Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
11. jan 2011

@mili78 Ahoj a máš tam aj dnes rovnako silné dve čiarky?

mili78
11. jan 2011

@nanuskal ...Nanuska dnes este neviem, testujem az vecer ked pridem z prace....ta vcera bola este silnejsia ako ta den predtym co som sem dala aj foto

mili78
11. jan 2011

@petap1 ....tak skusim este dnes...predpokladam, ze dnes tam bude uz len jedna 🙂

nanuskal
11. jan 2011

@mili78 No tak to bol asi vrchol toho hormonu 😉 Dúfam, že ste aj dostatočne snažilkovali 😉 😵

petap1
11. jan 2011

mili78: Tak to je dobré..když ještě zesílila...tak ovulka určitě byla/bude 😀 Tak se pěkně snažilkujte 😀 😀

nanuskal: Ahoj Nadi, tak jak se vede ? Co v práci ? A kdy se uvidíte s manžílkem ?

nanuskal
11. jan 2011

@petap1 Ahoj Peťuš, v práci mám riadnu pohromu....mám toho strašne veľa, bola som v práci aj cez sviatok ☹
Som z toho strašne unavená....
Dnes som objednaná na urologiu kvôli tej mojej baktérii, tak som zvedavá...
Inak, objavil sa mi teraz ovu hlien...nejako skoro....som iba 12DC a mám ho už od včera, tak som začala s meraním teploty zase od včera, lebo chcem vedieť, či príde ovu... Žeby ten čajím naozaj pomáhal 😀 😵

A ty ako v práci? Si písala minulý týždeň, že najaké tvoje kolegyne ťa tam rady nevidia, to prečo??? 😕

petap1
11. jan 2011

Nanuskal: tedy i o svátek..to ti tedy věřím, že jsi unavená. Snad už to u vás trošinku poleví.
ÁÁ, tak nové měření 😀 A to je dobře, ověříš si jestli hlen=ovulka 🙂 Třeba opravdu čajík funguje a srovná se to 😉
Tak to budu držet palce, aby kontrola dopadla dobře a bakterie už byla v čoudu 🙂
Já tu mám pohodičku a klídek...zatím si to tu pořád ještě užívám 🙂 Ona se totiž šéfová rozhodla udělat nástupce za mě někoho jiného, než kolegini z kanceláře a oni si myslí, že jsem to zavinila já, že jsem ji u šéfové pomluvila...takže jsou nafouklé ...přitom si za to ta dotyčná může sama, já do toho neměla co mluvit....ale jak víš, to jim nevysvětlíš...já si z nich hlavu nedělám, mám tu spoustu jiných kolegů s kterými je tu fine 😀

nanuskal
11. jan 2011

@petap1 No teda....to je teda logika tých kolegýň 😠 Ale hlavne, že si z nich veľkú hlavu nerobíš 😀 😉 Veď ty máš svedomie čisté, a ony keď majú bujnú fantáziu, tak to je ich problém 😝

No presne, iba si chcem overiť, že či naozaj ide ovu...lebo teraz to prišlo tak skoro, tak som zvedavá, ale hneď po ovu zase končím (uvidíme dokedy) 😀
No a za manželíkom letím začiatkom februára a potom v polovici marca. Dala som si termín letenky podľa Jonáša 😀 že skúsime aj toto 😀 😅

petap1
11. jan 2011

Nanuskal: JJ, je to jejich problém..když to potřebujou na někoho hodit, tak ať to hodí 🙂 Ze začátku jsem to v sobě řešila, ale pak jsem si řekla, že mi za to nestojí a docela se mi podařilo to vytěsnit a neřešit 🙂
Uvidíš, jak to vydržíš, ale i kdyby jsi si tím jen ověřila Ovu tak proč ne 🙂
JJ jen to zkuste...nám to podle Jonáše vyšlo, i když to měl být podle něj kluk a je to holka 😀 ...ale to je fuk..hlavně, že nějaké mimi je, že 🙂 Tak to budu držet palce ať je konstalace hvězd příznivá 😀

vecernice
11. jan 2011

@petap1 nam to podle Janose vyjit nemohlo, pac by to bylo presne v dobe ms 😀

@nanuskal tak pak poreferuj, co ta tva ovule dela 😉 kez by zacala chodit driv a cykly se zkratily ...

petap1
11. jan 2011

vecernice: No, tak to se asi pan Jonáš špatně vyspal a nějak mu nesedly výpočty 😀 😀

nanuskal
11. jan 2011

@petap1 @vecernice No keď sa neviem chytiť žiadneho termínu, podľa čoho by som si kupovala letenky, tak som sa chytila aspoň Jonáša 😀 😀 😀
Uvidíme, ale myslím si, že vtedy budem mať akurát MS tiež 😀 no uvidíme...

vecernice
11. jan 2011

@nanuskal no tak to je jina 😀 tak fandim JOnasovi, ja budu vyjimka potrzujici pravidlo 😉

@petap1 mozna tam pan Jonas nema vypocty na dvojcatka 😀
co kocar? uz mate? my byli omrknout nazivo favorita, je peknouckej, jen ty koricky jsou uzsi. tak domlouvam zizalam, ze se muzou vytahovat do vysky, ale na sirku bacha 😀

petap1
11. jan 2011

nanuskal: To je taky řešení...proč házet termíny na zdařbůh, když to jde podle Jonáše, viď 😀 😀

vecernice: My máme favorita buď V- Travel a nebo Camarelo Q12....půjdeme tam na začátku února a jeden z nich objednáme 🙂 Taky se asi rozhodnu podle korbičky, Páč příští zimu nám bude půl roku, tak aby jsme se ještě s pytlem vešly do hlubokého...no a větší korbičku má Q12...tak uvidíme...my nejsme žádní čahouni, tak snad bude Evička pěkná drobounká hočička 😀 😀

vecernice
11. jan 2011

@petap1 no vy budete na zimu uz asi ve sportacku, hluboka je tak do pul roku ....
na ty jsem taky koukala myslim 😉 u nas vede DorJan Cross TWin, maji ho i pro jedno decko, rozumna cena a vypada bajecne 😉

petap1
11. jan 2011

vecernice: JJ asi jo, ale kdyby jsme se vešly, tak bych klidně v hlubokém zůstala co nejdéle. Má polohovatelné zádíčka, tak by to bylo i pohodlné 🙂
JJ ten kočárek je moc pěkný a právě není ani moc široký...vybrali jste moc dobře 🙂

vecernice
11. jan 2011

@petap1
@nanuskal tripply jsou v poradku!!!!!

nanuskal
11. jan 2011

@vecernice Supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Úžasná správička 😵 😉

@petap1 @vecernice Ja som bola na tej urologii a Dr. mi povedal, že to je úplne normálne, že ju tam mám...že je to bežné a že keď mi to nespôsobuje žiadne potiaže, že to riešiť nebude antibiotikami. Mám proste dodržiavať pitný režim, aby sa tam tá baktéria neusádzala.... Čo si o tom myslíte?

vecernice
11. jan 2011

@nanuskal ja bych mu snad verila, pokud ti to nezpusobuje probelmy a nebude vadit v pripadnem tehu ...
asi jsou nektere bakterie pritomne, jen se nesmi premnozit ...
co tvoje doktorka gyndarka na to?

nanuskal
11. jan 2011

@vecernice Gyndoška mi povedala, že s tým mám ísť na urologiu, že som asi mala zápal močnových ciest alebo z toho môžem mať. Ja som čítala o tej baktérie a naozaj spôsobuje zápal, ale nie vo všetkých prípadoch. Niektoré ženy ju proste majú stále....aj po antibiotikách sa im vráti...
Mala som ju aj v pošve, ale liekmi čo mi dala gyndoška je už preč podľa posledného výteru...
Tak teraz som z toho mimo 😕 😔

vecernice
11. jan 2011

@nanuskal ver, ze to bude dobre, hezky hodne bumbej, at nemaj sanci se mnozit!!!

nanuskal
12. jan 2011

@vecernice No hodila som to zatiaľ za hlavu 😉 Uvidíme, čo mi povie moja gyndoška na to....asi nebude nadšená, lebo ona chcela tú baktériu dať preč... Chcela by som ísť na preventívnu prehliadku k obvodnej, tak uvidím, čo mi ona povie na to, keď zistí tú baktériu 🙂

baru7
12. jan 2011

Ahoj holky, je to se mnou zoufalství, já vím, ale fakt vás nestíhám...ale opravdu intenzivně na vás pořád myslím...je prostě hodně práce, ale je to fajn a baví mě to 🙂 doufám, že se máte všechny moc fajn...koukám Rituš, že triply jsou Ok, tak to mám ohromnou radost....tak se všechny držte, snad se tady zase brzy objevím 🙂

nanuskal
12. jan 2011

@baru7 Ahoj Baruš aj ty sa držkaj a neboj, my ti tu držíme miesto 😉 😵

petap1
12. jan 2011

Dobré ranko 🙂

vecernice: Rituš supeeeeer...tak zase o jednu starost méně 🙂 🙂

nanuskal: Já bych taky věřila urologovi..pokud se bude pitným režimem udržovat v mezích, tak ti asi neublíží. Hlavní je, že léky jí vyhnaly z pochvy a to je důležité 🙂 🙂

Baru: Jen si užívej toho, že tě práce baví 🙂

nanuskal
12. jan 2011

@petap1 Ja som v podstate rada, lebo nechcem jesť teraz žiadne antibiotiká, zase by mi to iba rozhádzalo organizmus....no tak uvidíme čo bude ďalej... 😉

petap1
12. jan 2011

nanuskal: JJ, proč do sebe cpát antibiotika, když to není nutné...krom toho by se ti asi zase vrátila, takže by to bylo zbytečné. Prostě jsi jedna z těch "vyvolených", které si tu bakteii pěstují celý život 😉

vecernice
12. jan 2011

ahoj hoclinky,
nasla jsem krasny body i dupajdy s velbloudy, tak si tu pul dne lamu hlavu v jake veliksoti to mam objednat 😀

@baru7 neboj holka, ty sem patris 😉

@nanuskal ver urologovi, a vse bude urcite v poradku. co ovulka? 😉

petap1
12. jan 2011

vecernice: To jsou krásné starosti, viď 🙂 Já pořád nějak nenakupuju..čekám až vymalujeme ten pokojík a doklidíme skříň....tak abych to pak stihla 😀 😀

nanuskal
12. jan 2011

@vecernice Ovulka zatiaľ nič...hlien je už 3deň, tak to už asi príde 😀 Dúfam 😉
No ja by som objednávala asi najmenšie veľkosti, keďže sú to dvojičky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre