Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
22. sep 2010

@vecernice Jahaaaaaaaaaaa....no takto si ty na to išla 😀 Tak ja som tomu uverila a tiež si myslím, že ovu si mala v pondelok alebo utorok 😀 😵 😀 😵 Tvoje vysvetlenie bolo presvedčujúce 😀
A moja, z okna nepozeraj 😀 tak zbadáš akurát tak bociana a nie ovu 😀 a bohužiaľ, ten deti nenosí...Keby hej, už ich mám zo 10 doma 😀

vecernice
22. sep 2010

@nanuskal no keby hej, tak ja ostanu bezdetna, lebo tu v centre Prahy bociana nestretnes 😀

nanuskal
22. sep 2010

@vecernice Ale chodíš na výlety 😉 ani u nás sú neni priamo, ale ja by som si nejakého cestou zastavila 😀

vecernice
22. sep 2010

@nanuskal uzs e vidim, jak lezu po strechach a premlouvam bociana, at se stavi u nas 😀

nanuskal
22. sep 2010

@vecernice No ale však ak to nepôjde po dobrom, schmatneš ho za nohu, zakrútiš dlhým krkom 😀 😀 😀 A on príde 😀 😀 😀

vecernice
22. sep 2010

@nanuskal no a pak si ho doma budu moct vycpat a vystavit 😀

nanuskal
22. sep 2010

@vecernice No to by bola ťažká robota, predstav si vycpávanie tých chudých nôh 😀 😀 😀

Dobre sme to my odbočili od témy OVU 😀 😝

vecernice
22. sep 2010

@nanuskal no jo, ovu uz mame probranou zleva zprava 😀 ale takovy bocian a jeho vycpavani, to je vzyzva 😀

nanuskal
22. sep 2010

@vecernice Ja sa tu potichučku pochichtávam na tých našicho komentároch...musím potichučky, lebo tu máme auditorky 😀 My preparátorky 😀 😀 😀

baru7
22. sep 2010

@vecernice
@nanuskal teda holky....vám už z toho šibe, ne 🙂 co to je, toto?? to krčisko, ty nožiska.....to je ....bocian, ne??? 😀 😀

vecernice
22. sep 2010

joj, dneska se nam to tu pekne rozjelo, ale ja uz zas mizim na konferenci 😉
vsak tema bocian npovazuju za uzavrene 😀 😀

vecernice
22. sep 2010

@baru7 sibe sibe, ale pekne se u toho chechtam 😅

nanuskal
22. sep 2010

@baru7 @vecernice Šibe veru 😀 ja mám tiež ten pocit 😀 😀 a v hlave teraz mám samé bociany ako im krútim krkom...včera to bol architekt, dnes bocian 😀

baru7
22. sep 2010

@nanuskal hlavně, že ty negativní emoce umíš dostat ven..to je základ🙂

nanuskal
22. sep 2010

@baru7 Jaj baru, včera som bola fakt naštvaná...lebo tým, že je mužík preč, všetko potrebujeme mať dopredu zajednané...preto ma to včera naštvalo...A v noci? Také sny som mala....niekoho som naháňalo s nožom vo sne 😀
Tak dnes mi je už lepšie 😀

baru7
22. sep 2010

@nanuskal tak hlavně, že už je ti dnes lépe🙂 a kdy se zase uvidíte s manželem??

nanuskal
22. sep 2010

@baru7 No však to...s tým oneskorením stavebného povolenia sa oneskorí aj on... Mal prís pôvodne tieto dva posledné septembrové, potom sa to zmenilo, že prvý októbrový ale vidíme to dosť zle....takže asi až v polovici oktobra...☹

baru7
22. sep 2010

@nanuskal jaj..tak to je blbé....ale to pak bude přivítání 😀

nanuskal
22. sep 2010

@baru7 No obávam sa, že si moc jeden druhého neužijeme...manžel bude organizovať stavbu, zháňať a pracovať...
No uvidíme....Tak si potom o to viac užijeme Vianoce 😉
Inak asi mi prepadne letenka, mám kúpenú na posledný oktobrový týždeň ale asi vtedy bude mužík doma....

baru7
22. sep 2010

@nanuskal tak aspoň ty Vánoce, to byste si mohla nadělit malého Ježíška nebo Ježíšku🙂 a letenky je škoda..ale zase fajn, že bude mužík doma🙂

nanuskal
22. sep 2010

@baru7 No však uvidíme 🙂
Dnes alebo zajtra mi má prísť výpočet od toho Jonáša, včera mi poslali mail, že mi to už posielajú, tak som zvedavá, čo za dátumíky tam budú 😀

baru7
22. sep 2010

@nanuskal no tak to jsem teda taky zvědavá a držím všechny palce, aby to vyšlo na dobu, kdy bude mužík doma🙂

nanuskal
22. sep 2010

@baru7 No ja ho na tú dobu hádam aj za uši sem dotiahnem 😀 Ale nie, budem sa snažiť to nejako naplánovať, ale ak by to vyšlo na dobu vianočnú, keď tu bude, tak sa vôbec nenahnevám 😀
Zbieram sa už pomaličky domkov, tak pekné poobedie a večer 😉

baru7
22. sep 2010

@nanuskal papa...krásný zbytek dne🙂

baru7
23. sep 2010

Dobré ránko, kočky..dneska jsem zase v práci od 6:00 🙂 jinak mě včera velmi potěšila má nej kamrádka...jsou těhotní 🙂 na první pokus..prostě věděla, kdy má ovulaci a vlítli na to a bylo 🙂 to je co??

nanuskal
23. sep 2010

@baru7 Ahoj Baru 🙂 tak tomu sa hovorí šťastie 😀 ...akurát som počula teraz v rádiu, že rapídne klesá plodnosť v Európe a že žena v priemere otehotnie na 104krát 😖

baru7
23. sep 2010

@nanuskal a víš, o čem to je...že ona vlastně ani moc nechtěla..dělala si legraci, že se to určitě nemohlo hned na poprvé podařit, začli schválně dříve, ať mají rezervu, protože si myslela, že napoprvé to nehrozí...no a je to....měla jsem z toho včera hroznou radost 🙂 a ty raději podobné výzkumy neposlouchej....neboj, to půjde🙂 přemýšlím, že si taky nechám vypočítat ty plodné dny od Dr. Jonáše...

nanuskal
23. sep 2010

@baru7 To som len tak náhodne započula 😀 ale kašlem na ich štatistiky 😝
To je fakt radosť, viem si to predstaviť...aj ja som sa tešila s najlepšou kamarátkou už dvakrát 😀

A nepočkáš, kým to nevyskúšam 😀 aby si zbytočne neplatila 😀 Včera som to nedostala v pošte, tak to asi dneska budem mať ako darček k narodeninám, už som strašne zvedavá na tie čísla 😀

baru7
23. sep 2010

@nanuskal jéééj..vlastně oficiálně všechno nejlepší 🙂 no počkám, počkám...stejně musíme tak 3 měsíce počkat, abych na svatbě byla maximálně v 6.měsíci 😉

nanuskal
23. sep 2010

@baru7 Ešte raz ďakujem 😉
Dám vám určite vedieť, čo tam nájdem dnes...teda dúfam, že to fakt príde 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre