tak už jsem šla do mblob..no a on, že akce tam je a pustil to nahlas..bylo to supeeeer 😀

musím běžet, ale ráno se zase přihlásím 😀

vecernice
13. sep 2010

@petap1 super! Ja to vedela, ale rekbu ti, nervozni jsem byla s tebou. Tak ted uz zadne obavy, vse bude nadale prosperovat 🙂
Uff, muzu se odpojit, smiruju tu přes blackberry 😀

helenka333
14. sep 2010

Jeeeej, GRATULUJEM z celého srdiečka všetkým ktorým sa to už podarilo!!! 🙂 🙂 🙂
Takže dúfam, že čoskoro sa pridám k Vám 🙂 🙂

petap1
14. sep 2010

Dobré ranko,

tak dnes jsem si píchla první včeličku...dostala jsem léky na ředění krve, novou kyselinu listovou (silnější) a ještě duphaston 🙂 Prý když to poprvé nedopadlo a ještě mám ty nějaké mutace 😀 Ale zatím jsme jak máme být a to jsme zvládli i bez léků. takže jsem optimista 😀

Ještě jednou všem děkuju za podporu..jste zlatíčka 😀

Na další UZ jdu příští pátek 🙂

nanuskal
14. sep 2010

@petap1 Bré ránko 😀 Ja som taká šťastná z tých správ...fakt sa veľmi teším s tebou a vidím to optimisticky 😀
Tie injekcie na riedenie krvi som videla u kolegyni tehotnej, tiež si ich pichala... Som bola najprv zhrozená, že to takto sama???? 😕 Ale pre bábo všetko, že??? 😉
Inak sa jej narodilo krásne dievčatko teraz v nedeľu 3,6kg a 52cm a to ešte predčasne o 2 týždne 😀 Jaj baby, aj ja by som chcela tak taký malý uzlík 🙂

Mne dneska klesla teplota z 36,8 na 36,5, takže to znamená, že mrcha je za dverami 😠 Sakra aj s ňou 😠

nanuskal
14. sep 2010

@helenka333 Ahojky 🙂 aj vy snažilkujete? Ako dlho? Vitaj v našej debate 😀

petap1
14. sep 2010

nanuskal: Já už jsem si jednou léky píchala, takže už jsem věděla co mě čeká a Dr. říkal, že jsou lepší, než pilule. Je dobré, že to jsou už připravené injekce, takže nemusím nic natahovat 😀
Neboj, ty taky budeš mít uzlíček..ani se nenaděješ a bude to tu ...však s manžou ten správný okamžik trefíte, určitě 😀 !

helenka333: vítej mezi námi 🙂

nanuskal
14. sep 2010

@petap1 No bolo by dosť dobré, aby sme to trafili 😀 Možno je naším osudom najprv dostavať a až potom mať detičky, ktovie....ale niekde medzi tým by sa mal zasadiť aj strom a až potom plodiť 😀 Takže my ideme od zadu 😀 asi tam bude problém 😀

baru7
14. sep 2010

@mayerka JOOOOOOOO🙂)) gratuluju🙂 super, super, super...

jinak dobré ránko všem..dneska mám zas hoňku jako blázen..to zas bude den

baru7
14. sep 2010

@petap1 taky JOOOOOOOOOO🙂 paráda..mám obrovskou radost🙂 držím pěsti🙂

petap1
14. sep 2010

nanuskal: 😀 😀 Takže teď se otočte čelem vzad a jděte popředu 😀 😀

baru: děkujuu 🙂

nanuskal
14. sep 2010

@petap1 Keď ja som chcela do 30tky stihnúť 2 deti 😀 budem možno rada, ak sa mi vôbec jedno podarí....Život má asi s nami iné plány...nie ktoré si my urobíme 🙂

vecernice
14. sep 2010

@nanuskal Nadi, na stiznost tu mam narok ja, ja uz mam pres tricet a furt bezdetna 😀

nanuskal
14. sep 2010

@vecernice Žiadne také, ani jedna sa nebudeme sťažovať a zoberieme to ako fakt, že je to tak a počkáme si na ten správny okamžik 😉

vecernice
14. sep 2010

@nanuskal vsak ja si prijdu jeste mlada 😀 😀 😀

nanuskal
14. sep 2010

@vecernice Rituš, dneska ma ráno strašne sklamalo, viac ako včera ale dala som hlavu hore a idem ďalej...mám úsmev na tvári a verím, že všetko bude fajn 😀

nanuskal
14. sep 2010

@vecernice Však my sme mladééééé a tak krááááásnéééééééé 😀 😀 😀 😵 😵 😵

vecernice
14. sep 2010

@nanuskal vid? nejsme jeste nahodou mooooc mlade na decka 😀 😀 😀

nanuskal
14. sep 2010

@vecernice No možno aj sme, len mladé telo, viacej energie na tie energické deti v dnešne dobe, tak to preto riešime teraz, aby sme im stačili 😀

vecernice
14. sep 2010

@nanuskal tomu rikam klodune vysvetleni teto zapeklite otazky 😀

nanuskal
14. sep 2010

@vecernice Veríš mi, ža ma to napadlo v tej sekunde ako som to písala??? 😀 😀 😀

vecernice
14. sep 2010

@nanuskal jojo jedeme tu na stejne vlne 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre