Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

tinkapn
25. feb 2010

Ahojte kočky! 🙂

Tak ja dnes rano takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2c86e6 neviem co si mam o tom mysliet...
Ale mam aj dobru spravu - tu objednavku zo zazdravie.sk som zrusila a objednala od inakial, a uz to aj poslali, takze konecne budem mat moj milovany Femigard 😵 Juuuj ako sa tesim 😀

Cizu - to ti jaaa ani netusim ☹

vecernice
25. feb 2010

ahoj tin.
grafik zatim v pohode, moc se z toho vyvodit neda. ale objevil se plodny hlen, tak treba i brzy // na ovu testiku. me sla dnes teplota taky nepatrne nahoru, ale mozna za to muze to vcerejsi sampansky 😀

muj grafik:
http://www.fertilityfriend.com/home/29da65

tinkapn
25. feb 2010

Vecernice - a rano si aj testovala ci nie? 🙂
A aky mas pekny grafik 🙂 😵

cizu
25. feb 2010

ahojky, tak já posílám taky můj grafík...taky šel nahoru, ale asi za to může ten Agolutin... 😖

http://www.fertilityfriend.com/home/2cb139

Jaké máte počasíčko? My máme sluníčko - tzn. Ostrava hlásí slunečno 😉
A jestli to vydrží, tak buď pojedu na chaloupku udělat nějaký pořádek a umýt auto o víkendu a nebo si doma koupím nové muškáty a vysadím do truhlíku - ještě uvidím 🙂 Ale už ať je pátek večer!

vecernice
25. feb 2010

teda cizu, vystrelil pekne 🙂

u nas je taky krasne, koukam na sluncem zality Obecni dum, a prace mi jde nejak pomalu od ruky 😉

tin - dnes jeste ne, necham si to jako zakusek po obede 😀

tinkapn
25. feb 2010

Ahojcek cizu - teda pekny grafik, a uz ho nemame rovnaky ☹ 😀
U nas je tiez krasne, slniecko svieti a hreje, ale na vikend hlasia prsat tak uvidime 😒 Juj, isla by som sa niekam prejst do lesa alebo tak, to slnko vabi von 😀
Vecernice - okej, tak potom sa hlas co a ako, budem drzat palce 😉
Ja uz zacinam sušit 😀 tak potom dam aj ja vediet 🙂

tinkapn
25. feb 2010

A Babe, kde si? 🙂

vecernice
25. feb 2010

tin - tak ja jdu taky na to. prisun tekutin do odvolani zastaven 😀 takove trapeni kvuli // 😀

tinkapn
25. feb 2010

vecernice - no ved prave, keby ale ten vysledok potom aspon stal za to 😀
inak rozmyslala som, ze keby mali byt tehotni muzi, tak ci by sa aj oni takto "trapili" 😀 ale to ma len tak napadlo 😅

vecernice
25. feb 2010

ti? ti by to asi psychicky neunesli 😉 behat furt po doktorech, zobat pilule, planovat vhodny cas na sex a sledovat cele sve telo 😀

vecernice
25. feb 2010

sakris, jdu s kolegy na obed, tak prerusim proces dehydratace 😉 takze test zas okolo 14:30-15:00. aspon snad uz bude pozitivni 😉 kez by !!!!

tinkapn
25. feb 2010

veru vecernice, keby to bolo na nich, tak by ludstvo asi vymrelo!!! 😀 😀 😀
juuuj, aj ja som sa musela pred chvilkou napit trocha vody, uz som bola pred uschutim 😀
a konecne ide konik, bol chvilku vypadok 😕

vecernice
25. feb 2010

tak ja si dala maly pivo 😉 a ted se jdu zas susist 😀

tinkapn
25. feb 2010

teda vecernice, komu lepsie 😉 ja uz susim tak, ze asi o chvilu uplne uschnem 😀
ale mam taky pocit, ze kazdu chvilku by uz mohlo byt aj wc 😉 😀

boze, tieto vypadky konika ma zabijaju 😀

uz som bola na wc konecne, tak potom sem hodim testik 😉

vecernice
25. feb 2010

no tak sup sem s nim, uz jsem zvedava.
ja jeste chvilku vydrzim, i kdyz uz je ze me poradny suchar 😀
ale uz chci pozitivni testik. tak to budu asi jeste chvili odkladat 😲

tinkapn
25. feb 2010

vecernice - dnes ho isto budes uz mat 😉
ale ja mam zase bledulu ☹ idem to hodit do albumu 😒

vecernice
25. feb 2010

ty jsi dnes 15DC? koukala jsem na to. vsak on jeste zesili. minule si mela ovu az 20DC, ne?

vecernice
25. feb 2010

sama se opravim, uz to vidim, jsi 16DC. no dle fotky vypada nejtmavsi ten 13DC, ale co, vsak jeste stmavnou. ja mela taky silnejsi nekdy 11DC nez ted. tak za chvilku jdu na to. snad jsem i nervozni 😨 😀

tinkapn
25. feb 2010

vecernice - uz sa to dalo konecne lepsie odfotit a je to tam v albume 😉 mne sa teraz zda ta z dnesku najtmavsia 😒

vecernice
25. feb 2010

fotky zkreslujou. takze jestli dle tebe tmavne, tak super!!!! jen tak dal 🙂

vecernice
25. feb 2010

tak hollky, zas nic. druha carka sotva viditelna, takze u me slabnou. no uz nevim, co si o tom myslet 😲

babe19
autor
25. feb 2010

ahojte kamosky moje!
sorry ze len tak neskoro idem,ale bola som v robote. dnes ma strasne bolí v podbrušku,akokeby som ju mala dostať :( konečne dnes posledny den duphastonu. chcela som sa vas opytat,akym teplomerom si meriate BT?
digitálnym alebo ortutovýn?

cizu
25. feb 2010

Vecernice: nebud smutna, mrcha jedna ovulatá, asi si dala dovcu....ale ona prijde.....a nakonec jeste bude rada, kdyz budes mit vanocni mimco🙂)))
Já jsem si volala na to imuno......na ÚPMD Praha-Podolí....objednávají teď až na konec dubna🙂) ale nevadí, hlavně že aspoň na někdy🙂 a dokonce jako pojištěnec VZP nebudu nic platit - světe div se...a já jsem už počítala že nás to bude stát pár tisíc...no mám ušetřeno a můžu si koupit něco na sebe🙂

cizu
25. feb 2010

Ahoj babe: tak já digitálním, večernice myslím rtuťovým a tinka, ta ani nakonec nevím, jaký si vybrala.
Já jsem s digi spokojená, vecernice se rtuťovým...to máš těžko🙂)

vecernice
25. feb 2010

tak holciny, je mi z toho trochu smutno, ale proste dve carky se holt teprv jeste objevi. kdyz nebudou zitra, tak od soboty nasadim utros. ale stve me to. cim dyl se lecim, tak by to melo lip fungovat no ne? 😉

krisruska
25. feb 2010

Ahoj vecerenica, pozerala som si Tvoj graf, ak sa smiem spýtať, ja mám taký nejaký podobný, vieš z neho vyčítať ovuláciu??

cizu
25. feb 2010

Večernice: já mám ten stejný problém a dojem.....už toho mám tolik za sebou a oni pořád jenom zkoumají....že já nešla studovat na Dr🙂))

vecernice
25. feb 2010

ahoj kris, hod sem tvuj grafik 🙂

u me ovu asi jeste nebyla, zatim na ni cekam 😉 a doufam, ze se uraci dorazit

krisruska
25. feb 2010

No ja ho môžem jedine zoskenovať, pretože ja sa na tej stránke, kde si to skoro všetky značíte, neviem pohybovať! A prepáč za ten skomolený nick 🙂 vecernica

vecernice
25. feb 2010

cizu - no obcas to jednoho zmaha. od cervence se cpu hormonama, tak bych aspon cekala, ze uz to telo bude fungovat, ze budu tusit, co kdy ocekavat, a pak ze to bude jen o stesti. ale pokud zas tento mesic nic, tak ti nevim, zda ta lecba je spravna. asi bych pak pozadovala hormonalni profil.
obcas aspon kdyz je clostik, tak delaj utz v pulce cyklu, aby se videlo, jak to vse roste. ja jsem lecena vzdy jen podle grafu, a vzdy mi "doda" pozitivni nalady slovy, no to bude jeste na 3-6 mesicu ☹ tak, ale co, ja se dockam!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre