Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
10. nov 2010

@nanuskal kocko drzim palecky, at jsou vysledky v poradku!!!
Jinak jo, ja jsem stastna jako blecha, po trech tydnech v nomocnici i ten vikend je uzasny 🙂
A manza je sikulka, vse zvlada, tuhle pral a zehlil a za nama jezdi kazdy den. Nemohla jsem si vybbrat lip 🙂
@petap drzim palce na testy! Kdy budou vysledky?

petap1
10. nov 2010

Vecernice: Rituš, tak to máš doma úplné zlatíčko 🙂 A co nevolnosti, máš nějaké ? A co bříško, už roste ?
Já budu mít výsledky 23.11...příští pondělí jdu na krev a pak budou výsledky...z těhle testů mám opravdu strach, páč kdyby něco, tak nás můžou poslat na plodovku a to bych opravdu nechtěla....ale pořád věřím, že dopadneme dobře 🙂

nanuskal: Moc držím palečky a pořádně se paní doktorky na všechno zeptej..řekni jí i o tom špinění 😉

vecernice
10. nov 2010

@petap - jaj to je dluhe cekani☹ ale urco to bude dobre. Zato ja vim, ze me vyjdou blbe, pac u dvojcatek je to pekelne zkresleny. Hele tys byla na NT screeningu? Pokud ano, tak se tripplu vubec neboj 🙂

nanuskal
10. nov 2010

@vecernice Ritušík, verím, že si šťastná ;) to musí byť úľava, na víkendík domov 🙂
A mužíka si si fakt dobre vybrala 😉 aspoň teraz vieš, že sa počas obdobia pôrodu o seba postará a aj o teba 😀 😀 😵
Volala som pani doktorke, tak výsledky mi zavolá buď večer keď skončí, alebo zajtra....tak som zvedavááááááááá....
a nedočkaváááá.....
@petap1 No dúfam, že ma napadne všetko, keď s ňou budem volať 🙂

petap1
10. nov 2010

vecernice: JJ byla jsem na NT screeningu...tam byla krev OK..a screening byl negativní...jenže kamarádka to taky měla OK a ty druhé měla blbé...no nebudu špekulovat a počkám si jak to dopadne 🙂 JJ u dvojčátek je to veliká alchimie, ale vy budete OK, tím jsem si jistá 🙂

nanuskal: Nadi, tak si napiš tahák 😀 Jsem zvědavá jak ty 🙂

baru7
10. nov 2010

Ahoj holkýýýýýýý 😉 zrovna tady porušuju pracovní kázeň...ale já už sjem to bez vás nemohla vydržet...a hlavně už jsem dala výpověď, takže je mi to nějak jedno 😉 od nového roku jdu na lepší..teda doufám, že to bude lepší 😉

nanuskal
10. nov 2010

@baru7 Baruuuuuuuuuuuuuu supeeeeeeeeeeeeeeeer....tak to ti z celého srdca gratulujem 😵 😵 😵
Teším sa s tebou 😵 😵 Ideš do súkromnej sféry alebo zostávaš v štátnej?
Kedy budeme vedieť podrobnosti??????? Sme zvedavéééééé 😀 😝

petap1
10. nov 2010

Baru: Moc moc gratuluju 🙂 🙂 Ať se ti tam líbí 🙂 A samozřejmě čekáme na podrobnosti 😀

baru7
10. nov 2010

Podrobnosti vám řeknu, jakmile bude vše černé na bílém, ať to nezakřiknu 🙂

nanuskal
10. nov 2010

@baru7 No tak mi si ešte teda chvíľočku počkáme 😎 😎

baru7
10. nov 2010

@nanuskal jojo..to už vydržíte 🙂

nanuskal
11. nov 2010

Ahojte dievčence, tak pani doktorka mi volala večer za tie výsledky. Všetko je v poriadku, aj hormony, štítna žľaza, chlamidie a je neviem čo všetko mi vymenovala, akurát tá baktéria...Našla sa aj v moči, nielen v pošve....takže po MS tam mám naklusať. Je to baktéria E. coli. Tak som si pozerala rôzne poradne večer na internete a je to baktéria, ktorá sa nachádza v hrubom čreve. Veľa dievčat s tým máva problém aj keď dodržujú hygienu aj počas sexíkovania alebo na WC... Jedna baba tam písala, že sa jej to pravidelne vracia. Táto baktéria môže spôsobovať zápal močových ciest ☹ Ja som s týmto mávala od detstva problémy, ktovie, možno je tam od detstva tá baktéria...len mi nikto nerobil testy ☹

baru7
11. nov 2010

@nanuskal dobré ránko...E.coli se vyléčí a bude všechno fajn...toho se neboj 😉 a hlavně si nemyslím, že by způsobovala neplodnost. Všechn klapne, uvidíš 😉

nanuskal
11. nov 2010

@baru7 No Baru, neviem či to bude také jednoduché, lebo práve asi aj ja som ten prípad, ktorému sa to stále vracia...už od detstva s tým mám problém a pred 2 rokmi mi zistili túto baktériu a vidíš, zase sa vrátila...môžem si kupovať mydielka na hygienu, používať všetko možné, dávať si pozor....
Vraj aj pri liečbe antibiotikami sa dosť šíri táto baktéria...Nemyslím si, že spôsobuje táto baktéria neplodnosť ale dr. mi povedala, že to môže robiť neplechu... ☹

petap1
11. nov 2010

Nanuskal: Nadi neboj, jak píše Baru to se vyléčí a když Dr. ví, že s tím míváš problémy, tak to ohlídá a vždy ji včas zaženete 🙂 Hlavně, že vše je jinak v pořádku 🙂

nanuskal
11. nov 2010

@petap1 No to som si vydýchla, ešte s ňou chcem prebrať tú nepravidelnú MS....čím ďalej, tým viacej sa predlžuje...teda voľakedy to bývalo 31-33 dní...a teraz to už ide 35-36 dní ☹ že či sa to nedá urraviť nejako...takže cca za také 2 týždne pôjdem k nej...po MS...

petap1
11. nov 2010

nanuskal: Jasňačka, všechno to s ní prober. Zatím to vypadá, že je Dr. suprová a myslím, že tě neodbude a o všem si s tebou popovídá 🙂 Klidně si udělej seznam na co se budeš chtít zeptat, aby jsi na nic nezapoměla 😀

baru7
11. nov 2010

@nanuskal já bych na E.coli vyzkoušela taky ještě nějaké přírodní preparáty...jakoby zjistit s čím to může souviset a léčit prvotní příčinu. Teď si třeba dávám končně dohromady pleť...měla jsem detox program na střeva, játra a musím říct, že ačkli se to zpočátku děsně zhoršilo, tak teď už je to lepší a hlavně se cítím hrozně fajn...a taky jsem začala papkat chlorellu. Prostě celkově chci ten organismus dát do pucu 😉 tak třeba i něco takového vyzkoušet....a myslím, že dlouhý cyklus nevadí, pokud je vše jinak v pořádku, tak mi Dr. vždy říkala, že pokud je to do 6 týdnů, což je 42 dnů, tak je to fyziologické 🙂 neboj, neboj...všechno bude dobré 🙂

nanuskal
11. nov 2010

@baru7 @petap1 Díky baby, ste zlaté...Baru určite máš pravdu, ja si idem preventívne kúpiť vitamíny s kanadskými brusinkami, vraj to veľmi pomáha a pôsobí preventívne... 🙂 A k tomu vitamín C každý deň...aspoň na mesiac...
Inak Baru, mňa sa stále pýtala kozmetička, či nemám problém s močovými cestami a ja som ju presviečala, že nie....Lebo sa mi robia na brade pupáčiky a to vraj znamená problém s močovými cestami.... A už je to tu, že mala fakt pravdu 🙂
A aký detox si mala? Dostať to v lekárni?

A Dr. je proste fakt úžasná, skvelá, suprová, proste na 1* 😎

baru7
11. nov 2010

@nanuskal no vidíš to...tak asi kosmetička právě pozná ty projevy....Měla jsem set od Dr. Jonáše, Joalis..přímo na pleť, ale má kde co, takže koukni na web a určitě tam něco objevíš 🙂

nanuskal
11. nov 2010

@baru7 Som to pozerala...toho je tam neskutočne veľa 🙂 na všetko 🙂 wau..na to treba aj čas...

baru7
11. nov 2010

@nanuskal jojo..to jo..je toho hodně, ale opravdu musím říst, že to je efektivní. Sice zpočátku se to tak zhoršilo, že jsem myslela, že to nevydržím, ale stálo to za to....a taky homeopatie je super věc, ale to chce opravdu dobrého homeopata...

petah82
11. nov 2010

ahojte dievcata,
ostalo mi nepouzitych 12 ks pruzkovych ovulacnych testov RAPI CLEAR, spotreba do 8/2011. ak by ste mali niektora zaujem, mozme sa dohodnut, cena za 7 euro vratane postovneho. piste IP. predam aj po kusoch.
ja ich uz nevyuzijem.

marulka83
11. nov 2010

@petah82 ahoj, no mala by som zaujem 😉)) cena je skvela

petah82
11. nov 2010

@marulka83 poslala som ti spravu.

nanuskal
12. nov 2010

Ahoj dievčatá 🙂

Dneska je taký škaredý deň ale myslím si že pre @vecernice ten najkrajší 😵 😵 😵 Ritušík, dúfam, že ťa aj pustili ako ti sľúbili 😉

baru7
12. nov 2010

@nanuskal jojo...tady leje jako z konve....Rituš má dnes jít domů??? 🙂

nanuskal
12. nov 2010

@baru7 No písala, že ju pustili na skúšku na víkendík, v nedeľu musí ísť ale späť...tak dúfam, že jej to vyjde 🙂

baru7
12. nov 2010

@nanuskal juj..no tak snad to všechny vyjde a bude OK 🙂

vecernice
13. nov 2010

ahoj moje zlaticka 🙂 pisu z domova, pustili me dnes rano do zitra vecera, ale i tak jsem stastna jako blecha 🙂
manza ted zmizel do hospody, maji tridni sraz po x letech 😉
takze ja za chvilku soupnu do fotoblogu fotku zizal, tak muzete juknout, ze sou fakt dve 😀
jinak jsem se pustila do pleteni, a uz mam skoro prvni svetrik, pak ho nafotim a ukazu 🙂

Nadi - bakterii E.coli jsem mela taky, mela jsem chronicke zanety mocovych cest. takze te muzu uklidnit, ze se te potvory da zbavit, ac ja mela asi trictvrte rocni lecbu urovaxomem. drzim palecky, at ji u tebe zapudi opravdu co nejdiv, ja byla tezky pripad 😀

Baru - z tve pracicky mam radost!!!! trikrat hura nasi sikovne advokatce ci pravnicce 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre