Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

cizu
22. feb 2010

čau kočky,
teda, tady to dneska ale jelo🙂)))
Já se dneska taky hlásím, na hotelu mám wifi, takže paráda.
Babe: ja mám těch testů víc, ale teď jsem začla na nějakých no name 😀 z levnetesty.cz, tech mam cca 10 a pak mam nějaké jiné....no uvidím...ale jestli ovu nepříjde,tak to testama nebude🙂)

Tin: hele, ty jedna, nekopíruj mě můj grafík 😀 , mě taky dneska ráno šla raketově dolů...možná přímo úměrně výsledku našich hokejistů. Ale ty tvoje testíky vypadají fakt dobře 😉

Vecernice: ta ovu si ale dává načas, ale radši počkat s vidinou že ještě přijde, než hned vědět, že ne. Já testím taky ( ikdyž možná zbytečně) a teď ještě půl hoďku budu na vodu pouze myslet, a pak se konečně zase napiju. Jo a jinak, koupila jsem si ty semínka.....chutná vám to? jak to jíte? dyť se to nedá kousat🙂)

Jo a moje MS? Ta už asi nedorazí, asi se zapoměla někde na flámu 😎

vecernice
22. feb 2010

cizu - nechutna, a dobre chuti ja nic ani nepsala. zvykam a zvykam 😉 zatim vzdy po lzickach 😀
no ale pokud by to zabralo ....
no ovu teprv dorazi, vaham, zda testnout jeste vecer, nebo radsi si nechat testik na zitra 😉

tinkapn
22. feb 2010

Cizu ahoj, to je super, ze je na hoteli wifinka, vidis, aj my mame take vymozenosti 😀 😀
Vidis, mame rovnaky grafik, to je sranda, tesim sa 😵 A k tomu hokeju - drzali sme palce, no nevydalo ☹ Ale ved vy to vsetko dozeniete 😉
A kde si zohnala prosim ta tie semienka?
A kde sa teraz vlastne nachadzas? 🙂

cizu
22. feb 2010

K těm semínkám - to byla otázka....né že by tady někdo zmiňoval, že mu chutnají 😉 Mě to připadne malé a na rozkousnutí tvrdé...ale nemusí to být špatné namočit do medu - doma zkusím. No ale pokud by to fakt zabralo....no a ono to v podstate vlastne ani nijak nechutná 😀
Tinka: jj, dobrý hotel...to u nás není, že by byli wifi všude...ale doma v ČR mám aspoň svůj modem..ale tady nefunguje. Jinak jsem v Blavě a seminka jsem koupila v BILE.
A já dnes už mám testování taky za sebou - a bez překvapení - pusto, prázdno.

tinkapn
22. feb 2010

Ja som nevedela, ze to takto v Bile predavaju, asi pojdem na nakup 😀
Tak bodaj by vam tie semienka kočky zabrali 😵 Co tam po chuti, hlavne aby stali za toi 😉 chi chi

babe19
autor
22. feb 2010

Mám testy jednorázové,tie z Anglicka one step ovulation test
Kupila som ich tu od jednej baby,vraj tá uz otehotnela,uz nepotrebovala,ako jej je dobre
Zajtra si odfotím svoje a dám to hore

vecernice - lutujem,ze len duch bol dnes,no čo už,zajtra to bude možno lepsie :D

cizu - hm,to by bolo keby si uz bola tehu,hm,ako by sme sa tesili spolu s tebou!

tinka mne sa dá,ze spolu s máte rovnaké grafy,hehe ako to tu pisete,a potom naraz otehotniete! joj,bola by to sranda, a ja zas otehotniem spolu s vecernicou. co vy nato?

vecernice
22. feb 2010

ahoj holciny, tak vecer uz skoro ani duch 😀 nevydrzela jsem a nakoupila ovou varku testu. ale brisko bolelo, tak to radsi pojistim, co kdyz se ovu test spletl 😉
jinak mam v albu novy uces 😉 aspon na chvili, tak kdo me chce poznat, muze 😀

tinkapn
22. feb 2010

Ahojte 🙂
Vecernice - presne tak, treba poistit 😉 a mas krasny uces, kočka 😉
Babe, ako to, ze ja a cizu teraz a ty a vecernice potom? Nie, nie, otehotnieme vsetky naraz a tento cyklus, uz sme sa dohodli 😝 😀 😀 😀

tinkapn
22. feb 2010

Idem spat kočky, dobru noc 🙂

babe19
autor
23. feb 2010

TINKA mylela som si ,ze ked cizu pisala,ze si jej "ukradla"graf,ze máte rovnaky,tak rovnako mate ovulku a naraz otehotniete,ale len srandujem,dám na tvoje slovo a otehotnieme naraz.

makovicka53
23. feb 2010

baby neviete mi poradit kde kupim dobry a lacny ovulacny test...kde ich je viac za rozumnu cenu 😀 ...samozrejme osvedcene 😉

tinkapn
23. feb 2010

Ahojte damy 🙂

Babe - no vidis, tak sa mi to paci, vsetky pekne naraz 😀 😀 😀
A kolky si teraz vlastne DC?

Maku ahoj, vies co kočky objednavaju cez leventesty.sk / lacnetesty.sk alebo ja osobne beriem od Lauritky a som velmi spokojna 😉

babe19
autor
23. feb 2010

makovička aj ja som si ich objednával tu v bazári medzi NEDETSKYMi. jeden kus za 20centov

tinka - som 23 DC
idem si dat hore album,este nemam ziadny. 😉

tinkapn
23. feb 2010

Jeeej super Babe, tesim sa 😉

babe19
autor
23. feb 2010

budu tam len veci o ktorych snivam a aj ovu testy,no nie najlepsie zabery ☹

tinkapn
23. feb 2010

Babe, to vobec nevadi 😉

babe19
autor
23. feb 2010

no album spraveny :/

tinkapn
23. feb 2010

Babe, krasne album 😵 Neboj, isto sa nam vsetkym podari co najskor otehu 😵

babe19
autor
23. feb 2010

Dufajme Tinka a dakujem,aj vzdy kuknem na tvoj :D

tinkapn
23. feb 2010

Babe, ja to tak nejak citim, ze coskoro otehu, nemyslim seba ale niektoru z vas 😵 ale nenahnevala by som sa, keby aj ja 😀 No o chvilku pridam dalsi ovu testik aj ja, mam pocit, ze o chvilku ma zavola wc 😀 tak potom odfotim a hodim do albumu 🙂

babe19
autor
23. feb 2010

Tinka a ty kolko hodin nepijes predtym nez si ho ides spravit?

tinkapn
23. feb 2010

Babe vies co ja nepijem asi tak 2 hodinky, ale ked som velmi smadna a neda sa to uz vydrzat, tak trochu vody si dam 😅 A minuly cyklus, ked bola ovulka, tak som testovala hned rano a to som predtym vypila dost vela vody a test bol pozitivny a hned. Tak neviem aku velku rolu hra ta voda 😒

babe19
autor
23. feb 2010

hm,lebo ja tiez som doteraz nepila predtým,ale dnes som este netestovala,cakam este,spravim si to okolo 17h. robievala som to okolo 13.30
ja ani ked pijem,aj ked nepijem nemam pozit.vysledok. hm,hm,a od duphastonu ma zacina boliet brusko ako keby mala prist mrcha :(

tinkapn
23. feb 2010

Ja si ho robim vzdy, ked ma napadne, nemam na to vyhradeny cas 😀 vcera som ho robila este doobeda a dnes - no do pol hodinky bude urcite 😀
hmm... s duphastonom skusenosti nemam, bolieva od neho brusko? Babe, co ak si tehu? 😕 😵

babe19
autor
23. feb 2010

hm,to by som asi cítila tinka,iba vidím ze mám väčšie bruško ako kedysi,ale to od jedla :D
nemam stastie,vidís,vsetko negativne okolo mna :(

tinkapn
23. feb 2010

Ale nie Babe, nemozes to brat tak ☹ Uvidis, bude dobre, ved po kazdom dazdi vyjde slniecko 😉
No ja som prave ponorila test a nejaky je bledy, no neva 😒 Ale do vikendu tu chcem mat riadne palice 😀

babe19
autor
23. feb 2010

budeš mať neboj sa,viem to :D a možno,že ti to už aj teraz vyjde,joooj,bo by bolo ! prepovedala by som ti to ako veštica,hehe. 🙂

tinkapn
23. feb 2010

chi chi chi Babe, tak to ano 😀 Vestica Babe 😀 To by bola ale sranda 😀 Ale kiezby si mala pravdu a uz by sa podarilo 😔

babe19
autor
23. feb 2010

vidím,že sme tu naraz,hihi,vždy kuknem čo pekného si mi napísala. večernice dnes este nedorazila ani cizu :/
no este je bledy ten test? nezmenil sa?

tinkapn
23. feb 2010

Babe, uz je v albume 🙂 Ale podla mna bude ovu tak o tri dni, skor nie 🙂
Veru veru, vecernice a cizu maju asi vela prace, len my sa tu flakame 😀 😀 Ale nie.... ved ony dojdu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre