Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
3. jan 2011

@nanuskal to vis, ze podari, ja tomu verim 🙂

nanuskal
3. jan 2011

@vecernice 🙂 mať tvoj optimizmus 😀 😀 😀

vecernice
3. jan 2011

@nanuskal vydrz, posilam ti ho cely kybl 😀

nanuskal
3. jan 2011

@vecernice Ďakujem Rituš...ja sa nejako po tých návštevách a po tých informáciách neviem dostať do roviny...
Všade naokolo to tehotnie, iba ja nie... ☹ ale ono to prejde...dúfam...

vecernice
3. jan 2011

@nanuskal Nadinko, ale vem v uvahu, ze vy se bohuzel mate problem trefit do tech spravnych dnu, diky tomu, ze manzilek je tak daleko. kdyby tu byl, tak uz v tom davno litas, tomu ja verim 🙂

nanuskal
3. jan 2011

@vecernice Ja viem Rituš...keď mne niekedy už všetko vadí 😠 a dnes mám tuším zase ten jeden negatívny deň.... ☹

vecernice
3. jan 2011

@nanuskal to je naprasto v poradku, a pochopitelne, jednou to na cloveka padne. musela bys byt superman, nebo superzena, kdybys porad mela srset optimismem. takze jen si tu vylej dusicku, a zitra zas vyjde slunicko 🙂

nanuskal
3. jan 2011

@vecernice Akurát mi odišiel mužíček zase preč ☹ a k tomu som mala celú noc tehu sny....a ešte keď som zbadala tie faktúry po dovolenke....no nič moc.....ani sa nečudujem, že moja nálada je na bode mrazu....
Ale si zlatá.... 😵 a ďakujem

vecernice
3. jan 2011

@nanuskal nemas zac. vsak ono bude lip, jestli je to spojene se steskem po drahouskovi, tak to se nedivim vubec. hele a on se mel vracet v unoru, jak to s nim ted vypada?¨

@baru7 Baruš a co vlastně nová práce?

tebi
3. jan 2011

Ahojte chcela by som sa spýtať či sú dobre ovul.testy rapi clear.....alebo viete o nejakych lepších....ďakujem

nanuskal
4. jan 2011

@tebi Ahojky...ja som skúšala Rapi ovu testy....bola som spokojnejšia s kazetovými (tie sú aj drahšie) ako s prúžkovými...ale možno som v tej dobe aj prešvihla ovu a ešte k tomu som ich aj ocikávala namiesto namáčania.... 😀 Takže sú možno rovnako dobré.... 🙂 😎
Len si musíš dávať pozor na to pitie...lebo ak máš zriedený moč, tak budeš mať iba duchov 😉

nanuskal
4. jan 2011

@vecernice Rituš, podpísal zmluvu na pol roka teraz...čiže končí 15.9.2011. Ešte 9 mesiacov budeme bez seba ☹

vecernice
4. jan 2011

@nanuskal jen osm a pul, ale vim, jak moc je to dlouho ...
kez by se podarilo zasadit seminko tobe do briska, aby kousek jeho byl porad s tebou 🙂

kapibara
4. jan 2011

Ahoj Holky 🙂
Jdu Vás pozdravit, taky jsem se tady chvilku ohřála 🙂

@tebi ahoj, u mě ovu testy Rapi clear fungovaly dobře, byla jsem spokojená 😉

@vecernice ahoj, Tobě to naskakuje 😵 😵 😵 jak se máte s dětma?

Ostatní moc zdravím a přeju, ať se jim letos splní všechna přání 🙂

vecernice
4. jan 2011

@kapibara ty mas co povidat, vzdyt za chvili rodis? 😀
no me dnes naskakuej spi husi kuze z kontroly, budou mi brat i krev na tripply, tak kez by vysly hnedle dobre 😉
jinak mam furt klidovy rezim, takze se to trochu vlece ...
co ty, jak valcis?

kapibara
4. jan 2011

@vecernice dej pokoj 🙂 já si počkám do března 😀 Tobě nedělali spíš ten NT screening kolem toho 12.tt? jinak mně triply teď vyšly dobře, ale u syna špatně a jen mě zbytečně vystresovaly 😠 takže to neber úplně tak "vážně" 😉 kor u dvojčáků....klidový režim nezávidím ☹ taky jsem v 15.tt špinila a ležela asi 14 dní, je to na hlavu.....já válčím stylem kynutí 😀 ale jinak je fajn, už se nemůžu dočkat 😵 a jak Ty se kulatíš?

vecernice
4. jan 2011

@kapibara kulatim kulatim, ale zatim decentne 😉 mam nahore ctyri kila. jinak klidovy rezim uz 12tt, ale ted aspon uz obcas sedim u stolu, nebo jdu okolo bloku 😉
a u dvojcat tripply vychazi prave casto zkreslene, proto se mi do nich nechce. NT vyslo dobre, tak snad bude vse ok 🙂

kapibara
4. jan 2011

@vecernice no, tak to se vůbec nestresuj...NT je průkaznější 😉 a 4 kila, to je pohádka,ne? 😅 a ještě k tomu klidový režim...to bych vypadala jako slon 😠 klidový režim Ti nařizuje tvůj gynekolog? vím, že dnes už spousta doktorů s tím moc nesouhlasí a tvrdí, že klidový režim je přežitek 😕

vecernice
4. jan 2011

@kapibara jojo, ja po porpusteni zacala zas krvacet a zas hematom. takze proto klidecek. ale treba uz to dneska bude jinak 😉

baru7
4. jan 2011

Ahoj devcatka, nestiham pisat, protoze v kanclu se nam pokazil net a nechce uz druhy den jet, takze stiham omezene az doma....ale prvni dojmy z nove prace perfektni 🙂 jsem spokojena a nadsena, snad to dlouho vydrzi....tak doufam, ze se mate vsechny moc dobre. Myslim na vas 🙂

janickaaa24
4. jan 2011

ahoj som tu prvikrat snazime sa s priatelom o babo uz asi rok ale nejako sa nam nedari neviem co mam uz robit

petap1
4. jan 2011

Ahojte děvčátka v novém roce 🙂

Všem vám přeji krásný a pohodový rok 2011 🙂

Jinak já včera byla u Dr. na kontrole..vše je v pořádku, tak ode dneška zařezávám zase v práci 🙂 Koukal na mě jak na blázna, že chci do práce, ale já tu mám klídeček a aspoň mi zase naskočí nějaká ta kačka 🙂 Jinak na mateřskou bych měla jít 17.3., takže se tu ani moc neohřeju 🙂 Jo a 19.1. jedeme na 5 dní na hory, tak už se moooc těším 🙂
Bříško roste a jelikož nemám už nevolnosti, tak začínám přibírat, ale podle průkajdy jsem pořád v normě 🙂 🙂

Večernice: Tedy tobě ty týdny zase pěkně poskočily..už 18tt to to letí 🙂 🙂

Nanuskal: Nadi, neboj vám se to taky povede..jak píše Rita, ono je u vás těžké se trefit, ale určitě to přijde až to nebudeš čekat 😀

Baru: Tak to je dobře, že se ti tam líbí...to je hlavní 🙂

petap1
4. jan 2011

janickaaa24: Ahoj Jani, a nechceš si nechat udělat hormonální profil, aspoň pro začátek...od něčeho se odrazit ?

janickaaa24
4. jan 2011

ahoj hormonalni profil urobili by som vsetko uz len aby sa mi to podarilo ked som bola u doktora tak mu tam z vyterou ukazovalo stale nejaky zapal v oktobri som mala ms a v novembri nic v decembri som iba tak jeden den spinila troska iba a dnes mam ms no neviem ci to neni zas iba take spinenie ja uz nicomu nechapem ani to nemam pravedelne taze asi som komplikovany pripad

nanuskal
4. jan 2011

@kapibara Ahoj, aj Tebe a celej tvojej rodinke všetko dobré 😉

@petap1 No super, ty už zarezávaš v práciiii???? 😀 si to vychutnávaš, čoooo???? Zato ja tu nadávam ☹ že už by som bola najradšej na materskej 😀
Inak aj Tebe všetko dobréééééé...hlavne veľa zdravíčka 😉 😵

@vecernice Rituš veru, keby sa aspoň to podarilo....Len v mojom prípade sa človek nemá čoho chytiť...MS si chodí ako chce....tento mesiac bol zase dlhý, mala som 37 dňový cyklus...

@janickaaa24 Ahoj, vitaj medzi nami....a doktorka ti čo povedala na ten zápal??? Nedala ti žiadne lieky??? Alebo nezisťovala z čoho to máš? Nepravidelný cyklus mám aj ja...a dosť mi skáče...raz 27 potom 35, 38....no nič moc...človek pri tomto nevie nič...hlavne plánovať... 😠

janickaaa24
4. jan 2011

@nanuskal mala som vaginalne tabletky ale stale tam vyskakuje zapal nic ine mi ktomu nepovedala ☹

janickaaa24
4. jan 2011

stale len vyteri a stale kontroli o dva tyzdne a ken ne ta o mesiac stale len same vyteri nic ine

kapibara
4. jan 2011

@vecernice dvojčátka jsou prostě větší záhul pro tělo...tak snad se to vše zlepší, a´t si to těhu taky drobek užiješ 🙂

@nanuskal ahoj, děkuju... 😉 Vám taky samozřejmě!

janickaaa24
4. jan 2011

@petap1 a kto mi ho urobi ja uz neviem co mam robit

vecernice
4. jan 2011

@janickaaa24 ahojda 🙂
zkus nam napsat vic, co ti za ten rok doktorka udelala, nebo co zkoumas sama, jako ovu testy, mereni bazalni teploty, jake byvaji cykly, a tak podobne. a jak dlouho mas ten zanet? a proc doktorka neco neresi, kdyz chcete mimco? my to tu rozebereme, a neboj, to co vypada tedbeznadejne, uvidis za par mesicu v jinych barvach 😉

jinak ja na kontrole - cipek ok, jinak nic nekontroloval, ani utz, ani ozvy, a dalsi kontrola za 3 tydny. ale pry hlavne v psychicke pohode, takze obcasne vychazky nicemu skodit pry nebudou 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre