Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
2. dec 2010

@baru7 no jdyz budou chtit 😉 ac ja si to tehotenstvi tolik neuzivam, a budu radsi, az se vylodi 🙂 😀

baru7
2. dec 2010

@vecernice jenom je tam hezky nechej v domečku a dopřej jim ten luxus.... 😉 včera mě úplně šokovala jedna kamarádka...rodila přesně na termín, který si řekla, že bude rodit..je taková docela pro všechno přirozeně, vše se děje, tak jak má...tak jsem ji žrala, že si to fakt "naplánovala" a vyšlo to...že jako síla myšlenky je mocná....no a vylezlo z ní, že si to nechala plánovaně vyvolat...tak to mi teda došla slova...... 😖

vecernice
2. dec 2010

@baru7 hmmmm ☹ ja to cetla jednim dechem a takove rozuzkleni 😉

baru7
2. dec 2010

@vecernice no byla jsem z toho úplně paf...přijde mi to neskutečně sobecké.....

vecernice
2. dec 2010

@baru7 to se ti nedivim, ale holt kazdej jsme jinej. proc mela vyvolavany? jen kvuli svemu terminu?

baru7
2. dec 2010

@vecernice jo...jen proto, že se jí to tak hodilo....měla fakt štěstí, že to trvalo jen 5 hodin...všechny mé kamarádky, kterým vyvolávali porod kvůli přenášení si prošly očistcem...a hlavně je to pěkně pokrytecké...strašně propaguje přirozený a zdravý životní styl.....až mi zase řekne, že nemám jíst maso, že to není zdravé, tak jí asi taky něco řeknu 😀

petap1
2. dec 2010

Tak jsem zase pochodila nějaké pochůzky a teď jdeme posedět s kamarádem...těším se, že si dám něco dobrého 🙂 Už mi není tak špatně, tak si snad pochutnám 🙂

Vecernice: Rituš, to jsou tedy nervy, ale taky věřím, že bude vše OK a zítra uvidíte krásné zdravé miminka 😀

Baru: Tak to je tedy síla...nechat si vyvolat porod..vždyť se tomu miminku ještě nechtělo ven 🙄 To je sobeckost !!!

Nanuskal: Sněhuljenka...tedy úplně si tě dovedu představit..to bude nádhera 🙂 🙂

Děvčátka mějte se krásně a hezký večer přeji 🙂

baru7
2. dec 2010

@petap1 super, že už je ti dobře...užívej předvánoční čas 🙂

vecernice
2. dec 2010

@baru7 teda to obcas clovek fakt jen zasne ....

@petap1 super, ze ti je lip a uzij si posezeni!!!

petap1
3. dec 2010

Ahojte 🙂

to je ale kosa což...brrrr 🙂
Teď jsem byla u zubaře, naštěstí mi nic nedělal a mám razítko v průkazce 😀

Vecernice: Rituš a jak ty ? Kdy jdeš k Dr. ?

vecernice
3. dec 2010

ahoj holcinky 🙂
tak krvaceni je z hematomu, uz tam zase je. ale zizaly rostou, jedna je pekne sidlo. a NT negativni!!!!! kombinovane riziko 1:48000. a mame lehce pres 6 cm 😉

baru7
3. dec 2010

@petap1 @vecernice ahojky...to je telepatie...napsaly jsem zároveň
tak to je super, že je všechno OK 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

jinak tady kalamita jako blázen, ale je to nádhera...miluju zimu 😉

vecernice
3. dec 2010

@baru7 me zarazilo, jaka je tam kosa, ono to zpoza okna vypada jinak 😀

baru7
3. dec 2010

holky...krásný víkend..pádím..papa

petap1
3. dec 2010

Vecernice: Tak to jsou super zprávičky 🙂 🙂 Tak zase budeš trošinku klidnější, viď 🙂

Taky vám přeji krásný víkend a hlavně někde nepřimrzněte 😀

pa pa

nanuskal
3. dec 2010

@vecernice Rituš, to je super 😵 😵 😵 teším sa 😵 a ten hematom je za chviľočku zase fuč...hlavne že vieš, z čoho to je 😉

vecernice
3. dec 2010

diky holky, klidnejsi jsem, to je pravda. aspon vim, kde je, a ze snad zmizi :_) krasny vikendik!!!

petap1
7. dec 2010

Dobré ranko 🙂

Pořád padá a padá a padá...je to hezké, ale já bych potřebovala vyjet s autem a takhle to nepůjde ☹

Nanuskal: Nadi tak jak u DR. ?

Vecernice: Co žížalky, nezlobí ?

Baru: A jak je u vás, asi kalamita, viď 🙂 ?

baru7
7. dec 2010

😀 @petap1 tak kalamita se změnila v oblevu a až začne znovu mrznout, tak je jasné, že se budeme do práce klouzat

petap1
7. dec 2010

baru: JJ toho se taky bojím, až to všechno zmrzne...to si budeme moct nazout brusle 😅 😝

vecernice
7. dec 2010

ahoj holky, u nas tak krasne chumeli 😀 jen ve ctvrtek musim k dr. tak jsem zvedava, jak tam doklouzu.
zizalky nezlobi, sice spinim, ale to se proste cisti hematom. takze jsem v klidu 🙂

petap1
7. dec 2010

Vecernice: Tady taky, já za chvilku mažu vyzvednout lístky do divadla, tak půjdu krok sun krok 😀
Je dobře, že jsi v klidu, však je dobře, že se ten hematom čistí 😀

nanuskal
7. dec 2010

Ahojte baby, som tu narýchlovku, lebo mám fofry v práci...šéfka šalie a nikto nevie prečo ☹ 😖

Ja u Dr. dobre....zobrala mi zase ster a vzorku moču a zase to dáva na kultiváciu...o týždeň si mám zavolať za výsledky...
Pýtala som sa jej na tú dlhú MS a povedala mi, že je to stále v poriadku....a potom som jej dala otázku, či je to v poriadku, že to aj skáče hore dole...tak sa ma potom spýtala, či chcem hormóny....na to som jej odpovedala samozrejme, že nie 😀
Tak musím sa potrápiť s tým mojim cyklom ☹ už som aj rozmýšlala, či nemám vnútorný stres z toho,že sme od seba s manželom...no neviem....

vecernice
7. dec 2010

@petap1 taky si rikam, ze urco odchazi a to je jen dobre 😉 musi v tom clovek vzdy najit to pozitivni 🙂

@nanuskal hormony jako progesteron nevadi, ale treba je nebdues potrebovat. odlouceni urco pusobi na dusicku, kez by uz to vase dlouho netrvalo ....

nanuskal
7. dec 2010

@vecernice Tak zatiaľ nechcem nič do seba pchať pokiaľ nemusím...ak sa nám nebude dariť dlhšie, aj keď bude manžel doma...tak potom to začnem riešiť inak... 😉

Inak u vás fujavica u nás teraz slniečko 🙂 ale ráno stráááášne pršalo a snehu už skoro niet 🙂

nanuskal
8. dec 2010

Baby ozaj, zabudla som vám povedať, už nemeriaaaaaam 😀 som sa na to vyprdla 😀 😝 😔 😅

vecernice
8. dec 2010

@nanuskal Gratulace!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

petap1
10. dec 2010

Ahojte děvčátka 🙂

Nanuskal: Tak koukám, že už jsi ve fázy jak my....nechat to osudu a netestit a neměřit 🙂 🙂 To je nejlepší cesta k těhu 😀 😀

Všem vám přeji krásý víkend..já jedu k rodičům a budeme péct cukroví 🙂
Mějte se zatím krásně 🙂
Pa

nanuskal
10. dec 2010

@petap1 Ahoj Peťuš...už som to vzdala...už na to nemám energiu, lebo mi to prd pomôže, keďže mám aj LF rôznu...nechám to na osud... 😉

Krásny víkendík aj tebe 😉

babe19
autor
11. dec 2010

ahoooooj holky. vecernice vidím si uz v 14tt,ako sa más? nanuskal konečne si sa na to vykaslala,nemeraj a hotovo. ani ja som potom uz nemerala 😉 a podarilo sa. ozaj baby,viete,ze cakáme chlapčeka,malého Gabka??? som taká happy. inač najprv mi doky povedal,ze je to dievcatko,este vtedy sa nekukol tam dole 😉 vraj malo bábo také crty,hihi,ale potom sme uvideli pipíka!!!! nevadi,hlavne je ze je zatial vsetko OK! aj tak som to tusila od prvého dna,ze je to chlapcek 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre