Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
18. okt 2010

@nanuskal tak jsem zvědavá, co na něj řeknete vy zkušenější....jo a Nadi, jak rozlišuješ tu konzistenci hlenu?? jsem asi tele, ale mě připadá pořád stejná....už jsem si jeden den myslela...hm to by mohl být ten vodnatý..a prd..je furt stejný... 😀 😝

nanuskal
18. okt 2010

@baru7 No skáče ti to tam riadne 😀 , zatiaľ to na ovu nevyzerá...kedy zvykneš mávať ovulku?

Vodnatý neviem rozlíšiť ani ja, ale keď už je ovulka, tak mávam taký úplne číry a vyzerá ako vaječný bielok a je taký naťahovací 😀 Ale viem ho rozlíšiť iba keď nesexíkujeme okolo ovu veľa, inak je to ťažko....lebo sú tam potom pomiešané tekutiny a už sa v tom nevyzná ani divá sv...a 😀 😀

vecernice
18. okt 2010

ahoj holky, jsem zpet, fazolka zatim drzi a od ctvrtka povyrostla, plod ani srdicko jeste neni, ale zatim odpovidame. dostala jsem ascorutin a utros 3x2, a klid doma, takze jsem na neschopence (Po peti letech 😲). ted nezbyva nez cekat a doufat. pry pokud je to hormonalni, tak by se to melo podarait, pokud geneticky, tak to stejne asi nezachranime (vysly mi na imuno vysoke bile krvinky, uz mam prednison, ale beru ho kratce)....
diky moc za drzeni palecku!!! pristi kontrolu mam porad toho 4.11.

@baru7 no grafik je zajiamavy, ted se snad trosku ustali dole, coz budou predovulacni, a pak uz holt povyskoci a vydrzi 🙂

nanuskal
18. okt 2010

@vecernice Tak to som rada, že je všetko v poriadku 😵 teším sa s tebou.....a nech to tak aj zostane... 😉
Je dobre, že ťa nechal doma, mala by si veru odychovať...žiadne stresy....len kľud...

baru7
18. okt 2010

@vecernice tak to jsou pozitivní zprávy..určitě to bude OK 🙂 myslím na tebe, ani nevíš jak...a posílám hromadu pozitivní energie 😉

@nanuskal no já jsem si myslela, že mám ovulku tak kolem toho 14. dne....ale možná je to úplně jinak...taky se mi to zdá takové nějaké rozskákené ta teplota....a ten hlen...hm tak budu ještě sledovat, ale moudrá z toho tedy taky nejsem...jo a ona se ještě nějak mění pozice čípku, že?? a taky jeho konzistence, resp. tuhost? jak to je? já jsem z toho fakt jelen....

nanuskal
18. okt 2010

@baru7 😀 😀 tak takých nás je, múdrych z toho 😀 😀

mrkni na túto stránku, je to tam popísané...
http://www.lpp.sk/index.php?Itemid=114&id=47&op...

Ja som do OVU mala pocit, že ho mám rovnaký, ale keď stuhne, tak to poznáš, uvidíš....ja som si ho kontrolovala iba tento mesiac, tak nie som v tom zbehlá, teda to obdobie do ovu sa mi zdá fakt rovnaký ale potom sa citeľne zmení 😉

baru7
18. okt 2010

@nanuskal děkuju, děkuju...tak hlavně teď vycházím z toho, že bude hůř hmatatelný a teď ho vždy najdu na první pokus 😀 😀

nanuskal
18. okt 2010

@baru7 No nemajú to tí chlapi ľahké????? 😝 😝 Čo sa my musíme všetko naučiť, keď chceme mať bábo....a aj vytrpieť si.... 😔

baru7
18. okt 2010

@nanuskal 😀 😀 ale já si začínám říkat, že dnes je 13.DC, takže už by nějaké příznaky přicházející ovulace mohly být...jestli já ji vůbec mám.....

nanuskal
18. okt 2010

@baru7 Neboj, neboj....všetko bude 😀 ono, nie vždy sa dá z hlienu zistiť, niektoré baby ho nemávajú taký hustý, alebo očividný....ešte počkaj a uvidíš...len pozitívne mysli.....určite ovulku máš....
A doktorka mne v piatok povedala, že aj normálna zdravá žena môže mať 3 anovulačné cykly, že je to v pohode... 😉

baru7
18. okt 2010

@nanuskal no..tím se uklidňuju...a pořad lepší varianta, že jsem ty cykly, co jsme se snažili ani neměla OVU, než kdyby to nešlo z jiné příčiny....však moje MUDr. udělala minulý týden atestaci, tak ji teď nebudu šetřit, ať tomu přijde na kloub 😀

nanuskal
18. okt 2010

@baru7 No ja som zvedavá, čo mne vyjde, aké výsledky....tiež si myslím, že radšej keby to bolo v tej ovu ako keby nevedeli zistiť, že čo a ako.... 😔 ale nemaľujme čerta na stenu 😝 Sme zdravé a hotovo !!! 😀

baru7
18. okt 2010

@nanuskal jasné, že jsme zdravé 🙂 no ale ty grafy, to je fakt věda...jsem fakt zvědavá, co z toho nakonec vyleze... 😵

nanuskal
18. okt 2010

@baru7 😀 ja tiež, som zvedavá, čo ti tam vyjde 🙂

Na niečo to je asi fakt dobré to meranie, v mojom prípade hlavne, že viem, že príde MS...ako som ráno písala, že dnes určite príde, tak je tu 😀 sviňucha jedna...a poriadne boľavá, užaj si idem dať pilulu, lebo ani domov neodkráčam....

vecernice
18. okt 2010

@nanuskal jojo mereni ma i sve dobre stranky 😀

jinak cipek chce kontrolovat kazdy den ve stejnou dobu, on se totiz pres den trochu stehuje 😀 ja to brala vzdy rano po probuzeni. pred ovu se zacne posouvat nahoru a meknout a navic otevirat. chce to trochu cviku 🙂 ja poznam podle otevrenosti, ne podle mekkosti. hlen by mel byt pri ovu bilkovy (tedy ciry y tahavy), nebo vodnaty (pocit potopy 😀). ty oba jsou plodny. jinak byva bud sucho (po ms) nebo kremovy, ale ten je opravdu bily a jako krem, vubec netahavy zato roztiratelny .... 😉
snad jsem trochu pomohla 🙂

baru7
18. okt 2010

@vecernice ježíííš..to je věda...

vecernice
18. okt 2010

@baru7 jojo, jen pro hlupacky je to raz dva, my chytre zeny to moc zkoumame 😀 😀 😀

baru7
18. okt 2010

@vecernice jo presne tak...uz jsem doma z prace...a jdu si do grafu zaznamenat increased sexual drive 😀 asi se fakt neco chysta 😀

vecernice
18. okt 2010

@baru7 tak me to minule podle tohoto priznaku fakt fungovalo asi dva tri dny pred ovu 🙂 😀

baru7
19. okt 2010

Dobré ránko, kočky..nevím, zda se sem dnes dostanu, mám hromadu práce.... 😒 snad aspoň nakouknu...

petap1
19. okt 2010

Dobré ranko,

tak koukám, že tu probíhá veliké bádání o ovu a tak 😀 A to je dobře....ono to ponese své sladké plody 🙂

vecernice: Rituš vítej na neschopence 🙂 Jsem moc ráda, že máš dobré zprávy. Já věřím tomu, že to bude OK a 4.11. tam bude srdíčko jako zvon 🙂

Jinak já včera oběhala půl Prahy..byla jsem na krvy na Endokrin. a pak jsem jela pro výpis z karty k té mé gynd. no a nakonec jsem to odvezla k mému novému Dr. Tedy byla to štrapáce, ale už je to konečeně hotovo a jsem ofiko u jiného Dr. 🙂 Jo a na oslavu ukončení 12tt jsem včera poprvé vrhla 🙂 Jela jsem na lačno na krev a venku to na mě přišlo....naštěstí byla ještě tma a nikdo tam nebyl 😀

petap1
19. okt 2010

Večernice: teď jsem to dočetla, tak ty jsi špinila....já taky..tedy poprvé to bylo po sexíku, ale pak už bez příčiny 😕 No a ten můj nový Dr. tam teď našel malý hematom pod placentou..nic závažného, ale to je to špinění, jak se to čistí 🙂 Tebe se ale bude týkat to mé první špinění...to Dr. koukal a žádný hematom tam nebyl, tak říkal, že to může být z překrvené sliznice a nedělal z toho žádnou vědu. Prý to může být jak se vajíčko hnízdí a roste a taky to může být jen z vagíny a s miminkem to nemusí mít nic společného. Takže pokud tam tvůj dr. neviděl nic na závadu, bude to určitě Ok 🙂

petap1
19. okt 2010

Nanuskal: Je super, že je Dr. úžasná....to se člověk cítí hned lépe, viď 🙂

babe19
autor
19. okt 2010

ahooooj holky 🙂 no ty brdo zase som prisla neskoro 🙂 co to tu vidím,o jednu tehulku zase viac? no to je ale naozaj ale naozaj super. @vecernice veliká gratulace 😉 drzim palceky aby vsetko bolo v poriadku 🙂 a neboj bude! UZ MUSI! @nanuskal ako vidim,bola si spokojna s mytnikovou. tak to som velmi rada. dnes aj ja som bola na triple testoch,dufam,ze bude OK vsetko. pocula som aj tlkot srdca babatka taka som bola happy 🙂 uzv nerobil az v 20.tyzdni ze vraj aj zrátame kostičky 😉

nanuskal
19. okt 2010

Ahojte dievčence 🙂

@petap1 Tak to si dobre oslávila 😀 😀 😀 moja kolegyňa v prvých troch mesiacoch ovracala všetky kríčky cestou dopráce 😀 😀
Ja som happy z tej novej doktorky, len dúfam, že bude všetko v poriadku, resp. zistí, prečo neviem otehotnieť... Musím sa ešte objednať na krvičku....lebo teraz mám MS a nemôžem ísť na odbery...a potom už len čakať na verdikt.... 😕

nanuskal
19. okt 2010

@babe19 Ahojky...som spokojná a veľmi...
Tak si počula srdiečko ? Musí to byť nádherný pocit, že? 🙂 Takže o 3 týždne ideš na ultrazvuk? a budeš mať aj fotečku? Potom by si ju mohla pridať, nech sa pokocháme 😉
A ako v prácičke? Zvládaš?

babe19
autor
19. okt 2010

@nanuskal o 4 tyzdne idem,napokon som dnes 16+3tt tu ma MK vzdy o tyzden viac vypisuje 😠 bol to prekrásny pocit,lebo dlho sme hladali srdiecko,uz som sa zacala bát ☹ ale potom som zacula,bola som bez seba 🙂 v praci vsetko OK,dnes mam poobednu a zajtra den volna,aj muzik ma volno,tak ideme nieco kupit na seba,mam len 3 pulovre tak nieco si musim kupit nechcem chodit len v tychto veciach.hihi. a teraz uz budes len k nej chodit? urcite je symposka.a neboj bude vsetko v poriadku,teraz uz si na rade ty otehotniet 😉

vecernice
19. okt 2010

@baru7 Baru, kocko nase zlata, dovol abych ti poprala k dnesnim narozeninam jen to nejlepsi, porad takovou spokojenost a dobrou naladu, kterou okolo sebe siris, a hlavne, at se ti splni brzy vsechna tva prani a do roka je z tebe nejen vdana pani, ale i tehulka 🙂

@petap1 AHoj Peto, dnes uz jsem klidnejsi, ac bych tedy brala tehu bez spineni 😀

ale dnes je to lepsi (bojim se, ze to zakriknu 😲, tak uz jsem i umyla nadobi, a jdu pracovat, Dan mi vcera prinesl megakrabici prace domu 😀 aspon mi to bude pekne utikat. navic se mi podarilo zacist do knizky (Sofiina volba), tak se asi nudit nebudu. ac tedy nevim, tri tydny nevystrcit nos z domu... 😲 😀

@nanuskal Nadi, drzim palce, at zadne problemy nejsou, a proste jen plnime statistiky, ze i naprosto zdravy par pri ideanim nacasovani ma sanci ótehotnet behem jednoho cyklu asi 30% 😉

@babe19 teda tobe ty tydny naskakujou 😀 ale konik to pocita tak, ze mas uz ukonceny 16 tyden, takze uz jsi v 17 😉 doktori berou jen ty ukoncene 🙂

babe19
autor
19. okt 2010

@vecernice díky za vysvetlenie,tak preto ten plus jeden tyzden 🙂 a ako sa más??? chutí ti vsetko?

vecernice
19. okt 2010

@babe19 jojo sice jim min, ale asi tak nejak vsechno 😀 ac tedy rada mam Besipky a zelene kysele pasky 😀 ale vcera jsem si dala po dlouhe dobe i kousek cokolady. no nesmim premyslet nad tim, proc nemam nevolnosti 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre