Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
20. sep 2010

@nanuskal sakra holka, ty mas dnes den blbec vid? ☹ to chce neco na spraveni naladicky ..... 😎

nanuskal
20. sep 2010

@vecernice hehe, mi hovor...už neviem vydržať sama so sebou 😠 😠 😠 Je to šialené proste...aj moja najlepšia kamoška ma sprdla, lebo už minulý týždeň som mala zlú náladu cez MS a teraz toto úplne...tak ma sfúkla ako malú
😀
Volala som plynárom, kým som našla číslo kam mám volať, tak bolo 14:32 a oni pracujú do 14:30, jasné že už nebrali telefón 😀 Toto je fakt deň...

Počuj, ale čo som to čítala na FB...už máte všetko doma hotovo???

vecernice
20. sep 2010

@nanuskal ještě úplně ne, ale půl obýváku vypadá jako dřív. za obývací stěnou to necháváme ještě schnout. zkoušela jsem to přemalovat, ale furt tam vylejzaj mapy 😠

nanuskal
20. sep 2010

@vecernice mmmm... to treba asi nechať poriadne preschnúť...zaslúžili by si odborníci jedni 😠
Pri mojej nálade dnes by som ich všetkých asi postrieľala 😀

vecernice
20. sep 2010

@nanuskal tak takhle já soptila ten minulý čtvrtek a pátek 😀 taky to schytali, jen otázka, zda to bdue mít kýžený efekt. dnes jim posíláme dopis, že náím zkrátili zahradu a žádáme náhradu 😀 asi se z těch tahanic jen tak nedostaneme 😉

vecernice
20. sep 2010

@nanuskal jinak mě na takové nálady většinou pomáhá zalézt si s knížkou a odletět si do jiného světa 😉

petap1
20. sep 2010

Dneska je asi opravdu den blbec..rajská stojí za prd a ještě jsem rozbila sklenku...no super 😅 Takže nynynko, dnes už se na všechno vyflákni a vyraž někam mezi lidi, ať nemusíš nic řešit a už vůbec přemýšlet 😀

vecernice: JJ zkusím ho sehnat..tedy manža 😀... třeba to pomůže 🙂 No mívám takový pocit, že to bude mimčo s bimbáskem...tak uvidíme, jestli se trefím 😀

Tak já jdu na ten houbový guláš.....držte mi palce ať se povede, páč jinak nevím co bude manža jíst 😀

Pekné odpolko 😉

vecernice
20. sep 2010

@petap1 manža si poradí v nejhorším, ale guláš bude určo báječný!!!!!!
tak to sjem zvědavá, zda se ti klučina potvrdí. budete zvědaví nebo se necháte překvapit?

nanuskal
20. sep 2010

@petap1 @vecernice No s tou knižkou som to začala praktizovať už na obede...som sa sama zašila v kuchynke a papala a čítala....Ale dneska som sa baby aj rozhodla nad inou vecou....Zavolám kaderníčke a niekedy budúci týždeň idem na zmenu!!!!! ostrihať vlasy na nejaký pekný účesík a aj preč s blond farbou 😀 😝 Juj keby to bolo dnes, normálne by ma to potešilo 😵

nanuskal
20. sep 2010

@vecernice No ten boj začal u vás a som zvedavá ako skončil....už nemôžete povoliť iba to dobojovať 😉 Budem držať palčeky nech to dopadne čo najlepšie 😉 😵

vecernice
20. sep 2010

@nanuskal tomu rikam rozhodnuti hodne chlapa! 😀 neee, super napad, ja jednou za cas taky potrebuju poradnou zmenu (ac do blond bych nesla 😀). tak budu mocinky zvedava, hned nam pekne posles foto, plati?

nanuskal
20. sep 2010

@vecernice Jasnéééé ;) ja už som hnedovlasá bola, hoci neviem či budem môcť ísť na tmavšiu farbu, aby som zase nezostala nejaká zelená 😀 ale tak foto pošlem ;) ja tiež potrebujem zmenu....a manžel sa mi smial, že keď sme sa spoznali bola som hnedovlasá, teraz som blond a že keď budem maminou, či budem hrdzavá 😀 no ktovie 😀
Ale viem, že teraz je ten čas na ZMENU 😉

vecernice
20. sep 2010

@nanuskal no aby se chlapec nedivil, az domu prijdes s modryma pruhama 😀 😀 😀

nanuskal
20. sep 2010

@vecernice Bežím domov 🙂)) sladký domov, postieľka....mmmmmm 😉

Papa zajtra 😉

nanuskal
20. sep 2010

@vecernice Mám rada extrém, ale až takýto nie 😀 😀 😀

vecernice
20. sep 2010

@nanuskal packo!!!!

petap1
21. sep 2010

Dobré ranko,

tak za problémovou zde budu asi já...kašel je dnes o moc lepší a ani se z toho neraduju..páč....včera jsem s manžou "laškovali" a pak jsem začala špinit ☹ Ráno když jsem to viděla, tak mě zamrazilo.....no vypadá to, že to ustalo a bude to v poho, ale jsem z toho vedle. Je pravda, že beru ty injekce na ředění krve, takže jestli byla nějaká ranka, tak asi než se zacelila, to chvilku trvalo..no ale vylekalo mě to. Dnes jsem si injekci píchla a čekám co to udělá....jestli se to vrátí, budu muset volat Dr. ☹ Chjo, že já si vždycky musím přivodit nějaké komplikace. Manža porohásil, že s "laškováním " je nadobro konec 😀

nanynko na to jsem zvědavá...hnědovlásky s modrýma očima jsou taky kočky a to ty určitě budeš 😀

nanuskal
21. sep 2010

@petap1 Ahojky, Peťulka, žiadne strachy...možno to fakt bola len malá ranka....a telo pri tých injekciách reagovalo tak...Nemusíte skoncovať s láskovaním....ak, tak na tieto prvé 3 mesiace, ktoré sú najrizikovejšie....bábätku to nevadí a ak ti to vyslovene nezakáže doktor...
Ale ak by sa ti to vrátilo, tak užaj volaj Dr... Istota je istota 😉

Mne je už dnes ľahšie...hoci som sa pred 5 min. dozvedela, že ďalšia kolegyňa je tehotná....No čo už...musím si počkať...
Ale v noci som mala také sny....s bábätkom...že už som mala svoje...aaaach jo...včera bol proste divný deń...

petap1
21. sep 2010

nanuskal: JJ aspoň na ty první 3m toho necháme...nebo než přestanu brát ty léky 😉 Uvidím, jakmile se něco objeví volám 🙂

tedy to je jak naschvál....když to člověk zrovna nepotřebuje, tak všichni těhotní 🙄 JJ takové sny jsem mívala taky...byly super až na to probuzení.....ale včera byl opravdu blbí den...dnes už bude lépe 😉

nanuskal
21. sep 2010

@petap1 No tak to dúfam, že bude lepší 😀 Som to vyspala a dnes je nový deň a nemôžem ho nechať spadnúť do včerajšieho stavu 😉
Dneska zavolám kaderníčke a objednám sa na tú moju zmenu, tak sa teším 😀 😵

vecernice
21. sep 2010

ahoj kocky 🙂

@petap1 holka, chapu, ze te to vydesilo, ale neboj, po laskovani to byva casteji, i tim, jak se ten dolejsek prokrvi. ale byt tebou tak radsi na ty prvni 3 mesice si o laskovani budu jen povidat, me doktor treba sex moc nedoporucoval 😉 a pak uz bude dobre. takze halvne klid, ten je ted pro drobecka nejdulezitejsi!!!

@nanuskal jsem rada, ze uz zas u tebe vyslo slunicko 🙂 ja si dnes popovidala se svoji tehotnou kolegyni, no tak mam taky smisene pocity. ale co, ja se taky dockam!

jinak jsem zjistila, ze z pozorovani cipku poznam prd a ne ovulaci 😀 ten muj se prestehoval do vysssiho levelu a ocividne se mu tam libi 😀 no tak uvidime, zda bude dnes nalada na laskovani 😉 manza ma vymysleny nejaky rande po praci, tak treba to navodi i milostnou atmosferu 😀

jinak me uz druhy tyden boli v krku a ted jeste trosku rymicka (muzska smrtelna choroba na sem 😀), tak je to mrzute, sport jsem zatim odpiskala.

jdu makat kocky moje, zas na vas nakouknu 🙂

baru7
21. sep 2010

Dobré ránko, kočky moje...už se mi po vás stýskalo🙂 jak se všechny máte? nestíhám vás ani dočíst, zase mám hromadu práce...
ale učinila jsem docela zajímavý objev...od té doby, co se cíleně nesnažíme a necháváme to koňovi, tak jsem přestala krvácet mimo cyklus, žádné špinění před MS, ta vždy ukázkově přijde v ten den, kdy má....ta psychika asi dělá fakt hodně...

vecernice
21. sep 2010

@baru7 ahoj nevestinko, tys nam tady uz taky chybela!!!!!!!
no my se uz taky nesnazime cilene, pac nevim, na kdy to zacilit 😀

baru7
21. sep 2010

@vecernice tak to zas můžete furt..jak veverky nebo králíčci🙂 příjemné trávení podzimních odpolední 😀 a pokud jsi nemocná...tak přeci víš, že nejlépe je se vypotit na cizím těle🙂

nanuskal
21. sep 2010

@vecernice Tak podľa čípku to neviem ani ja 😀 😝
Neboj, večer sa naladíte a náladička príde sama 😉 Teraz treba tvrdo popracovať, aby boli dobré výsledky 😀

@baru7 Ahoj Baru, aj ty si nám chýbala.... 🙂
Tak to je teda fakt psychikou? Kto by to bol povedal, že až tak...Možno to je tak aj u mňa, ktovie...len ako na to všetko nemyslieť, to nech mi niekto povie... A nielen to: Že nemysli na to! 😒

vecernice
21. sep 2010

@baru7 no na takove akce uz nejsme nejmladsi 😀 budeme radi, ze kdyz to vychazi obden 😀 a tak nam to tehdy i vyslo, tak se uvidi. stejne asi jeste nebude dostatecna sliznice. to se uvidi pristi cyklus na utz, co ta provadi 😉

@nanuskal jo kocko, neni to lehke, ale je asi obcas lepsi nemerit a netestovat 😉 aspon se ted nestresuju tim, ze treba ovu vubec nebyla 😀

baru7
21. sep 2010

@nanuskal no jo..jak to udělat, aby se na to nemyslelo...já jsem si řekla, že nechceme mimi v době, kdy bude M atestovat a šlo to, přestat na to myslet....a taky teď myslím na svatbu🙂 jcož mi připomíná, že jsem si objednala i video, i když jsem ho původně vůbec nechtěla...ale našla jsem kameramana, který je fakt kouzelník.... 😉

baru7
21. sep 2010

@vecernice obden..tož i to je obdivuhodné🙂) my jsme občas rádi, když se dvakrát do týdne jen fyzicky potkáme doma 😀 takže pořád jste na tom lépe🙂

vecernice
21. sep 2010

@baru7 no a co saty, jak pokracuje vyber?

nanuskal
21. sep 2010

@baru7 @vecernice O tom stretávaní sa doma ani nehovorte, lebo tam asi ja "vediem" 😀
Asi dám za úlohu viacej sa venovať stavbe a snáď nebudem na to myslieť...ktovie...hoci aj teraz zariaďujem, zisťujem a tak...a furt si nájdem čas na to myslieť...
No čo už...

Rituš, ja budem ešte tento a asi aj ten ďalší merať a testovať, a potom končím... 😉

Baru, takže kameraman? Toho som nechcela ani ja...ale asi je dobré ho mať 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre