Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
29. nov 2010

@nanuskal zase zubař?? chuďátko...

@vecernice jojo...úbytek aktivní hmoty je blbý....ale neboj, za chvíli zase začneš přibírat 🙂

vecernice
29. nov 2010

@baru7 ja uz se tim nestresuju. ono to pak zas dozenu, az budou zizaly na svete, tedy tu svalovou hmotu 😉

baru7
29. nov 2010

@vecernice no aby tě žížalky nevysály 😀 víš jak...stereo kojení, to pak spaluješ jako divá 😀

vecernice
29. nov 2010

@baru7 to si povime za par mesicu 😀

baru7
29. nov 2010

@vecernice 😀 😀 tak já se pro dnešek pomalu loučím 🙂 papa

vecernice
29. nov 2010

@baru7 tak packo 🙂 a krasny krupani snehu pod nohama 🙂

petap1
30. nov 2010

Dobré bílé ranko 🙂

Vecernice: Rituš, ty tvoje žížalky ti dávají zabrat, viď....Hlavně, že Dr. si myslí, že to nic není a to je hlavní 🙂 Tak už půjdeš na vycházku...venku je moc hezky...včera jsem tam byla, ale opravdu se musí dávat pozor na uklouznutí 🙂

Nanuskal: Nadi a jak u tebe ? Už ta MS dorazila ?

Koukám, že už je tu vánoční duch 😀 Já včera dozdobila byt 🙂 O víkendu jsme udělali adventní věnec, tak už máme ducha vánoc taky doma 🙂 Dnes jedu koupit lístky na Kameloty..každou zimu na ně chodíme 🙂 A taky ještě pokoupím nějaké dárky pro miláčka 🙂 I když pro ten hlavní musím autem a teď se mi jet nechce..snad mi ho neprodají 😅
Zítra jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá co mi Dr. řekne..tajně doufám, že kvůli hematomu udělá UZ a já zase mimíse uvidím 😀 Jo a včera se pěkně vrtěl, už to bylo silnější, tak uvidíme co dneska 🙂

baru7
30. nov 2010

@petap1 dobré ránko....tak to je moc fajn, že se máš fajn 🙂

u nás je sněhu jak někde v Alpách 😉

nanuskal
30. nov 2010

@petap1 Ahoj Peťuš 🙂
Tak to je super, že máš aj ty Vianočnú náladičku 😀 Už zostávam iba ja, aby som sa do nej dostala 😀
Ale zase sme sa rozhodli s manželom, že si dáme stretko 17.12. v Dresdene, zostaneme tam na víkendík a spolu pôjdeme na Slovensko 😀
Myslím si, že tam bude super atmosféra...staré mesto rozžiarené....strašne sa na to teším 😵 😵 😵

MS dorazila minulý štvrtok, deň po tom ako som si urobila test...už som volala doktorke, tak som objednaná na pondelok. Som zvedavá čo mi povie...

baru7
30. nov 2010

@nanuskal předvánoční Drážďany....to bude nádhera 🙂

holky, mi je od včerejška jaksi divně....včera jsem to neřešila a přikládala bolavé bříško MS, ale dneska se tady zase kroutím jak had, bolí to bolí...ani chuť k jídlu nemám...co to sakra na mě vlezlo???? 😠

vecernice
30. nov 2010

ahoj holčiny, ja uz se na to nespani vyprdnu 😀 v noci se furt budim a ne a ne zabrat ....
Nadi - ty predvanocni Drazdany ti toho ducha vanoc vyrobi urcite, skoro zavidim takovou romantiku 🙂
Baru - a ma ms, z toho ty bolesti? ☹
Petus- no vidis, me doktor rekl, ze mam narok na tri utz hrazene pojistovnou, takze ted nejblizsi ve 20tt. jinak si jen muzu platit sama ... 😲

petap1
30. nov 2010

Baru: tedy tedy snad na tebe někdo neprskl nějaký bacil ☹ Snad to bude jen chvilkové.

Nadi: aha, tak to jsem taky zvědavá na info od Dr. 🙂 Tedy Drážďany o vánocích...to bude romantika..to určitě toho vánočního ducha taky chytneš 🙂

petap1
30. nov 2010

vecernice: JJ 3 UZ a dost ☹ Já mám asi štěstí v neštěstí, páč už jsme měli UZ dvakrát tolik 🙂 Jsem ráda, aspoň vždy vidím co mimís dělá 🙂 Ten můj nový Dr. ty UZ nějak neřeší, nevím jestli to pak nějak vykazuje, ale nikdy se nezmínil, že by to stálo nějaké peníze a on by s tím měl problém. Asi to vykazuje na ten hematom 🙂 Jinak my si asi zaplatíme ten 4D UZ....po tom velkým UZ ve 20tt se na něj asi objednám 😀
Ty teď uvidíš mimíse v pátek na NT screeningu, což 🙂 ?

petap1
30. nov 2010

Já mastím pro ty lístky..zatím přeji krásný den 🙂

nanuskal
30. nov 2010

@baru7 @vecernice @petap1 No tak to dúfam 😵 😵 😵 lebo zatiaľ o ňom ani nechyrovať 😅

Baruš, žeby nejaká črevná viróza??? 😕 snáď nie...dúfam, že ti to rýchlo prejde....
Ritušík a z čoho nevieš spávať? Za to že dlho ráno spíš alebo si schrupneš aj poobede??? Alebo je to nervozita?
Peťuš, som už zvedavá čo mi povie...hlavne by som chcela trošku zrovnať ten cyklus, lebo 38 dní sa mi zdá už strašne veľa a tých pokusov na splodenie potomka je čoraz menej za rok ☹

baru7
30. nov 2010

@vecernice
@petap1 no normálně mě pobolívá při MS břicho, ale tak normálně, jde to vydržet....ale jednou mě M odvezl s podezřením na slepák, já jsem tomu nepřikládala důraz, když jsem měla MS, ale pak to bolelo teda děsně...nakonec z toho nebylo vůbec nic, jem mírně zvýšené leukocyty a teplota...takže asi viróza, se kterou jsem se prala bez dalších příznaků, kromě bolení břicha...

a teď při MS zase opět to samé, jen bych řekla, že ještěv horší intenzitě....takže tipuju zase virózu, se kterou se mé tělo statečně pere jen bolestí břicha.....připadám si jak simulant 😀

nanuskal
30. nov 2010

@petap1 @vecernice Mne kamarátka hovorila, že tá moja Dr. tiež nerieši počet ultrazvukov. Zo začiatku chodila každý týždeň naň....tak som rada aj v tomto, že som u nej 🙂

baru7
30. nov 2010

je spusta doktorů. kteří dělají UZ každé vyšetření, ale nechají si za to zaplatit nadstandart....

nanuskal
30. nov 2010

@baru7 Baru, nič si z toho nerob...zo mňa urobili doktori simulanta a nakoniec z toho vyšli obličkové kamene...
Od rána mi nevedeli zistiť čo mi je a až o 10 večer sa to podarilo po výmene služieb jednému doktorovi, ktorý sa ma spýtal banálnu vec, či mi skontrolovali moč...zobrali mi neviem koľko ampuliek krvi ale na moč zabudli... 😅
A výsledok bol do 10min. jasný 😀

baru7
30. nov 2010

@nanuskal no..já bych raději tu virózu, než ledvinové kameny.....a jak ti to pak léčili??
ale je fakt, že minule mě poslali i na gyn a tam byla hrozně hodná mladá doktorka, která říkala, že jsem neměla vůbec na nic čekat, že raději přijít pětkrát zbytečně, než jednou pozdě....no jestli to do zítra nepřejde, tak už to nedám a půjdu si nechat píchnout nějakou mega injekci proti bolesti, protože to je fakt hnus...

nanuskal
30. nov 2010

@baru7 Baru, nič netreba podceňovať....ja som si už začínala sama myslieť, že si tú bolesť vymýšlam 😅
Ale nakoniec mi spravili test a boli to tie kamene...Ale zatiaľ sa aj samé vyplavili, kým to zistili...tak som bola len 3 dni v nemocnici na infúziách...Inak sa s tým vôbec neleží, len mňa si tam museli nechať, keďže ma tam už prijali 😀

baru7
30. nov 2010

@nanuskal takže se čeká, až vyjde sám a akorát tě hlídali, aby se někde nezasekl.....no já nevím, co to se mnou je...snad to brzy přejde...

nanuskal
30. nov 2010

@baru7 Nie nie...on sa už vyplavil počas dňa, čo mi nevedeli zistiť čo mi je 😀 a večer, keď ma už prijali do nemocnice a stále nevedeli čo mi je...tak už tam vraj nebol...len to stále bolelo...
A o 10 ten múdry doktor aspoň zistil, že som nesimulovala 😀

nanuskal
30. nov 2010

@baru7 Dúfam, že ti to čoskoro prejde... 😉

vecernice
30. nov 2010

Baru drzim palce, at je brzy dobre 🙂

jinak ja mivam obcas problemy se spanim. pres den se ted snazim nespat, nebo max. hodku. ale vecer zalehnu a ne a ne zabrat, pak se vzbudim v jednu, ve dve, ve ctyri .... mizerie ... a nervy taky trochu pracuji ...

baru7
30. nov 2010

@vecernice hmhm..tak to nespaní asi fakt bude z nervíků....mě pomáhá si pokaždé říkat: nevadí, že nemůžu spát...já odpočívám..mé tělo odpočívá....abych pak nebyla čím dál nervóznější, že je noc a stále nespím...

baru7
30. nov 2010

tak kolegyňka mi právě poskytla 25 kapek Algifenu, takže jsem rozhodnutá bolest zahnat 😎

nanuskal
30. nov 2010

Jaj baby, dnes mám šialenstvo v práci...tak ozvem sa až zajtra...

Papa 😉

petap1
2. dec 2010

Dobré ranko 🙂

Baru doufám, že už tě bolesti přešly a je ti dobře 🙂

Nanu: Nadi kdy jdeš vlastně k té Dr. ?

Včera jsem jela za kamarádkou a nesněžilo, než jsem ale dojela zpátky tak se spustila vánice...tedy jela jsem 40 a byla ráda 😠 Udělala jsem i nákup na Mikuláše, tak máme zásobu ovoce a oříšků 🙂
Jinak na kontrole všechno v pořádku. UZ udělal, jen tak na kukačku...pořád to vypadá na holčičku...ale myslím, že přesně nám to řeknou toho 20.12. na velkém UZ 🙂 Jinak neschopenku mám pořád...Dr. ani nic neříkal, že by ji zrušil, tak jsem byla ticho..před vánoci zůstanu doma a po novém roce se uvidí 😀

nanuskal
2. dec 2010

@petap1 Ahoj Peťuš....no včera sa teda neoplatilo ani nos vystrčiť z domu 😀 To bola teda nádielka aj u nás 😅
Pekne veru zostaň do Vianoc doma a oddychuj...
Som inak veľmi zvedavá, či to naozaj bude dievčatko...kamarátke takto sveta svete tvrdili, že to bude chalan a mesiac pred pôrodom jej lekár oznámi: Už som vám vravel, že to bude dievčatko????? 😀 😀 😀 Skoro spadla z kresla 😀 😅

Ja mám tú lekárku až v pondelok poobede 😉

A čo sa týka toho Mikuláša, tak my máme každoročne v práci pre detičky Mikuláša a hádajte kto bude snehulienka 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre